Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

18 ayda da bi çıldırıyorlarmış ama ne güzel erkenden bitmiş :) Darısı başıma diyip konuyu baglayayım o halde

Maaşallah diyelim canım

Vavvv süpersin canım, ayakta alkışlıyorum

Teşekkür ederim kızlar

Eki Görüntüle 2184667 @MorVampirella bu ayki kitaplarım, 1400 syf yapıyor sanırım
bravo beeeee
Günaydın
@MorVampirella maalesef bu ay kitap okuyamadım
Düğünler bayram işleri falan maalesef... ama bunlar bahane değil kitap okumak için her zaman vakit vardır aslında

Geleceği Keşfedenler Dijital Çağın Biyografisi - Walter Isaacson / 520 sayfa
Hafıza- Leonardo Patrignani / 352 sayfa

Ağustos ayında 872 sayfa okuyabilmişim. @MorVampirella
bravo canım maşallah

okuyacağını görünce hiç ses etmedim ama birebir aynı fikirdeyim.
zamanında çıktığında neden bu kadar ses getirdi bu kitap hala anlayabilmiş değilim

Günaydın kuzulaaarrrr gelemedim sabah tartılmadım şimdi gideyim de kantar da tartılayım

özge yaaa

18 ayda da bi çıldırıyorlarmış ama ne güzel erkenden bitmiş :) Darısı başıma diyip konuyu baglayayım o halde
Amin canım
bravo canım maşallah

okuyacağını görünce hiç ses etmedim ama birebir aynı fikirdeyim.
zamanında çıktığında neden bu kadar ses getirdi bu kitap hala anlayabilmiş değilim

özge yaaa
Okurken aynı şeyi düşündüm canım, zaten çok satanları sevmem bir kez daha tezimi sağlamlaştırmış oldum

Ben de konuşulması taraftarıyım. Çocuk ne kadarlık olursa olsun. Anlasın anlamasın...
Ben abarttım karnımdayken başladım konuşmaya. 14 aylık olana da 4 yaşında olana da hala anlatıyorum. Büyüğün anlatacaklar soracaklar hiçbitmez ben de sabırla dinler cevaplarım. Allah hepsine sağlıklı ömürler versin

İyi geceler kızlar nasılsınız?
@MorVampirella canın kitabımı bitirdim.
Yorumum( sen Hiç Kendini Yaşadın mı? Alişan Kapaklıkaya)
Çok samimi ve akıcı bir dille empati kurarak anlatılmış.kişisel gelişim kitaplarından ayrılıyor bu yönüyle.yazarla sohbet eder gibi idi kitap boyunca.faydalandığım noktalar oldu.
Belli bölümlerde konu dağılmış ve geri dönmemiş yazar bu da konuşur gibi yazmasından sanırım.içindeki yöntemler yüzeysel kalmış.
Tavsiye eder miyim? Ederim, okurken bir burukluk olsa da içinizde

Kitabı okumadım ama yaratıcısınız lafını size bağlı gibi anlamak daha mantıklı. Sonuçta bütün hareketlerimizden, davranışlarımızdan biz sorumluyuz. Yaratıcı kelimesini direkt anlamıyla anlamamak lazım diye düşünüyorum.

"Veronika Ölmek İstiyor" kitabını çok merak ediyorum.
Baya heyecan yaptım okumak için ama önce elimdekini bitirmem lazım.
Umarım heyecan yaptırdığına değer.

Leyla ile Mecnun bitti. 270 sayfa. Toplamda 16 kitabım oldu. Eylül ayının ilk kitabı.

1- Leyla ile Mecnun - Burak AKSAK ( 270 sayfa)

Yeni kitaba karar veremedim akşam başlayınca yazarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…