Hem Zayıflıyoruz Hem Okuyoruz

O zaman sana bir sır☺️Bizim ki 18 aylıkken başlamıştı 24. Aya gelmeden bitmişti.okulda programımın sıkıntılı olduğu bir döneme denk gelmişti bir de akıllı tahta kursu çıkmıştı.bir kaç kez ayrılınca gün içinde çok çok zorlamıştı geceleri... ama geçiyor hepsi işte☺️ ( burayı fazla meşgul ettik sanırım bu konuyla☺️)
18 ayda da bi çıldırıyorlarmış ama ne güzel erkenden bitmiş :) Darısı başıma diyip konuyu baglayayım o halde :KK53:

Maaşallah diyelim canım

Vavvv süpersin canım, ayakta alkışlıyorum:KK9::KK9::KK9:

Teşekkür ederim kızlar :oops:

Eki Görüntüle 2184667 @MorVampirella bu ayki kitaplarım, 1400 syf yapıyor sanırım
:halay::halay::halay::halay::halay::halay:bravo beeeee
Günaydın :KK200:
@MorVampirella maalesef bu ay kitap okuyamadım:KK43:
Düğünler bayram işleri falan maalesef... ama bunlar bahane değil kitap okumak için her zaman vakit vardır aslında :KK14:

:işsiz:

anneterliği.jpg

Geleceği Keşfedenler Dijital Çağın Biyografisi - Walter Isaacson / 520 sayfa
Hafıza- Leonardo Patrignani / 352 sayfa

Ağustos ayında 872 sayfa okuyabilmişim. @MorVampirella
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:bravo canım maşallah

@MorVampirella canım kitabım bitti.
Yorumum(the secret)
Anlatılanlara inanamadım desem☺️Her şey bu kadar kolay olabilir mi bilemedim, pek inanmasam da bir kez deneyeceğim ☺️Sadece dine uyarlamayı düşünüyorum.kitabın bir çok yerinde “siz yaratıcısınız, kendi hayatınızı siz yaratırsınız” gibi ifadeler yer alıyordu.çeviri hatasıdır inşallah dedim ama felsefesinde de bu var anladığım kadarıyla.
Tavsiye eder miyim?yani bekleyen güzel kitaplarınız varsa zaman kaybetmeyin☺️
okuyacağını görünce hiç ses etmedim ama birebir aynı fikirdeyim.
zamanında çıktığında neden bu kadar ses getirdi bu kitap hala anlayabilmiş değilim:işsiz:

Günaydın kuzulaaarrrr gelemedim sabah tartılmadım şimdi gideyim de kantar da tartılayım

özge yaaa :KK70::KK70::KK70::KK70:

18 ayda da bi çıldırıyorlarmış ama ne güzel erkenden bitmiş :) Darısı başıma diyip konuyu baglayayım o halde :KK53:
Amin canım☺️
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:bravo canım maşallah

okuyacağını görünce hiç ses etmedim ama birebir aynı fikirdeyim.
zamanında çıktığında neden bu kadar ses getirdi bu kitap hala anlayabilmiş değilim:işsiz:

özge yaaa :KK70::KK70::KK70::KK70:
Okurken aynı şeyi düşündüm canım, zaten çok satanları sevmem bir kez daha tezimi sağlamlaştırmış oldum☺️

Hayal kırıklığı olsun istemem ama ileride olacaklar çocuğa göre değişiyor sanki canım☺️Oğlum bebekken çok zorlamıştı şimdi kızım ne ara 5 aylık oldu hatta ne ara doğdu hiç anlamadım☺️ Sadece sunu diyebilirim ki her şeyi anlatarak yaptım oğluma, gerektiğinde sınırlarını bilmesi için ceza da verdim ama hepsinin sebeplerini yaşına göre anlayabileceği şekilde anlatmaya çalıştım.şimdi maşallahı var canım oğlum❤️☺️
Seninki kaç aylık ya da kaç yaşında?bir aylık bile olsa konuş bol bol ve güldür☺️İki yaşına kadar güldürme temelli oynadım ve konuştum hep.
Ben de konuşulması taraftarıyım. Çocuk ne kadarlık olursa olsun. Anlasın anlamasın...
Ben abarttım karnımdayken başladım konuşmaya. 14 aylık olana da 4 yaşında olana da hala anlatıyorum. Büyüğün anlatacaklar soracaklar hiçbitmez ben de sabırla dinler cevaplarım. Allah hepsine sağlıklı ömürler versin

İyi geceler kızlar nasılsınız?
@MorVampirella canın kitabımı bitirdim.
Yorumum( sen Hiç Kendini Yaşadın mı? Alişan Kapaklıkaya)
Çok samimi ve akıcı bir dille empati kurarak anlatılmış.kişisel gelişim kitaplarından ayrılıyor bu yönüyle.yazarla sohbet eder gibi idi kitap boyunca.faydalandığım noktalar oldu.
Belli bölümlerde konu dağılmış ve geri dönmemiş yazar bu da konuşur gibi yazmasından sanırım.içindeki yöntemler yüzeysel kalmış.
Tavsiye eder miyim? Ederim, okurken bir burukluk olsa da içinizde☺️

@MorVampirella canım kitabım bitti.
Yorumum(the secret)
Anlatılanlara inanamadım desem☺️Her şey bu kadar kolay olabilir mi bilemedim, pek inanmasam da bir kez deneyeceğim ☺️Sadece dine uyarlamayı düşünüyorum.kitabın bir çok yerinde “siz yaratıcısınız, kendi hayatınızı siz yaratırsınız” gibi ifadeler yer alıyordu.çeviri hatasıdır inşallah dedim ama felsefesinde de bu var anladığım kadarıyla.
Tavsiye eder miyim?yani bekleyen güzel kitaplarınız varsa zaman kaybetmeyin☺️

Kitabı okumadım ama yaratıcısınız lafını size bağlı gibi anlamak daha mantıklı. Sonuçta bütün hareketlerimizden, davranışlarımızdan biz sorumluyuz. Yaratıcı kelimesini direkt anlamıyla anlamamak lazım diye düşünüyorum.

"Veronika Ölmek İstiyor" kitabını çok merak ediyorum.
Baya heyecan yaptım okumak için ama önce elimdekini bitirmem lazım.
Umarım heyecan yaptırdığına değer.

Leyla ile Mecnun bitti. 270 sayfa. Toplamda 16 kitabım oldu. Eylül ayının ilk kitabı.

1- Leyla ile Mecnun - Burak AKSAK ( 270 sayfa)

Yeni kitaba karar veremedim akşam başlayınca yazarım :KK36:

X