Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Allahıma sonsuz şükürler halimden memnunum canım boy açısından yaa şükür olsun bu halimede tatlım bi diyetisyene falan gittin mi peki üzülmeee kıyamam asma yüzünüüü ben pek severim öyle demeyi şirin geliyooo vallahi kırdıysam afedersin canımm
inşallah birgün zayıflayacaksın canım tabikide yapmak lazım canım ama böylesin diye hayatını sakın olumsuzluklara itme zayıflayan herkes nasıl başarıyorsa sende yapabilirsin hiç bir eksiğin yok yeterki iste kendini ona şartla ve ne olursa olsun kararlı ol azcık yiyeyim birazcıktn bişey olmaz deme ciddi anlamda yap yani tatlım

Evet cnm gittim ama kapidan geri cevirdi diyetisyen ihtiyacim yokmus
Cok biliyor illa 100 kg mi olmak lazim.. Ozele gitmek lazim ben universiteninkine gitmistim..

Yok kiz ne alincam.. Bugun dikkat etcem. artik baslamam lazim:)

Günaydın kızlar,
Nasılsınız?
Keyifler nasıl ?
Exicty'cim seni görüyorum şimdi.
Sen nasılsın ?
Ben yine dün eve biraz geç gittim sonra da oğlanla oynayıp yattım. Yine de uykumu almış değilim.

Gunaydin cnm..

Sen nasilsin??? Nasil gidiyor? Bosanma isleri ne alemde?
Allaha sukur iyiym. Yarin izmir yolcusu kalmasin:)

Kahvaltida da 2/3 simit yedim. Kizlar bakin pogaca yemedim:)

Ben buralardayim tatlim :)

Cok uykum var kizlar ya.. Bide aferin ictim.. Gozlerim kapanabilir her an :)

Çok biliyosun sen

Biz senin tuvalet mevzunu bilmek zorunda değiliz :120:

Burda morali bozuk biirr excity varmışşşş

Kuzumm senin kilon abartılı değil zaten moralini bozma.Biraz dikkat etsen verirsin bebeğimm yaa inan taktıkça,moral bozdukça veremiyo insan,sen rahat bırak kendini sadece su iç ve akşam yemeğinden sonra bişey yeme bak nasıl eriyceksin

Kız döverim seni valla

Şaka gibi 47 kiloyum diyo yaa

Kuzucumm zayıf olduğun halde göbeğin varsa akşam abur cubur yiyosun demektir bunu kesip mekik çekersen bu iş hallolur

Gunaydin cnm..

Aferinn kuzumaaa

Günaydınnnnnn

Gunaydin bebisim :)
aksam cok efkatlandim ya.. Sorma.. Pastalari tatlilari yiyince..

Ama artik dikkatli olmaya karar verdim kusum.. Her an kilo verme isteginde olup kilo vermek icin bisey yapmamak cok kotu.. diyet yaparken sabah kalkinca karnin incelmis gelir ya hani.. iste o duyguyu yasamak istiyorm..

Moral bozmak yok anlastik! Bozmadan devam..

Sen naptin kuzum? Devam mi? "Abur cubursuz hayat oh ne rahat" modundan cikmadin degil mi

Yok kuzumm çıkmadım modumdan 200 gr vermişim dün.Bugün 3.günüm 1 kilo 200 gram vermiş oldum hadi bakalımmm durcak diye korkuyorum çok

Yok kuzumm çıkmadım modumdan 200 gr vermişim dün.Bugün 3.günüm 1 kilo 200 gram vermiş oldum hadi bakalımmm durcak diye korkuyorum çok
Tebrikler kuzucum sana.. Cikma sakin.. Aynen boyle devam.. tabi durcak elbet ama pes etmiceksin o zaman da.. Sadece cok ac kalmamaya bak.. Metebolizman yavaslamasin :)

anammm gulibikten vallahi yiyordum dayağııı:):) evet yaaa çok seviyorummm bi ara çekiyordum mekik sonra bıraktım üzşeniyorum yaaa ama bu halimide sevmiyorummmm

sanane kızım istediğimi yazarım burda

Gunaydin cnm..

Fena değil. Şuanda ilerleyen bir durum yok canım, beklemedeyim.
Ben de 2 küçük poaça yedim bugün. Hiç istemeden yedim aslında

Cok uykum var kizlar ya.. Bide aferin ictim.. Gozlerim kapanabilir her an :)

Ayy sabahtan beri cevap yazacam sana yazamıyorum. Artık yoğunlaştık

Slm canlar..
Ogle yemeginde yarim kase mantar corbasi ve balik izgara yedim bi catal da helva. O kadar. İyi gidiyorum galiba:)

selam kızlar naber ben çok halsizim ara da başım dönüyor..çocuğun okula gittim hatta bi arkadaşa küpemi verecektim tamir için onu bile unuttum .hepinizi öpüyorum .

Geyiği pek beceremeyebilirim ama zayıflayan hanımlar arasında ben de olmak isterim..Zira daha çok motive olmak istiyorum
Gelebilir miyim ben de aranıza

Gel tabi canim hosgeldin :) sefa getirdin :) maksat zayiflamak olsun:)

Kendinden bahsetsene biraz:)

Hoşbuldum canımmm

167 boyunda 63 kiloyum...Sanırım 1 kilo daha kaybettim, haftaya tartılıcam...
Hedefim 55 kilo olmak..Kalori sayıyorum, hiç zorlanmadan, gayet iyi gidiyor şu anda...Böyle giderse 3-4 ay gibi bir sürede istediğim kiloya ulaşıcam..
Kilodan ziyade, bacaklarımın kalınlığını sorun ediyorum ben, incelmiyorlar bir türlü cinsini sevdiklerim
Her gün 1.15 saat yürüyüş yapıyorum..Yürümeyi hiç sevmeyen ben, yürüyüş sevdalısı oldum

Siz neler yapıyorsunuz? önceki sayfalara bakmaya fırsat bulamadım henüz..

Aaa boylarimiz ve hedef kilolarimiz ayniymis:) eskiden hedefim 52ydi ama simdi 55e raziyim:)
Simdiki kilom 59 kusur.

Ayyy insallah canim verirsin:) ne guzel:) ben de iste bugunlerde taktim iyice zayiflamaya.. Bugun biraz daha iyiydim rejim konusunda :)

Benim de bacaklarim kalin vucuduma gore cinsini seveyim bende

Napsak da inceltsek su bacaklari? Sutun gibi bacaklarimiz olaydi:) ne ii olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…