Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Aaa boylarimiz ve hedef kilolarimiz ayniymis:) eskiden hedefim 52ydi ama simdi 55e raziyim:) :KK9:
Simdiki kilom 59 kusur.

Ayyy insallah canim verirsin:) ne guzel:) ben de iste bugunlerde taktim iyice zayiflamaya.. Bugun biraz daha iyiydim rejim konusunda :)

55 olsun bizim olsun:KK1:
Kalori sayarak çok rahat ettim ben..
Şimdiye kadar bir türlü bir beslenme/diyet planı oturtamamıştım..Sinir olmuştum artık..Kalori sepetinde kalori saymak disipline soktu beni iyice..Kaçamk bile yapasım gelmiyor:KK9:

İnşallah beraberce veririz canım..:KK16:

Tebrikler kuzucum sana.. Cikma sakin.. Aynen boyle devam.. tabi durcak elbet ama pes etmiceksin o zaman da.. Sadece cok ac kalmamaya bak.. Metebolizman yavaslamasin :)

Şeyyy akşam kaçamakk yaptımm ben ama hep o sevdiceğin yüzünden benim kanıma giriyo resmenn :KK14:

anammm gulibikten vallahi yiyordum dayağııı:):) evet yaaa çok seviyorummm bi ara çekiyordum mekik sonra bıraktım üzşeniyorum yaaa ama bu halimide sevmiyorummmm:KK43:

Yersin tabi 40'lı kilolarda hala kendimi çirkin hissediyorum diyo :KK47:

sanane kızım istediğimi yazarım burda:KK33:

Aman yaz kaale almıyoz seni :KK33:

selam kızlar naber ben çok halsizim ara da başım dönüyor..çocuğun okula gittim hatta bi arkadaşa küpemi verecektim tamir için onu bile unuttum .hepinizi öpüyorum .

Geçmiş olsunn canımmm dinlen isteersen biraz neden öyle oluyook i

Geyiği pek beceremeyebilirim ama zayıflayan hanımlar arasında ben de olmak isterim..Zira daha çok motive olmak istiyorum:KK1:
Gelebilir miyim ben de aranıza:KK17:

Hoşgeldinnn aramızda :KK48:

Ben azıcık tanıyorum seni geçen gün sinir bozularda yazmıştın ordan :KK9:

Gel tabiii herkese kapımız açıkk bizim :KK54:

55 olsun bizim olsun:KK1:
Şimdiye kadar bir türlü bir beslenme/diyet planı oturtamamıştım..Sinir olmuştum artık..Kalori sepetinde kalori saymak disipline soktu beni iyice..Kaçamk bile yapasım gelmiyor:KK9:

İnşallah beraberce veririz canım..:KK16:

Kalori hesaplamaya mı başlasam acaba ben de?İşe yarıyo mu kilo verebiliyomusun bu yöntemle?

günaydın herkese hayırlı cumalar nasılsınız ben eh iç güveysinden halliceyim
melodi hoş geldin aramıza kalori sepeti iyi de ben mesela ordaki standart ölçülerden az çok yiyorum onu hesaplamak zor oluyor
kızlar gerçekten zayıflamak istiyorsak kilo bildirimlerimizi yapalım ama önce çizelgeyi yapacak arkadaşımız var mı onu belirleyelim sonra da her cuma bildirelim yediklerimizi de yazalım birbirimizden ilham alırız hatalarımızı düzeltiriz ne dersiniz
açılış yapayım
kilo 57.5 (malum dönem yaklaştığı için olabilir

O neydi kiz :)
Zararli bisey olmasin? Kac para?

:KK1::KK1:
Kontur düzeltme işlemi diyelim..Çok kilolulara yapılamıyor..Belli bölgede çıkıntısı olanlar için..Ama sonuçlar muazzam gerçekten..Ben çok araştırmıştım..
Ortalama 5000 civarı fiyatı da..İzmirde öyle en azından:KK14:

Hoşgeldinnn aramızda :KK48:

Ben azıcık tanıyorum seni geçen gün sinir bozularda yazmıştın ordan :KK9:

Gel tabiii herkese kapımız açıkk bizim :KK54:

Kalori hesaplamaya mı başlasam acaba ben de?İşe yarıyo mu kilo verebiliyomusun bu yöntemle?

Ayyy, hiç hatırlamak istemiyorum:KK53:

Hoşbuldum canım:KK16:

Evet kalori sayma yöntemi, denediğim yöntemlerin en başarılısı diyebilirim..
İlk etapta tuhaf elebilir ama 1-2 gün sonra alışıyorsun...Alman gereken kaloriyi aşmazsan, aşarsan da ertesi günü dengelersen kilo verememen imkansız..

günaydın herkese hayırlı cumalar nasılsınız ben eh iç güveysinden halliceyim
melodi hoş geldin aramıza kalori sepeti iyi de ben mesela ordaki standart ölçülerden az çok yiyorum onu hesaplamak zor oluyor
kızlar gerçekten zayıflamak istiyorsak kilo bildirimlerimizi yapalım ama önce çizelgeyi yapacak arkadaşımız var mı onu belirleyelim sonra da her cuma bildirelim yediklerimizi de yazalım birbirimizden ilham alırız hatalarımızı düzeltiriz ne dersiniz
açılış yapayım
kilo 57.5 (malum dönem yaklaştığı için olabilir

Kızlar bildirim yapalım gerçekten..Daha çok motive oluruz..
Buraya mı yapalım bildirimlerimizi yoksa diyet bölümüne konu mu açalım?

:KK1::KK1:
Kontur düzeltme işlemi diyelim..Çok kilolulara yapılamıyor..Belli bölgede çıkıntısı olanlar için..Ama sonuçlar muazzam gerçekten..Ben çok araştırmıştım..
Ortalama 5000 civarı fiyatı da..İzmirde öyle en azından:KK14:

Ayyy, hiç hatırlamak istemiyorum:KK53:

Evet kalori sayma yöntemi, denediğim yöntemlerin en başarılısı diyebilirim..
İlk etapta tuhaf elebilir ama 1-2 gün sonra alışıyorsun...Alman gereken kaloriyi aşmazsan, aşarsan da ertesi günü dengelersen kilo verememen imkansız..

Kızlar bildirim yapalım gerçekten..Daha çok motive oluruz..
Buraya mı yapalım bildirimlerimizi yoksa diyet bölümüne konu mu açalım?
buraya yapıyoruz bi arkadaşımız çizelge yapıyordu çizelgenin altına da ilk 3 e girenleri haftanın azimlileri diye ilan ediyordu...güzeldi benim verdiğim 11 kiloda çok emeği vardır çizelgenin.ben bi zarf attım bakalım bizim hatunlar ne diyecek

55 olsun bizim olsun
Şimdiye kadar bir türlü bir beslenme/diyet planı oturtamamıştım..Sinir olmuştum artık..Kalori sepetinde kalori saymak disipline soktu beni iyice..Kaçamk bile yapasım gelmiyor

İnşallah beraberce veririz canım..

Bence de 55 bizim olsun :)
Ben onceden kalori sayarak diyet yapmistim ise yaramisti ama simdi hic ugrasasim yok :KK43:

İnsallah veririz canim. Sanki ben dun bugun biraz daha iyiydim yediklerime dikkat ettim:)

buraya yapıyoruz bi arkadaşımız çizelge yapıyordu çizelgenin altına da ilk 3 e girenleri haftanın azimlileri diye ilan ediyordu...güzeldi benim verdiğim 11 kiloda çok emeği vardır çizelgenin.ben bi zarf attım bakalım bizim hatunlar ne diyecek

Evet yapalım o zaman, hadi gulibik el atsın konu sahibesi olarak:KK8:

Bence de 55 bizim olsun :)
Ben onceden kalori sayarak diyet yapmistim ise yaramisti ama simdi hic ugrasasim yok :KK43:

İnsallah veririz canim. Sanki ben dun bugun biraz daha iyiydim yediklerime dikkat ettim:)

Çizelge yapılırsa daha çok dikkat ederiz, hırs yaparız hatta:KK53:
Ödüllü yarışma falan mı yapsak:KK9:

Bu arada nasilsiniz canlarim ? Yogunum giremedim bugun..
Canim da sikkin..
Neyse opuyorum cok sizi :)

Çok şükür diyeyim...
Sen nasılsın canımcım ?

İyiyim cnm bende. Bugun izmire gidiyordum bi aksilik cikti sali gidiyorum artik:KK43: ona canim sikildi biraz ama iyiyim.

Sen ne zaman cikiyorsun cnm tatile? Su bayram gelseydi artik :) sizin surec hala devam ediyor de mi cnm? Keyifler iyidir umarim bu esnada?
Hep bu saatlerde muhabbet ederdik senle .. O geldi simdi aklima :)

İyiyim cnm bende. Bugun izmire gidiyordum bi aksilik cikti sali gidiyorum artik:KK43: ona canim sikildi biraz ama iyiyim.

Sen ne zaman cikiyorsun cnm tatile? Su bayram gelseydi artik :) sizin surec hala devam ediyor de mi cnm? Keyifler iyidir umarim bu esnada?
Hep bu saatlerde muhabbet ederdik senle .. O geldi simdi aklima :)

Hayırdır canım ya ne aksiliği?

Özele bakar mısın canım ?

X