Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Günaydınn bebeğimmm

poğaçayı bırak kuzum güzel sağlıklı şekilde kahvaltı yap,benim geçenler de kahvaltı hazırlayamadım poğaça aldım resmen mideme oturdu bütün gün erimedi sanki

hahaha yapışsın o poğaça senin totona

bana da eşim nöbetçi diyip duruyosun gelmiyosun akşamları
hatırlatırım kardelen hanım

kan dolaşımın hızlanmıştır
sağlıklı besleniyosun ya 2 gündür

Haklisin kuzum da erken cikinca evden kantinden tost yemektense pogaca yiyeyim dedim. Ama daha dikkat etcem bundan sonra.

Sen naptin kuzum? Diyet falan ne alemde? Ben cizelgeleri de goremiyorum .. Kacsin :)

excity,cim tost yesen inan daha iyiydi poğaça yemeyin
tam buğday ekmeği ile peynirli tost yap, arasına da domates,maydonoz,biber koy oohhh miss

kızlaaaaaar
naber canlarım
niyeyse bu günlerde su içmeyi azalttım biraz
tuvalete çıkamadım kaç gündür

iyi akşamlar bi kere ben kaç akşamdır geldim uzun süredir ortalarda gözükmeyen sensin kübra hanım:)nasılsın güzelim keyifler nasıl kıbrıslı hatun oldun artık komşuyu da buldun oh ne güzel bizi ihmal etme ....

hatırlamıyo musun kızım, eşim nöbetçi dedim de, sende benim eşimde nöbetçi, akşam kaynatırız dedin ama gelmedin.bende sap gibi bekledim seni

canım olabilr bi kere misafir gelmiştir işm çıkmıştır kem küm vb.sen tamamen terketmiştin bi ara ..

ben soğuduğumu belirttim.
o gün ben seni bekledim ve sen gelmedin.
bunu demeye çalışıyorum.

kaynatırız dedin gelmedin.
benim topiği terketmem değil konuştuğumuz konu.
neyse uzatmayalım.
uzatılacak bi mevzu değil.

tamam canım ben takılıyorum o zaman noldu hatırlamıyorum.ama genel de fırsat buldum mu geliyorum .. neyse biz yine fırsat bulunca konuşuruz

yaaaaaa hatunlarrrr bende zayıflamak istiyorummmm ama bu boğazıda kesemiyorummmm göbek aldı başını gidiyoooooo çok çirkin hissediyorummm kendimiiiiiiiiiiiiiiiiiii

selam canım iyiyim :) yani biraz öksürük falan ilaç kullanıyrm tartıda yukarı doğru bi hareket var inşallah geçicidir ,ilaçtan dolayıdır

hadi yaaa poğaçaya bak sen anam nasıl da masum duruyor
margarine denk haaaa vay vay vay!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yaaaaaa hatunlarrrr bende zayıflamak istiyorummmm ama bu boğazıda kesemiyorummmm göbek aldı başını gidiyoooooo çok çirkin hissediyorummm kendimiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hoşgeldin cimcime biz de bir zamanlar diyet yapan sonra salan artık dikkat etmeliyiz diyete tekrar başlamak gerek diye sızlanan bir grubuz yani ben öyleyim en azından ama bayramdan sonra başlayacağım bak yine sızlandım off off

hoşbuldum kardelen :) ya bana sen kilolu değilsin diyolar kilomu söyleseme kızarmısın bilmem çekindim açıkçası:) ama göbeeekkkkk aman amannnn fırtlıyoooooooo

Selam kizlar..
Arkadaslardaydim ve itiraf ediyorum pasta yedim gulin gibi benim de abur cuburu kesip soyle birkac gunde 1-2 kilo verip guzelce bi motive olmam lazim.. Ama yok ya benden adam olmaz! Ne oldu ya bana! Puffff sinirim bozuk simdi yakcam bi sigara.. Zayiflicam deyip deyip hicbirsey yapmamak nedir ki ya! Kendimi anlayamaz oldum! 55 olsam bile yetecek ama olamiyorum.. Yapamiyorum.. İradesizlik falan da degil bu! Bu nedir anlamadim ki?

Cimcime hosgeldin aramiza! Biraz kendinden bahsetsene

hoşbulduk tatlışşş:):) höm hömm efenim ben 21 yaşımda 1,63 boyunda 47 kilo ama göbiki pantolonlarından fırtlayannn ve bu durumdan nefret eden minyon mini mini bir kuşum:) öğrenciyim aöf de 3. sınıf ve çalışmıyorum çalışmadıkçada evde bol bol yiyorum içiyorum yatıyorum hele can sıkıntısı oluncaaaa yemeninde ötesine geçiyorummm ağzım hiç boş durmuyor ama nerde zararlı bişey var onlar en güzeli ama yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Abowwww.. canim herkesin yaninda soyleme bence de kilonu :) kiz gulerler vallahi bosdurmuyorsa agzin ve kilon 47yse vucudun kilo almaya musait degildir, sanslisin :)
Ama tabi simdi 80-90 kilo biri de benim kilom cok desem onlar da bana guler:) anliyorum ben seni :) tatlim sen spor falan yapsan tas gibi hatun olursun! Gobek falan da kalmaz bak!

kız ben ne bileyim yaaa bide bu düşük belleri çıkardılar Allah kahretmiye onları yaaaa fırtlıyo böyle göbekim yanlarım falan açıkçası çok üşeniyom biliyonmu fıstığım yaaa ama göbeksizde olmak istiyorummmm nasıl olcak böyle bilmiyorummm:) o zamannn şışşşş duymsınlarrrr:):) kıyamam sanaaa zayıflarsın inş canım benim zayıflamasanda olsunnn tobikgil olmakda güzeell ama sağlık açısından sıkıntılı olur işte ileride
ahh ahhhhhh inş olucam ama boy yokki yaa bende ama aşkısım beni böyle beğeniyo :):) ama göbekim çıkıyooo üffff

Bu arada cimcimecim memnun oldum tanistigimiza :)

Hadi icime dogdu.. İbret olcan sen bize... Kiz 47 kilo olmasina ragmen zayiflamak istiyor dicez.. Gaza gelcez... Hadi insalllah :) yarabbim amin :)

Bu arada cimcimecim memnun oldum tanistigimiza :)

Hadi icime dogdu.. İbret olcan sen bize... Kiz 47 kilo olmasina ragmen zayiflamak istiyor dicez.. Gaza gelcez... Hadi insalllah :) yarabbim amin :)

bende memnun oldum excitycimmm:):) ah doğsun kııızzz inşallah zayıflarsınız bütün güzel hatunlar eminim her biriniz çok güzelsinizdir ama gerek stres gerek üzüntü sıkıntı çeşitli sorunlardan her biriniz böyle olmuşsunuzdur şişman değilll tombikgill kızlarr:) ama hepiniz tığ gibi olucaksınız inşallah sizlere güveniyorummm :* aminnnnn excity kııızzz inşallah hadi vesile olursam buna ne mutlu banaaaaaaaa:)

Sekerim cok kisa degilsin ki sen :) ince oldugun icin minyonsundur :) askisin da oyle begeniyormus bak :)
Ben hep kucukken boyum uzun olsun isterdim. Teyzem de napcan kiz uzun boylu olup koca bulamazsin sonra derdi

Ya ben de gobeksiz olmak istiyom ya! napcaz kiz ? ama senin caren mekik falan. usenmicen yapcan! Ben kilo versem gobek pek kalmiyor! Ama veremiyom sebepsiz yere. benim de yanlar cok cikti son zamanlarda((

İnsallah zayiflarim. Sagol sekerim guzel moral oldun! Tobikgil! Yazdim bunu(
Ama biseyde yapmak lazim de mi? Gercekler aci ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…