Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben 57,2 oldum gene:)

spora başlamalıyımmm artıkkkkk

36 beden olmak istiyorumm"

Aralıkta bende 23 e gircem annem gülinim kuzu biz evde mi akldık ne :)

Nasıl oldun gülinim geçti mi karnının ağrısı birazda olsa.

Kızlar bend ek.f.c den menü yedim nasıl midem ağrımaya başladı ya..

Evde kaldık galba kuzummm ben de geceleri kocişimle uyumak istiorum artık ama yaa

ohh afiyet olsunnn

Geçti kuzumm öğlen aşkoyla,kayınvalidem çok güzel baktı bana

Yağmur başlamıştı üstüm ıslanmıştı,zaten hastayım daha da hasta olmıyım diye sevdicek saç kurutma makinesiyle kuruttu beni Yanlış anlaşılma olmasın kıyafetlerim üstümdeyken kuruttu

Bana kısmet çıkmasın başka benim kısmetim sevdicğem olsunnnn esenciğimmm

e ozaman sende eğer gerçekten nasibin ise evlenirsin seneye inşallah

yok kız ne alınıcam
aynen öyle ben 50 de takılıp kalmışım işte

Amiinn inşallahh canım su gibi geçsin inşallah zaman

kız senin kısmetin belli inşallah sonun olur aşkın,

ee aşkı görünce ağrı felan kalmadı dimi:)
heheh kız yoksa üstünde değil miydi tühhhhhhhhhhhh size:)

O heyecanlı günler gelsin ay tanışamaya geliyorlar sözüm oluyor yüzük araştırması felan ben çok özeniyorum valla

Wuhuuuuuuuuuuuuu pelmiiğğğiiiimmmmmiiiikkkimmm sen ne arıosunnn burdaaa sevgi yumağımmm

Senin zayıflamaya ihtiyacın varsa ben o zaman öleyim ikizcanım yaa

Sevgi dağıtmaya geldim Gülinim

En son ramazan bayramında tartılmıştım 52 kiloydum ama şuanda da 54-55 falanımdır ikizcan. :13:

Bu akşam iş çıkışı spor salonuna gidicem. Arkadaşımla yazılcaz. Butun gun kaskatı oturuyoruz pc başında. Popi büyütüyoruz Sporu elden bırakmamak lazım

Benimde hedefim 50. Ama herşeyden önce sımsıkı bir vucut!

Kıızz kayınanniş vardı hem yapmayız biz öyle şeyler terbiyeli çocuklarız biz Utandırmasan kız beni

Hoşşgelldiinnn senin enerjin bizim kara bulutlu topiğimize çokk iyi geliceekkkkk

Eskiden otura otura popişim karıncalanırdı şimdi o bile karıncalanmıyo o derece alıştı oturmaya

Tabiki de herşeyden önce sımsıkı bir vucut ama o sen de zaten var ikizcanım maşallah taş gibi hatunsun :78:

Yerim sizin kara bulutlu topicinizi ben Negatif enerjiler bana pozitif enerjiler size canlarım

Kuşumm göbek falan 40 - 50 mekikle düzenli yapınca erir, eriyo da zaten. Bende selülit preblemi var biraz. Kola bağımlısı olduğumu solemiştim daha önce E bi de düzensiz kilo alıp verince olcağı bu.

Direk platesten çok sert girmek istiyorum spor hayatına

bizim evde mekik aleti ve kondiksiyon bisikleti var ama yapan yok

sıkı bir şekilde girmek lazım spor olayına fırsat bulursak tabi dün bi misafir geldi akşama pestilim çıktı

kıızz kayınanniş vardı hem yapmayız biz öyle şeyler terbiyeli çocuklarız biz Utandırmasan kız beni

ayyyy gelin haımmm hemen kızarırmışşş

speedy bende de koşu bandı 1-2 ay yaptım kenada duruyor ,annem kızıyor onca para verdin ne diye aldın diye:)hegün akşam yarın yapıcam anne ben diyorumm kadın artık bugün başlıyorsun dimi kıızm diye bi hal oldu:)

bende basenler var arkadaşlar ,nasıl gidecek basen:26::26:

lalojeeeeee hoşgeledinnn ben seni farzet ki topiciğinden tanıyorum hoşgelmişennnnnnnnnnn sefalar getirmişenn

kimseler negatif enerji olmasınn hepimizi birimiz pozitif olalımmmmmmmmmm

Negatifler sana da gitmesinnn kuzummm yiyip yiyip kilo alamayanlara gitsinn

Mekiğe başlamak lazım cidden benim göbiş fena halde

O kolayı da yasaklıycam sana su gibi kola içiosun çok çok çok zararlı

bizim evde mekik aleti ve kondiksiyon bisikleti var ama yapan yok

sıkı bir şekilde girmek lazım spor olayına fırsat bulursak tabi dün bi misafir geldi akşama pestilim çıktı

Sporsuz yediklerini azaltarak olmuyo malesef yaa spaydicim ya ama ben evde kendi başıma başlıorum ne yapcağımı bilemiorum naısl hareketler yapıosunuz,ben bi ara leslie ye başlamıştım ama canım sıkılıyo yaaprken çok

december90 ve gülçin ; bizde ilk başta çok yaptık ama sonra salladık şimdi yine başlamam lazım güzel oluyor kilo vermek olmasa bile vucud sıkılaşıyor en güzelde bu yönden seviyorum twister falan da var

december90 ve gülçin ; bizde ilk başta çok yaptık ama sonra salladık şimdi yine başlamam lazım güzel oluyor kilo vermek olmasa bile vucud sıkılaşıyor en güzelde bu yönden seviyorum twister falan da var

o zaman hadi el atalım kızlar başlayalım

bişey yapıyor musun peki ?

şu sıralar hiçbişey yapmıyorum canım
spora başlamak istiyorum ama o da olmadı gitti bi türlü((

afiyet olsun şekerim.. sevdiceğinle aranız iyi sanırım? nasıl geçmiş sınavları??

sağol şekercim..

Aralıkta bende 23 e gircem annem gülinim kuzu biz evde mi akldık ne :)

tabi tabi bu yaşta evde kaldınız sizi kimse almaz artık
bu arada siz evde kaldıysanız???ben???
:123:

her gün yarım saat yapsak ne güzel olur zaman olursa 1 saat bile olur ama eve git yemek yap hazırla ancak oluyor benim için

lalojeeeeee hoşgeledinnn ben seni farzet ki topiciğinden tanıyorum hoşgelmişennnnnnnnnnn sefalar getirmişenn

kimseler negatif enerji olmasınn hepimizi birimiz pozitif olalımmmmmmmmmm
kız benim nicki, mutasyona ugratmıssın

Hoşbulduk kuzum

Hepimiz pozitifiz hepimiz adam fawerın annesiyiz
Negatifler sana da gitmesinnn kuzummm yiyip yiyip kilo alamayanlara gitsinn

Mekiğe başlamak lazım cidden benim göbiş fena halde

O kolayı da yasaklıycam sana su gibi kola içiosun çok çok çok zararlı

Kolayı yasakla bana Bende kendime sigarayı yasaklıcam

kuzum sen kaç yaşındasın?
:):)ben yaşça küçükler evelendi çocukları var ,arkadaşlarım desen öyle :)

banada soruyorlar yok ben daha evdeyim:)"

Kuzu sen de koşu bandı varsa başlasana yaa ne güzel imkanın var spor yapmak için,ben de alsam napsam çokta kocaman kullanmazsam naparım onu sonra

Twister işe yarıyo mu peki ?

Spor nasıl yapabilirim kızlar ben hiç aletim yok ki

İyi kuzucum aramız çok şükür Sınavları iyi geçti ama sonuçlar da öyle olur inşallah

Sizin nasıl oldu aranız,soru işaretleriniz vardı bi ara ?

kız benim nicki, mutasyona ugratmıssın

Hoşbulduk kuzum

Hepimiz pozitifiz hepimiz adam fawerın annesiyiz

Kolayı yasakla bana Bende kendime sigarayı yasaklıcam

İkisini de yasaklıcam sana bu iki alışkanlık ikizcan kurallarına uymuyo hiç

kuzum sen kaç yaşındasın?
:):)ben yaşça küçükler evelendi çocukları var ,arkadaşlarım desen öyle :)

banada soruyorlar yok ben daha evdeyim:)"

26 yaşındayım canım:83:

yani sıranızı bekleyin dicem de beni beklerseniz işte o zaman gerçekten evde kalırsınız:119:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…