Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Speedy gonzales canım hosgeldin aramiza:) boyun kacti canım? Kilon gayet iyiymis aslinda:)

Gulincim gecmis olsun kuzum sana.. hem hastalik hem regl kotu.. İnsallah bi an once iyilesirsin bende reglim ikisi halsiz birakiyor cok insani.. Bol bol sivi ve vitamin al!!! Kendini yorma imkanin varsa izin al yoksa daha uzun suruyor..

İŞTE ben hemen yıkılan insanım ,toparlanamıyorum çok duygusal yapım var canım..
nefret ediyorum bu huyumdan.

artık ne olursa olsun ,cidden düşüncelerden sıyrılıp kurtulmak istiyorum bu şekilde daha kötü oluyor çelişkili olunca..

excitycim çok geçmiş olsun canım ,dikkat et kendine .

Yemeğimi yiyip aşklanıp geldimmm kızlarr

2013 gelinlerine yeni yazmaya başladım 1-2 ay falan oluyo ama ben seni daha önceden hatırlıorum belki de çeyizlerine bakmışımdır

Neyse tekrardan tanışalım o zaman ben Gülin 23 yaşındayım bekarım

Geçmiş olsun canım benimmm

hımm o zaman geçmiş zamandan olabilir
bende 23 yaşımdayım canım evliyim 1 yıl 3 aylık bir sürü konularım vardı çeyiz , ev falan oradan hatırlıyor olabilirsin

hımm o zaman geçmiş zamandan olabilir
bende 23 yaşımdayım canım evliyim 1 yıl 3 aylık bir sürü konularım vardı çeyiz , ev falan oradan hatırlıyor olabilirsin

Aaaa aynı yaştayızzz ama ben hala bekarımmmm depresyona mı sokucan sen beni spaydi

Heelllöööö

Bende hem zayıflayıp hem geyik yapçam!

Wuhuuuuuuuuuuuuu pelmiiğğğiiiimmmmmiiiikkkimmm sen ne arıosunnn burdaaa sevgi yumağımmm

Senin zayıflamaya ihtiyacın varsa ben o zaman öleyim ikizcanım yaa

Aralıkta bende 23 e gircem annem gülinim kuzu biz evde mi akldık ne :)

Nasıl oldun gülinim geçti mi karnının ağrısı birazda olsa.

Kızlar bend ek.f.c den menü yedim nasıl midem ağrımaya başladı ya..

Canım ben kolay yıkılan bir insanım demiyceksin, öyleyim ama değişecem inşallah diyeceksin. Cidden işe yarıyor..
Yoksa hep aynı yerimizde saysak, bu zorluklara nasıl dayanırdık değil mi ?

167 boyum evlenmeden önce 50 kiloydum şimdi 55 çook gelior

Speedy hoşgeldin canım. Kendi telaşımızdan hoşgeldin bile diyemedim sana...
Sen fena değilsin yaaaa, ince çöp gibisindir...
O zaman ben boya göre 40 kilo olmam lazım. Kızlaaaar benim de 5 kilo fazlam var o zaman

Speedy hoşgeldin canım. Kendi telaşımızdan hoşgeldin bile diyemedim sana...
Sen fena değilsin yaaaa, ince çöp gibisindir...
O zaman ben boya göre 40 kilo olmam lazım. Kızlaaaar benim de 5 kilo fazlam var o zaman

abartmayım çok kilolu değilim ama canım göbeğim var birazcık bide ben hiç 55 görmeye alışkın değilim
hala 36 beden giyebiliyorum ama 50 olsam daha mutlu olucam biliyorum

Aralıkta bende 23 e gircem annem gülinim kuzu biz evde mi akldık ne :)

Ayyy kızlar şimdi kafanızı kırcam sizin
Bebeler sizi, ne evde kalması
Ben 28 miydi neydi evlendiğimde . Tamam yani kısmetiniz güzel olsun erken de evlenin ama yani evde kaldık da demeyin :)

Daha çoooook kısmetler çıkar merak etmeyin.

abartmayım çok kilolu değilim ama canım göbeğim var birazcık bide ben hiç 55 görmeye alışkın değilim
hala 36 beden giyebiliyorum ama 50 olsam daha mutlu olucam biliyorum

Bence de abarttın :)
Allah kahretmesin ben de 34 bedenim ama 32 olmak istiyorum
Canım takılıyorum böyle ama alınmıyorsun değil mi..
Ne bilim birden neşem geldi , bu kadar sıkıntımın içinde.. Gerçi ben sıkıntı olarak görmüyorum. Nasib kısmet...

Şaka bir yana her insanın kendini iyi hissettiği bir kilosu var. Ben lisedeki kiloma döndüm. Ama hala göbeğim çıkacak diye korkuyorum, iyi mi ?

Bneim kısmetim var ki zatenn

e ozaman sende eğer gerçekten nasibin ise evlenirsin seneye inşallah

yok kız ne alınıcam
aynen öyle ben 50 de takılıp kalmışım işte

hahah ne güldüm yazına :)

hayırlısını ne ise o olsun kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…