Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

her gün yarım saat yapsak ne güzel olur zaman olursa 1 saat bile olur ama eve git yemek yap hazırla ancak oluyor benim için

HERGÜN TAZE YEMEK Mİ YAPIYORSUN SPEDDYCİM.
HERŞEY BİZİM ELİMİZDE ASLINDA DA YAPMAK İSTESEKK OOOOO ŞİMDİYE KADAR BÖYLE DERDİMİZ OLMAZDI:)

kız benim nicki, mutasyona ugratmıssın :KK9::KK53::KK9:

Hoşbulduk kuzum :KK3:

Hepimiz pozitifiz hepimiz adam fawerın annesiyiz:KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9:
Kolayı yasakla bana :KK17: Bende kendime sigarayı yasaklıcam :KK25:

HAHAH AYY ÇOK GÜLDÜM YAAA:)

Kuzu sen de koşu bandı varsa başlasana yaa ne güzel imkanın var spor yapmak için,ben de alsam napsam çokta kocaman kullanmazsam naparım onu sonra

Twister işe yarıyo mu peki ?

Spor nasıl yapabilirim kızlar ben hiç aletim yok ki :KK50:

kışın kullancam diyorum bakalım.kaldırdım ayağa ben öyle duruyor .heykel gibi:)
leslie ne ya ben bilmiyorumm kızlarr

yarıyor canım yan bölgeleri inceltiyor..

evde mekik çekebilirsin ,ip atlayabilrsin yürüyüş olabilri eee yeter zaten

evet bahane değil hiçbirşey.. bunları yapsak yeter:)

İyi kuzucum aramız çok şükür :nazar: Sınavları iyi geçti ama sonuçlar da öyle olur inşallah :KK48:

Sizin nasıl oldu aranız,soru işaretleriniz vardı bi ara ?

İkisini de yasaklıcam sana bu iki alışkanlık ikizcan kurallarına uymuyo hiç :KK47:

Allah bozmasın canım maşallah.)
bizim aramızda iyi ama arka plana itilmiş birkaç şey var konuşulmayı bekleyen..
sevgilim çok hassas, çok merhametli, cok düşünceli ve cok iyi niyetli biri:nazar: o yuzden onu çok seviyorum. ama yine de var arada birkaç pürüz. taaa o zaman bahsettiğim sorunları hala konuşmadık.. neden konuşmadığımızı da bilmiyorum. o konuyla ilgili geçenlerde laf carptım bi arkadaşımızın yanında. üzüldü. bakalım zaman ne gösterecek???:103:

yarıyor canım yan bölgeleri inceltiyor..

evde mekik çekebilirsin ,ip atlayabilrsin yürüyüş olabilri eee yeter zaten

İp atlayamıorum ben çok yoruluyorum o zaman :KK53:

Spor yapmaya popi yok galba ben de:104:

26 yaşındayım canım:83:

yani sıranızı bekleyin dicem de beni beklerseniz işte o zaman gerçekten evde kalırsınız:119:

Kuzum siz neyi bekliosunuz ki yaşınız gelmiş,işinizi kurmuşsunuz ee 7 yıldır da berabersiniz tanımışsınız birbirinizi neyi bekliosunuz?

HERGÜN TAZE YEMEK Mİ YAPIYORSUN SPEDDYCİM.
HERŞEY BİZİM ELİMİZDE ASLINDA DA YAPMAK İSTESEKK OOOOO ŞİMDİYE KADAR BÖYLE DERDİMİZ OLMAZDI:)

HAHAH AYY ÇOK GÜLDÜM YAAA:)

kışın kullancam diyorum bakalım.kaldırdım ayağa ben öyle duruyor .heykel gibi:)
leslie ne ya ben bilmiyorumm kızlarr

Kuşum leslie kadının adı.Onun videoları var internette onunla birlikte gösterdiği hareketleri yapıosun.

evet bahane değil hiçbirşey.. bunları yapsak yeter:)

Allah bozmasın canım maşallah.)
bizim aramızda iyi ama arka plana itilmiş birkaç şey var konuşulmayı bekleyen..
sevgilim çok hassas, çok merhametli, cok düşünceli ve cok iyi niyetli biri:nazar: o yuzden onu çok seviyorum. ama yine de var arada birkaç pürüz. taaa o zaman bahsettiğim sorunları hala konuşmadık.. neden konuşmadığımızı da bilmiyorum. o konuyla ilgili geçenlerde laf carptım bi arkadaşımızın yanında. üzüldü. bakalım zaman ne gösterecek???:103:

Hayırlısı neyse o olsun kuzum ama içindekileri sorma konuşman daha doğru olmaz mı böyle laf çarpıtmalar kırıcı oluyo

Bugün ne dizisi var bakim söyle ben çok fransız kaldım tden
bir tek emirin yolunu izliyorum ama artık emirinde yolu yol deil ,yoldan çıkardılar çocuğu:KK52::KK52:

Hhahahhaha ben onu her akşam yapıorum zaten çekirdek yemiorum,hatta 7 den sonra hiç bişey yemiorum ama dizilerimi kaçırmam :21:

heh işte senin için en güzel spor şaka bir yana bende izlerdim ama evlenince hiç izleyemiyorum. :KK17:
çünkü ya evde olmuyoruz evde olsak izlemediğimizden pek bişey anlamıyorum bir kuzey güney harikaydı belki onu takip ederiz :KK34:

Hayırlısı neyse o olsun kuzum ama içindekileri sorma konuşman daha doğru olmaz mı böyle laf çarpıtmalar kırıcı oluyo

haklısın kuzum da üzülmesine rağmen iyi oldu o esnada laf çarpmam çünkü bazı şeylere üzülmüş ve içerlemiş olduğumu anladı..

konuşalım diyorum.. konuşcaz konuşcaz diyor konuşmuyoruz. o yüzden hak ediyor bazı şeyleri.. ama yine de üzülüyorum ya o üzülünce:KK17:

baya okuyucumuz var...
kızlar çekinmeyin yazın topiğimize:)))
herkesciklere yer var burda:)))

heh işte senin için en güzel spor şaka bir yana bende izlerdim ama evlenince hiç izleyemiyorum. :KK17:
çünkü ya evde olmuyoruz evde olsak izlemediğimizden pek bişey anlamıyorum bir kuzey güney harikaydı belki onu takip ederiz :KK34:

tabi yeni evliler gezin bakalım siz... en iyisi boşver... napcan evde oturup?

bende pek dizi seyretmem ama bi ara kuzey-güneyi seyrediyordum:) o güzeldi:)

bu sıralar işten de geç çıkıyorum... yemeği sürekli dışarda yiyiyorum...

evde de film seyrediyorum işim yoksa:)

tabi yeni evliler gezin bakalım siz... en iyisi boşver... napcan evde oturup?

bende pek dizi seyretmem ama bi ara kuzey-güneyi seyrediyordum:) o güzeldi:)

bu sıralar işten de geç çıkıyorum... yemeği sürekli dışarda yiyiyorum...

evde de film seyrediyorum işim yoksa:)

vallahi yeni evliyiz ondan diyorduk 1 sene geçti ( gerçi hala yeniyiz :KK52: ) hala geziyoruz
dizi yerine film daha iyi geliyor bana :KK16::KK16:

Bugün ne dizisi var bakim söyle ben çok fransız kaldım tden
bir tek emirin yolunu izliyorum ama artık emirinde yolu yol deil ,yoldan çıkardılar çocuğu:KK52::KK52:

Öyle bi geçer zaman ki var bu akşam :21:

Biz her akşam evdeyiz canım yaa can sıkıntısından dizi izlemekten başka yapcak bişey yok ki

haklısın kuzum da üzülmesine rağmen iyi oldu o esnada laf çarpmam çünkü bazı şeylere üzülmüş ve içerlemiş olduğumu anladı..

konuşalım diyorum.. konuşcaz konuşcaz diyor konuşmuyoruz. o yüzden hak ediyor bazı şeyleri.. ama yine de üzülüyorum ya o üzülünce:KK17:

Konuyu tam bilmediğimden bişey diyemicem canım malum esenle sen baya bi gizemli sır gibi olduğunuz için yorum yapmak zor oluyo

Kız Burcu biz de anlatmayalım be samimi görüp anlatıoruz her bişeyimizi ama bazı sorularımız görmezden geliniyo,kaale alınmıyo bile bozuluorum ben böyle olunca valla

Son düzenleme:

vallahi yeni evliyiz ondan diyorduk 1 sene geçti ( gerçi hala yeniyiz :KK52: ) hala geziyoruz
dizi yerine film daha iyi geliyor bana :KK16::KK16:

aynen bana da film daha iyi geliyor canım. bide sen evlisin şimdi erkekler pek sevmezler dizi seyretmeyi film seyretmek en iyisi. ortak nokta:) bolca film seyrederim ben de.. film önerilerin varsa çok sevinirim.. akşamki planım yine film..
:KK37:

Biz her akşam evdeyiz canım yaa can sıkıntısından dizi izlemekten başka yapcak bişey yok ki

gez dolaş canım yada bak sıkılmaktan sa spor yap :nazar: :KK1::KK1:

aynen bana da film daha iyi geliyor canım. bide sen evlisin şimdi erkekler pek sevmezler dizi seyretmeyi film seyretmek en iyisi. ortak nokta:) bolca film seyrederim ben de.. film önerilerin varsa çok sevinirim.. akşamki planım yine film..
:KK37:

ayen canım eşim öyle çok karışmaz hayvan belgeseli de izleriz çok fazla dizi de yeri gelir izlerim..
film içinde en son izlediklerim.

Bir gün ( Romantik Komedi )
Arkadaştan öte ( romantik Komedi )

bu ikisi güzeldi normalde gerilim korku severim ama :KK37::KK37::KK37:

Öyle bi geçer zaman ki var bu akşam :21:

Konuyu tam bilmediğimden bişey diyemicem canım malum esenle sen baya bi gizemli sır gibi olduğunuz için yorum yapmak zor oluyo

Kız Burcu biz de anlatmayalım be samimi görüp anlatıoruz her bişeyimizi ama bazı sorularımız görmezden geliniyo,kaale alınmıyo bile bozuluorum ben böyle olunca valla

kız ben anlattım ya o zaman.. sana bazı şeylerin nedenini de söyledim.. esencim bak duyuyor musun bize ne diyorlar?

aşk olsun kız... hangi sorununuzu görmezden geldik:KK24:

X