Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

tamam canım romantik komedi severim ben:)
arkadaştan öteyi seyretmiş olabilirim. artık seyrettiğim filmlerin de adını hatırlamaz oldum
sende seyretmediysen sil baştanı seyret:)

kız ben anlattım ya o zaman.. sana bazı şeylerin nedenini de söyledim.. esencim bak duyuyor musun bize ne diyorlar?

aşk olsun kız... hangi sorununuzu görmezden geldik

Tamam hadi sen azıcık yırtıosun bu konuda ama esen ablanın ne adını ne sanını hiç bişeyini bilmioruz ki kız bazen diorum acaba ünlü biri mi

Tamam hadi sen azıcık yırtıosun bu konuda ama esen ablanın ne adını ne sanını hiç bişeyini bilmioruz ki kız bazen diorum acaba ünlü biri mi

hihihi olabilir ..

gülincim bende telefonu evde unutmuşum bugün bilgisayardan yazıyorum size:126:

15 gündür sessim kısık.. ses kısıklığımın sebebi alerjiymiş. şaka gibi.. kimin aklına gelirdi.(((

yok izlemedim çok sevmm romantik komedi ama izlerim bi ara
en son 1 film izledim ama adı aklıma gelmiyor..

ben seyredeli baya oldu ama aklımda kalan ender filmlerden biri... seyretmemiş olmak isterdim... yine de seveceğini düşünüyorum.))

ben dün akşam sosyal ağ'ı seyrettim güzeldi...

hatırlarsan yaz bana.))

ben seyredeli baya oldu ama aklımda kalan ender filmlerden biri... seyretmemiş olmak isterdim... yine de seveceğini düşünüyorum.))

ben dün akşam sosyal ağ'ı seyrettim güzeldi...

hatırlarsan yaz bana.))

Neye alerjin varmış ki kuzumm ben hiç gitmiorum doktora yaa bi gitsem neler çıkıcak başıma kim bilir

Öpüoruz seni kuzumm muahh

Neye alerjin varmış ki kuzumm ben hiç gitmiorum doktora yaa bi gitsem neler çıkıcak başıma kim bilir

Öpüoruz seni kuzumm muahh

Bende mecbur gittim.. Bilmiyorum ki canım doktora sordum neye oldugunu bilemeyiz diyor(

Geldim ben eve bu arada:)

Kız ben mi gizemliyim ?
Ne var ne yoksa anlattım hayatımı, nerdeyse kalmadı bişey. Soruların ne zaman görmezden geldik ? aşkolsun

kız ben anlattım ya o zaman.. sana bazı şeylerin nedenini de söyledim.. esencim bak duyuyor musun bize ne diyorlar?

aşk olsun kız... hangi sorununuzu görmezden geldik

Evet excity'cim de anlattı o zaman sorunu. Yorum da yaptık. Zamana bırakmıştı konuşmayı sevgilisiyle...
Şaşırdımmm doğrusuuu !

Tatlim sinuit+alerji dedi doktor ..
NeySe onemli degil cok guzel bisey oldu bu aksam.. Zamani gelince soylicem:))))))

Tatlim sinuit+alerji dedi doktor .. Sinuzit Tam tahmin ettigim gibi ama alerji aklimin ucundan bile gecmezdi.. Sesim ondan kisikmis 15-20 gundur daha neler duycaz bakalim...
NeySe onemli degil cok guzel bisey oldu bu aksam.. Zamani gelince soylicem:)))))) cok mutluyummmm:)))))

Günaydınnnnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrr

Excitycimm ne oldu kız anlat bakem zaman felan bekleme:))))

Ablacım eşin dışında bildiğimiz hiç bişey yok ki sır gibisin,aylardır konuşuoruz iç içeyiz artık birbirimize samimi olduk herşeyimizi anlatıoruz sen de tabi ki kendini açığa çıkarmak zorunda değilsin ama bu kadar derdini paylaşırken,içini dökerken bi gerçek adını bile saklaman,1 kerecik bile fotonu göstermemen tuhaf geliyo bana.Sonuçta en azından adını söyliycek kadar samimizi olduğumuzu düşünüorum ben 7-8 aydır nerdeyse her gün konuşuoruz..

Benim aklıma bişey geldi ama umarım düşündüğüm şeydir

Günaydınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…