Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Speedy gonzales canım hosgeldin aramiza:) boyun kacti canım? Kilon gayet iyiymis aslinda:)

Gulincim gecmis olsun kuzum sana.. hem hastalik hem regl kotu.. İnsallah bi an once iyilesirsin:KK16: bende reglim ikisi halsiz birakiyor cok insani.. Bol bol sivi ve vitamin al!!! Kendini yorma imkanin varsa izin al yoksa daha uzun suruyor..

Canım benim ya kıyamam sana, sen de güçlü ol. Bak sen de çalışıyorsun, kendi paranı kazanıyorsun. Bunlar önemli şeyler.
Sürekli mantığını devreye sokmaya çalış, duygularına yenik düşme. Bak ben de duygusal bir insanımdır ama mantığımla hareket etmeye çalışırım. Bu çok zor birşey duygusal bir insan için. Ama öğreniliyor !

Sen de Allah'a havale et. Telefonunu kapatsan nolur biraz ? O alçak da biliyor farkında senin duygusallığının,ondan açık kapı bulup yüz bulup atıyor mesajları... Sen bu insana bu saatten sonra nasıl güven ve saygı duyacaksın. İnsan sevdiği insanın, hele de erkeğin güçlü, sözüne güvenilen, toplumda saygınlığı olan biri olmasını istemez mi ? Bunları düşün. Bunları çok düşünürsen o mesajlar , mesaj kutunda duran çöp yığını olarak kalacaktır sadece...

İŞTE ben hemen yıkılan insanım ,toparlanamıyorum çok duygusal yapım var canım..
nefret ediyorum bu huyumdan.

artık ne olursa olsun ,cidden düşüncelerden sıyrılıp kurtulmak istiyorum bu şekilde daha kötü oluyor çelişkili olunca..

excitycim çok geçmiş olsun canım ,dikkat et kendine .

Yemeğimi yiyip aşklanıp geldimmm kızlarr :KK16:

öyle bişeyler yapcaz artık dikkat edersem veririm sanırım 55 kiloyum işte 52 olsam yeter :KK34:

eski üyeyim 1 yıl önce evlendim çeyizde falan görmüş olabilirsin belki bir yerde sohbet etmiş falanda olabilir ben 2012 2013 gelinlerine falan da giriyordum arada nasılsınız diyerekten ?

2013 gelinlerine yeni yazmaya başladım 1-2 ay falan oluyo ama ben seni daha önceden hatırlıorum belki de çeyizlerine bakmışımdır :KK48:

Neyse tekrardan tanışalım o zaman ben Gülin 23 yaşındayım bekarım :KK16:

Kizlar baya yazmissiniz okuyamadim ya... Masallah:nazar:
Esencim tam tahmin ettigim gibi sinuzitmis:KK43: ve de alerjiymis:KK43: neye olduysam artik?? Sesim ondan kisikmis:KK43: antibiyotik falan verdi:KK43:((( hic istemiyorum antibiyotik kullanmak!! Baska carem var mi onu da bilmiyorum:KK43:((
Ben zamaninda sinuzitten hastanede bile yatmistim:KK43: ama bu sene hic dikkat etmedim arada saclarim islak dolastim. Neyse bi daha dikkat edeyim!
Sagolun kizlar bu arada gecmis olsun dilekleriniz icin:) hepinizi seviyorum!!:KK16::KK16::KK16:

Geçmiş olsun canım benimmm :KK54:

Yemeğimi yiyip aşklanıp geldimmm kızlarr :KK16:

2013 gelinlerine yeni yazmaya başladım 1-2 ay falan oluyo ama ben seni daha önceden hatırlıorum belki de çeyizlerine bakmışımdır :KK48:

Neyse tekrardan tanışalım o zaman ben Gülin 23 yaşındayım bekarım :KK16:

Geçmiş olsun canım benimmm :KK54:

hımm o zaman geçmiş zamandan olabilir :KK34::KK34::KK34:
bende 23 yaşımdayım canım evliyim 1 yıl 3 aylık bir sürü konularım vardı çeyiz , ev falan oradan hatırlıyor olabilirsin

hımm o zaman geçmiş zamandan olabilir :KK34::KK34::KK34:
bende 23 yaşımdayım canım evliyim 1 yıl 3 aylık bir sürü konularım vardı çeyiz , ev falan oradan hatırlıyor olabilirsin

Aaaa aynı yaştayızzz ama ben hala bekarımmmm depresyona mı sokucan sen beni spaydi :KK14::KK14::KK14::KK14:

Heelllöööö :KK3:

Bende hem zayıflayıp hem geyik yapçam! :KK53:

Wuhuuuuuuuuuuuuu pelmiiğğğiiiimmmmmiiiikkkimmm sen ne arıosunnn burdaaa sevgi yumağımmm :KK16::KK16::KK16:

Senin zayıflamaya ihtiyacın varsa ben o zaman öleyim ikizcanım yaa :KK52:

Nasıl oldun gülinim geçti mi karnının ağrısı birazda olsa.

Kızlar bend ek.f.c den menü yedim nasıl midem ağrımaya başladı ya..

İŞTE ben hemen yıkılan insanım ,toparlanamıyorum çok duygusal yapım var canım..
nefret ediyorum bu huyumdan.

artık ne olursa olsun ,cidden düşüncelerden sıyrılıp kurtulmak istiyorum bu şekilde daha kötü oluyor çelişkili olunca..

excitycim çok geçmiş olsun canım ,dikkat et kendine .

Canım ben kolay yıkılan bir insanım demiyceksin, öyleyim ama değişecem inşallah diyeceksin. Cidden işe yarıyor..
Yoksa hep aynı yerimizde saysak, bu zorluklara nasıl dayanırdık değil mi ?

167 boyum evlenmeden önce 50 kiloydum şimdi 55 çook gelior

Speedy hoşgeldin canım. Kendi telaşımızdan hoşgeldin bile diyemedim sana...
Sen fena değilsin yaaaa, ince çöp gibisindir...
O zaman ben boya göre 40 kilo olmam lazım. Kızlaaaar benim de 5 kilo fazlam var o zaman :KK1:

O zaman ben boya göre 40 kilo olmam lazım. Kızlaaaar benim de 5 kilo fazlam var o zaman :KK1:

abartmayım çok kilolu değilim ama canım göbeğim var birazcık bide ben hiç 55 görmeye alışkın değilim :KK20:
hala 36 beden giyebiliyorum ama 50 olsam daha mutlu olucam biliyorum :KK14:

Aralıkta bende 23 e gircem annem gülinim kuzu biz evde mi akldık ne :)

Ayyy kızlar şimdi kafanızı kırcam sizin :KK35:
Bebeler sizi, ne evde kalması :KK37:
Ben 28 miydi neydi evlendiğimde . Tamam yani kısmetiniz güzel olsun erken de evlenin ama yani evde kaldık da demeyin :)

Daha çoooook kısmetler çıkar merak etmeyin.

abartmayım çok kilolu değilim ama canım göbeğim var birazcık bide ben hiç 55 görmeye alışkın değilim :KK20:
hala 36 beden giyebiliyorum ama 50 olsam daha mutlu olucam biliyorum :KK14:

Bence de abarttın :)
Allah kahretmesin ben de 34 bedenim ama 32 olmak istiyorum :KK1:
Canım takılıyorum böyle ama alınmıyorsun değil mi..
Ne bilim birden neşem geldi , bu kadar sıkıntımın içinde.. Gerçi ben sıkıntı olarak görmüyorum. Nasib kısmet...

Şaka bir yana her insanın kendini iyi hissettiği bir kilosu var. Ben lisedeki kiloma döndüm. Ama hala göbeğim çıkacak diye korkuyorum, iyi mi ? :KK37:

Bneim kısmetim var ki zatenn :KK69::KK69:

e ozaman sende eğer gerçekten nasibin ise evlenirsin seneye inşallah :KK34::KK34::KK34::KK34:

Bence de abarttın :)
Allah kahretmesin ben de 34 bedenim ama 32 olmak istiyorum :KK1:
Canım takılıyorum böyle ama alınmıyorsun değil mi..
Ne bilim birden neşem geldi , bu kadar sıkıntımın içinde.. Gerçi ben sıkıntı olarak görmüyorum. Nasib kısmet...

Şaka bir yana her insanın kendini iyi hissettiği bir kilosu var. Ben lisedeki kiloma döndüm. Ama hala göbeğim çıkacak diye korkuyorum, iyi mi ? :KK37:

:KK1::KK1::KK1: yok kız ne alınıcam :KK34:
aynen öyle ben 50 de takılıp kalmışım işte :KK17::KK17::KK17:

canım ben kolay yıkılan bir insanım demiyceksin, öyleyim ama değişecem inşallah diyeceksin. Cidden işe yarıyor..
Yoksa hep aynı yerimizde saysak, bu zorluklara nasıl dayanırdık değil mi ?

ayyy kızlar şimdi kafanızı kırcam sizin :KK35:
Bebeler sizi, ne evde kalması :KK37:
Ben 28 miydi neydi evlendiğimde . Tamam yani kısmetiniz güzel olsun erken de evlenin ama yani evde kaldık da demeyin :)

daha çoooook kısmetler çıkar merak etmeyin.

hahah ne güldüm yazına :)

hayırlısını ne ise o olsun kuzum

X