Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

anammm bizimkilerle grupfoniden kahvaltı kampanyası aldık pazar gününe ,ordanda dayıoğluna bebek görmeye gitcezz ayy hep böyle oluyor sinir oluyorum ya..bu kk da asker beklediğim zamanlarda da hep aksilik çıkıt buluşamamıştık ..ne güzel olur buluşsakkk

bu pazar değil kız

24 temmuzda istanbuldayız biz :)

Hheheh valla yaa napayım bi işlere bakıyorum bi yandan sizi de merak ediyorum bu arada da kaçırıyorum

sadeceyalan burdayken koyar tekrar senin için..sağolsun kırmıyo bizi :)

Sadeceyalan Hayirlisi olsun tatlim. Cok sevindim sizin adiniza:) Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin. Ben de ev almayi dusunuyorum. Arabami satcam herhalde

saol cnm :) üzulme kız ev daha onemlı ya bak gencecıkken ev sahıbı olcan ne guzel inşallah istedıgın gıbı olur hersey:)

Yaaaaaaaaaaaa niye hemen kaldırdın beaaa Ben görmedim

Hahahaha adama evcil hayvanım diyodu citroeni duyunca aşk kuşu oldu adam

yok kız zaten bız hep bırbırımıze aşk kusum dıyoruz ben kızınca saydırıyorum ökuz evcıl hayvanım felan dıye bısıy demıyo:)kendını bılıyo ne de olsa:)

bu pazar değil kız

24 temmuzda istanbuldayız biz :)

sadeceyalan burdayken koyar tekrar senin için..sağolsun kırmıyo bizi :)

Kırmaz ki o bitane kiiiiii

yok kız zaten bız hep bırbırımıze aşk kusum dıyoruz ben kızınca saydırıyorum ökuz evcıl hayvanım felan dıye bısıy demıyo:)kendını bılıyo ne de olsa:)

Heppp aşk kuşu olun canımmmm benimmm

Kıızzz tavuklu fotoları koysana gene

yok esencim 24 temmuzda..
inşallah 23 temmuzda burdan ayrılıyoruz ve siirt faslı bitiyor

Ben de bu pazar sanıyordum , iyi inş. o zamana müsait olursak görüşelim.

Senin adam iyi valla , istediğini söylüyorsun her yola geliyor.

Kızlar ya benim sayfa hala düzelmedi acaba siteden kaynaklı mı ya..

mesaj atmadan göremiyorum yeni yazılan mesajları :S

hıı bizde de aynı durum var :)

ben bu pazar sanıyordummm:)

hımm iyi barii:)

yok canım temmuzda :)

ayy bıraz öyle oldu yaa ama o arabayı çok ıstıyodum:))))size kocamı gosterem mı:)

hee ben gördüm canım allah mutluluğunuzu daim etsin..

Ben de bu pazar sanıyordum , iyi inş. o zamana müsait olursak görüşelim.

Senin adam iyi valla , istediğini söylüyorsun her yola geliyor.

temmuzda esencim..inş görüşebiliriz

Kızlar içimde bir sıkıntı var !
Artık çok yoruluyorum sanırım !
Tatilden de yeni döndük ama dinlemedim sanırım tam. Bence biz bir otele gidip tatil yapsak iyi olacak. Memlekete gidince olmuyor.
Annem de çok yoruldu artık çocuk bakmaktan, onun da motivesi düşük, mutsuz ! Onun şeyi de bana yansıyor heralde.
Neyse sizleri de sıkmayayım. Sadece paylaşayım dedim...

Memlekette tam dinlenememişsindir canım annenin işi de kolay değil çocuklar çok hareketli oluyor bu sıcakta peşinde koşmak kolay değildir.En güzeli otel de ailece tatil yapmanız kafanı dinlersin azcık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…