Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Çalışan annenin 2 çocuk düşünmesi çok zor oluyor malesef kardeşsiz olsun boşver böyle sana da yazık yavruna da annene de.Çocuğun kaç yaşında?

2.5 yaşında canım. Neyse bunu bir okul yaşına getirebilseydik. Gerçi kreşe vermeyi düşünüyorum...
Bu işi hızlandırmam lazım !
Hem annem de azıcık rahat etsin ve çocuk çok denetimli yalnız büyüyecek bu şekilde. Annem de çok iyi bakıyor ama aşırı titiz !
Kreşe gitsin de sosyalleşsin.

her zaman derken şimdi demiyor mu?

aman takma kızz sen de ona demee sevgısızlıkten kıvransın:))yalvarsın sana unutma kaçan kovalanır:) ama bu akşam kaçmasan ıyı olur:))))))))))))))))))

doğru kaçan kovalanır ama bu akşam kaçmıyayım benn :)

Valla sevgisini belli edip demiyorsa bence sorun yok !
Sevgisini belli etmeyip hatta senden nefret ediyormuş gibi davranıp da sonra da seni seviyorum ben demesi daha vahim !

sevgisi belli ma ne bilim demiyorr pek öyle şeylerle arası yok ama ne bilim insan bazen duymak istiyorr.

sevgisi belli ma ne bilim demiyorr pek öyle şeylerle arası yok ama ne bilim insan bazen duymak istiyorr.

Çok kaçarsanız da kovalanmaz olursunuz ! :)

Bence eşine söyle bu durumu. Çünkü herkesin sevgi dili farklı olabiliyor.

ben varya tartısırken kayıt edıyorum sesını eşımın sonra dedıklerını ınkar edıyo dıye:) sende sevıyorum dedıgınde kaydet sonra yanında dınle noluyo derse sen demıyosun bende bu ses kaydıyla ıdare edıyorum dersın:))))nasıl ama

yani o bir soruydu.
Her zaman diyor mu derken ne sıklıkta soruyorsun demiştim.
Bizimki der arada canım.
Hatta tartışsak onun sonunda da der. Ama işte demekle olmuyor herşey!

hıı anladım canımmm bizimde pek demiyorr 2-3 ayda bir kafasına eserse oylee işte .ama ben her zaman desin isterdim sanki böyle evlilğim maraton gidiyor sıkılmaya başaldım çocukda yok bugun canım çok sıkıldı yinee

ayyy kız alemsin sen yaaa gülme krizine girdim şimdi heeee ya sevmiyorum derse ?

ecrin kız senın kg cızergende bı garıplık mı var kızzzz:))61 kg verdıgın 54 kg de verecegın gozukuyo abowww

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…