Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

bende karpuza bayılırım ama karpuz çabuk acıktırır çünkü glisemik indeksi yüksek

kız hıç dondurma ret edılır mı yaaa benım kızımda alıştı dondurma dıyınce yalanmaya başlıyo :)))

kızlar bahçeye kümes yaptık dün:)))2 tavuk 2 de cıvcıvımız var:))kızım bayılıyo akşama kadar kumesın basında:)))))bakın resımlerını koyucam::))

kız hıç dondurma ret edılır mı yaaa benım kızımda alıştı dondurma dıyınce yalanmaya başlıyo :)))

ben pek aramıyorum yavrum dondurmayı :)

çocuklar için kötü ama ya 1 - 2 yalamayla kalmıyorlar ,sonra da boğaz kızarıyor..benimde yiğenim çok seviyor çocuk max felan yemyor çocuğun gözü yükseklerde magnum yiyor ,ulan ben şu yaşımda yemiyorum o dondurmayı :)

kızlar bahçeye kümes yaptık dün:)))2 tavuk 2 de cıvcıvımız var:))kızım bayılıyo akşama kadar kumesın basında:)))))bakın resımlerını koyucam::))

ayy ne güzeeel..yumurta da yersiniz mis gibi..
şu kızının başka fotoları yok mu kız koysana bakalım çok tatlı yaaa

gün içinde aklıma geliyo bazen kızın :)

anammm taylan kümelı gıbı konuştun kızzz :))))))))))))))))))))

hahaahahahha

kız sen beni öldürüyosun gülmekten

aynen benım kıde :)))gözu yukseklerde şımdıkı nesılın.))))

Bakıyorum hemennn

bak canım kaçırma

ıy ben magnumdan tiksindim kız. bitkisel yağ olduğu için..

içinde bitkisel yağ olan ürünleri gördüğüm zaman sanki koca bi paket margarini yiyiomuşum gibi geliyo gözümün önüne..

gerçkten mi anammmm ..herşeyde bir katkı maddes yaaa

bu resımlerı sabah çektım bıtane tavukta komsu verdı:)))onunkıler ölmuş 1 tane kalmış baya yumurtamız olacak:)

Kızlar aklıma bişey geldi..

Biz 24ünde istanbula gidiyoruz ya bi aksilik çıkmazsa..

istanbulda olanlarla görüşelim mi ne dersiniz..

ağustosta da ankarada olcam.. 13 ağustosa kadar da ankarada kalıcam..

aranızda kim istanbul ve ankaradaydı..

benimle görüşmek isteyen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…