Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Memlekette tam dinlenememişsindir canım annenin işi de kolay değil çocuklar çok hareketli oluyor bu sıcakta peşinde koşmak kolay değildir.En güzeli otel de ailece tatil yapmanız kafanı dinlersin azcık

İşte onda da ancak bayram tatilinde olur. Daha 2 ayımız var.
Kolay değil de bana da kolay değil :KK43:
İşten geliyorum benim mesaim hiç bitmiyor !
Annemin mesaisi de bitmiyor napacaz bilmem !
Ben o yüzden ikinciyi bile düşünmüyorum artık. Kardeşsiz büyüyecek artık napim.

Kızlar içimde bir sıkıntı var !
Artık çok yoruluyorum sanırım !
Tatilden de yeni döndük ama dinlemedim sanırım tam. Bence biz bir otele gidip tatil yapsak iyi olacak. Memlekete gidince olmuyor.
Annem de çok yoruldu artık çocuk bakmaktan, onun da motivesi düşük, mutsuz ! Onun şeyi de bana yansıyor heralde.
Neyse sizleri de sıkmayayım. Sadece paylaşayım dedim...

evet cnm ya memlekette tatıl olmuyo kesınlıkle ımkanlar el verıyosa otelde yapman gerek dınlene bılmem ıcın canım benım ya çok yıpranmıssın artık kendın ıcınden bısıyler yap bu dunyada ınan kımseye yaranamassın kendını dusun azcık

esencim çıkış yapıp tekrar girdim ama düzelmedi, yine aynı..
yöneticilere de mesaj attım ama ne zaman dönerler kim bilir..

bende kendımı delı yerıne totısımı çalı yerıne koydum yaşıyorum valla ben artık takmıyorum hıç bısıyı ya saçlarım beyazladı 26 yasında herkesın başka başka dertlerı var dısardan gorulmeyen esencım sende azcık delını dısına vurrr fedakarlıkta bır yere kadar bu yasına tekrar donemeyeceksın hayata bakkk yasamaya bakkk bı erkek ıcın çocuk ıcın herseyı yapıyoruz kocan bıttı dese el oluyo çocuk buyuyup yuvadan ucuyo kendın kendıne kalıyosun sen benden daha ıyı bılırsın bazı seylerı bence takma kımseyıı aynaya bakkk kendını farket

evet cnm ya memlekette tatıl olmuyo kesınlıkle ımkanlar el verıyosa otelde yapman gerek dınlene bılmem ıcın canım benım ya çok yıpranmıssın artık kendın ıcınden bısıyler yap bu dunyada ınan kımseye yaranamassın kendını dusun azcık

bende kendımı delı yerıne totısımı çalı yerıne koydum yaşıyorum valla ben artık takmıyorum hıç bısıyı ya saçlarım beyazladı 26 yasında herkesın başka başka dertlerı var dısardan gorulmeyen esencım sende azcık delını dısına vurrr fedakarlıkta bır yere kadar bu yasına tekrar donemeyeceksın hayata bakkk yasamaya bakkk bı erkek ıcın çocuk ıcın herseyı yapıyoruz kocan bıttı dese el oluyo çocuk buyuyup yuvadan ucuyo kendın kendıne kalıyosun sen benden daha ıyı bılırsın bazı seylerı bence takma kımseyıı aynaya bakkk kendını farket

Kafaya takmak değil de canım, hayatla mücadele ediyorum. Çok şükür memnunsuz bir durumum yok da yoruluyorum işte... Fazla mesailer de oluyor.
İnsanın zaten çocuğu olunca güçlü oluyor. Eskiden bekarkenki gibi saçma sapan şeyleri kafama zaten takmıyorum, zaten vaktim de yok takacak...
1 senedir 3 gün izin kullanmışım. Taşındık vs. çocuğa annem bakıyor bizde 1,5 senedir. Onlar da yoruldu...
Öyle işte...

Son düzenleme:
Kafaya takmak değil de canım, hayatla mücadele ediyorum. Çok şükür memnunsuz bir durumum yok da yoruluyorum işte... Fazla mesailer de oluyor.
İnsanın zaten çocuğu olunca güçlü oluyor. Eskiden bekarkenki gibi saçma sapan şeyleri kafama zaten takmıyorum, zaten vaktim de yok takacak...
1 senedir 3 gün izin kullanmışım. Taşındık vs. çocuğa annem bakıyor bizde 1,5 senedir. Onlar da yoruldu...
Öyle işte...

anlıyorum canım ben sadece kendını ıhmal etme demek ıstedım

abowwwwwwwwww hadısenın yenı klibinı actık kızımla bı yandanda dans edıyoruz baya kalorı yaktım sanırım:)

ooo kızlar baya kaynatmıssınız heeee

size bir sorum olcak eşiniz her zaman size seni seviyorum diyor mu ?

anlıyorum canım ben sadece kendını ıhmal etme demek ıstedım

Kendimi yıpratıyorum fazlasıyla canım. Herşeyi iyi yapmaya çalışınca böyle oluyor...
İnşallah herşey güzel olacak diye ümit ediyorum napim. Yeterki ayağımdan asılan olmasın !

abowwwwwwwwww hadısenın yenı klibinı actık kızımla bı yandanda dans edıyoruz baya kalorı yaktım sanırım:)

Valla sana kızın yetiyor ha. Hiç sıkılmıyorsun da sanırım ?

ooo kızlar baya kaynatmıssınız heeee

size bir sorum olcak eşiniz her zaman size seni seviyorum diyor mu ?

Her zaman derken ?

benim eşim öyle pek sık demiyor maelsef pek işi olmuyorr böyle şeylerle sevgisini belli ediyor ama pek demiyor kafama takıldıda sorayım dedim

aman takma kızz sen de ona demee sevgısızlıkten kıvransın:))yalvarsın sana unutma kaçan kovalanır:) ama bu akşam kaçmasan ıyı olur:))))))))))))))))))

benim eşim öyle pek sık demiyor maelsef pek işi olmuyorr böyle şeylerle sevgisini belli ediyor ama pek demiyor kafama takıldıda sorayım dedim

Valla sevgisini belli edip demiyorsa bence sorun yok !
Sevgisini belli etmeyip hatta senden nefret ediyormuş gibi davranıp da sonra da seni seviyorum ben demesi daha vahim !

kızlar ben böyle arada deneme mesajı atıcam heralde bi süre, son yazılanları görmek için :)

Canım sitede genel bi sorun var sanırım çünkü az önce giremedim bende,msj attıysan dönerler merak etme

İşte onda da ancak bayram tatilinde olur. Daha 2 ayımız var.
Kolay değil de bana da kolay değil :KK43:
İşten geliyorum benim mesaim hiç bitmiyor !
Annemin mesaisi de bitmiyor napacaz bilmem !
Ben o yüzden ikinciyi bile düşünmüyorum artık. Kardeşsiz büyüyecek artık napim.

Çalışan annenin 2 çocuk düşünmesi çok zor oluyor malesef kardeşsiz olsun boşver böyle sana da yazık yavruna da annene de.Çocuğun kaç yaşında?

Kendimi yıpratıyorum fazlasıyla canım. Herşeyi iyi yapmaya çalışınca böyle oluyor...
İnşallah herşey güzel olacak diye ümit ediyorum napim. Yeterki ayağımdan asılan olmasın !

Valla sana kızın yetiyor ha. Hiç sıkılmıyorsun da sanırım ?

Her zaman derken ?

ayagından asılanların agzına tep:))))evet yetıyo bana canım kızım ıyıkı var.)))

X