Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

ayy ne güzel bişeymiş o öyle bende istiyorum nerden aldın ücreti falan ne kadar? :26:

oyycanım benim yaaa bende ilk bulduktan sonra kendime geldim en azından fikir sahibi oluyosun zaman geçiyor

Ben de motivasyon olsun diye aldım kuzum akşama evde odalar arası yürür dururum,arttırmak için yürümeye fırsatlar yaratırım kendime
:) şöyle bir baktımda baya güzel kodelleri varmış fiyatlarıda oldukça uygun alsammı ne ysapsam

kızlar

braun silk epil 7 kullanan var mı aranızda

ben kullandım canım ama benim tüy köklerim çok kalın olduğu için can acısını hiisediyorum diye durup duruyor kenarda. birde şarjı az gidiyordu benimkinin ama sende nasıl olur bilemiyprum duşta falanda kullandım bir iki defa etkisi uzun sürüyor alacaksan eğer tavsiye derim ebn can acısına dayanamadım diye bıraktım ağdada bi defada uyuşuyor diyerekten ağda yapıyorum :2: benm canım tatlıdırda biraz

ayy ne güzel bişeymiş o öyle bende istiyorum nerden aldın ücreti falan ne kadar? :26:

oyycanım benim yaaa bende ilk bulduktan sonra kendime geldim en azından fikir sahibi oluyosun zaman geçiyor

aynen öyle :) o kadar çabuk geçi.yor ki zaman anlatamam çok ii geliyor yani

excu şikerim noldu koşan o kısçeye ben söyleyim kesin tacize uğramıştır anacım öyle koşulur mu o nasıl bi avatardı öyle valla + 18 gibiydi hadi yenisi hayırlı olsun

kız ağdadan sonra kalan ufak tüycükleri kılları al onunlada ben öyle yapıyorum

kız ağdadan sonra kalan ufak tüycükleri kılları al onunlada ben öyle yapıyorum

öyle yapıyorum zaten yoksa annem kullanmıyorum diye başımın etini yer valla :) o kadar para verdin kullanmıosun boş yere harcamaların var diye diye kıllarımı içeri doğru çıkarttırırı

exculusive çokdaş bu isimlerin yanındaki kalpler ne oluyor? bendede çıkmış 1 tane kendi kendine ??? ne dewmekki o :) sen daha kıdemlisin sana sorayım dedim :):44:

Canlarım ben 'bitenekadar' diye bi internet sitesinden aldım 7.90 TL'ye aldım hem de ve attığın adımı kaloriye de çeviriyo böylece kaç kalori yaktığını da görüyosun

Benim ki bu;

var canım çoktan aldım da
bikini bölgesi için kullanan var mı diye merak ediyorum
benim tüylerim hem ince hem sarı
acıtmıyo fazla

acıtmıyo fazla

o halde şanslısın bikini bölgesine denemedim yemedi açıkcası :18::18:

bende "hepsiburada" dan baktım canım 9 tl kargo dahil fiyat alanlar falanda baya menunmuş :) ürün çok şirin yalnız varya :)

acıtmıyo fazla

bende "hepsiburada" dan baktım canım 9 tl kargo dahil fiyat alanlar falanda baya menunmuş :) ürün çok şirin yalnız varya :)

acıtmıyo fazla

Evet hem şirin hem de ufacık tshirtüm kapatıyo yani belli olmuo karşıdan

Selam şekerler. Nasılsınız?
Hepinizi çoook özlemişim.
Keyifleriniz yerindedir umarım.

Hosgeldin busracim ama gitmissindir artik:)

Sben nerelerdesin kuzum sen??

Kizlar o kadar uykum var ki.. Ama birirmem gereken isler var.. Yoksa yarin bursaya gidemem.. Yarin bursaya gidiyorum canlar:) iyilestim artik:)

Simdi koca bi fincan turk kahvesi yapacagim.. Mmmmm...

İsyerinde moralim bozuluyor.. Eve gelince geri duzeliyor.. Sonra yine bozuluyor.. Yine duzeliyor.. Sonra yine bozuluyor yine duzeliyor.. Ben bu isten hic bisi anlamadim..

kızlaaaaarrr nerdesinizzz ben geldiiiimmmm

Huhuuu ben geldimmm

Keşke ben de senin gibi biyerlere gidebilsem çok ihtiyacım var buna...

ne işin var leeeeyyyynnn bursada??? ben olmadan oralara ayakmı basıyorsun sen

Huhuuu ben geldimmm

hoşgeldiiiinnn tatlımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…