Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Günaydın kızlar ben daha karga pohunu yemeden iş başı yapıyorum sizede bi slm veriyim dedim :79:

İsyerinde moralim bozuluyor.. Eve gelince geri duzeliyor.. Sonra yine bozuluyor.. Yine duzeliyor.. Sonra yine bozuluyor yine duzeliyor.. Ben bu isten hic bisi anlamadim..

Benimde öyle canım ,dün çok morelim bozuktu unuttum gitti evde işten konu açılınca aklıma geldi artık sinirden oturup ağlıcaktım yani..kafama çok takıyorum bn ya..

günaydın kızlarr

gülinim orta derecede bir serbestlik var tatlım,ailen korktuğu için bırakmıyorlardır,bende çok istiyorum biliyr musun gidip gezmek ,şu grupanya vs sitelerindeki günübirlik turlarla gideyim geleyim.ancak annemle gidebiliyrum

Günaydın şekerler,
Nasılsınız?

esencim özel mesajlarına bakar mısın
posta girişin dolmuş

Sildim canım şimdi. Gönderebilirsin.

İşyerinde mi moralinizi bozuyorlar bu kadar ? Kıyamam ya , bu bayanlar niye bu kadar hassaslar. Erkekler alt tarafı sinirlenirler o kadar. Bizim gibi takmıyorlar o kadar.

Benim ailem beni çok serbest bıraktı, zaten liseden beri hep uzakta okudum. Aileme göre ben daha katı kurallarım olduğu için heralde :)
Ama zaman kötü , haklılar kendilerince. Korkmaları da normal. Bizler de ilerde erkek çocukları bile bırakmıycaz yerine göre

günaydınlar hayırlı cumalar nasılsınız ben 2 gündür hem evde hem işte çok yoğundum kilomu bildirdim geöçenlerde aldım dediğim 1 kg da malum dönem fazlalığıymış eski kilomdayım .çok sevindim yazdıklarınızı okuyorum cevap yazamıyorum akşam da misafir vardı. görüşürüz muhabbetiniz güzel ....şu yoğunluk geçsin katılırım aranıza. kolay gelsin

bende sana kıyamam tatlım..
tamam canım dıkkat ederim

msj attım sana bakınca cvp atarsın..

kuzum sen de topik topik geziyon bakıyorum da...
bilgisayardan bağlanınca takip ediyorum sizi

Canım benim ya

Canım mesajın gelmemiş sanırım benim mesaj kutum dolduydu

Topik topik geziyom , gençliğimi yaşıyom
Arada efkarlanıyom

Bilmiyorum ki hala niye yatmiyorum??? Uyumayi sevmiyorum ben ya.. Galiba ondan.. Sabah zor kaktigimi unutuyorum
Taaa seneler once bi digital fotograf albumu begenmistim sitenin birinde..
Bulamiyorum simdi sinir oldum;(
Onu ariyorum deminden beri.

Sen de benim gibisin ha, kafaya birşeyi taktın mı uyuyamıyorsun. Gerçi ben artık çocuk olunca eskisi gibi yapamaz oldum öyle şeyler..

çok büyük haksızlık ve adaletsizlik var esencim..ona sinir oluyorum ben .
Ben diyorum kimi zaman şu duygularımı aldırabilsem keşke diye
Bencede öyle şimdi zaman kötü ilerisi daha kötüsü olacak bence.
Annem anlatıyorda önceden ben genç kızlığımda böyle kötülükler yoktu diyor.

Biz ileride çocuklarımıza anlatacağız onlarda serbestmişiniz diye cekler :)
aa şimdi bize göre sıkıyorlar diyoruz ama ben şu anda çok rahatım pazar günü bişey yapılcak mı yok ben sınavdan sonra başka yere gideceğim dedim tamam dediler nereye gitceğimi sormadılar bile:)

günaydın gülinimmmm

Günaydın canıııımmm
sana da hayırlı cumalar...
Senin kilo alman mümkün değil zaten bu tempoda :)
Gel katıl katıl...
Ben de buraya takılmadan edemez oldum valla...

Günaydınn hepinize

Günaydın gülincim, keyifler nasıl ?

o fotoğrafta 73 tüm şuanda 71 ile 70.9 arasında oynuyor kilom zayıflamak için burdan gaz aldım valla forumlarda yazılanlardan falan yani. şimdi lahana diyeti yapıyorum günde 1 saat hızlı tempoda yürüyüş yapıyorum koşu bandında yalnız koşmadan önce leslie ile 30 dakika çalışıyorum bunları yaparken sauna eşofmanlarımı giyiyorum ki bi tarafımdan ter akıttırayım

slm kızlar bende zayıflamak ıstıyorum ama hıc cabam yok ıcımden gelmıyor

bende senin gibiydim burdaki forumlardan güç aldım canım acayip motive ediyorlar burdakiler istewrsen birlikte yürütüp birbirimize yol arkadaşı olabiliriz desteklersek birbiimizi yarıda bırakma olayı kalkar

Günaydınn hepinize

günaydın gülünim nassssınnn eyi misin?? nasıl gidiyor gün? ben tatilin rahatlığıyla yeni uyandım ancak
Günaydın kızlar ben daha karga pohunu yemeden iş başı yapıyorum sizede bi slm veriyim dedim :79:

ahhh ahhh keşke bende erken kalkaydım :) geceyattığpım saat farketmeksizin sabahları 9 dan önce kalkmak çok zor geliyor yaa ister akşam üstü yatayım ister gece 5 te ama sabah 9 olmadan uyanmak çok zor geliyor. bende daha kahvaltıya oturmadan aldım elime çayımı pc karşısında oturdum size yazıyorum nasıl bir bağımlılık yaptıysanız artıkın

İşyerinde de haksızlık, adaletsizlik varsa huzur da yoktur ama az çok her işyerinde var böyle şeyler. Hatta kurumsal olan yerlerde bile var. Zamanla aldırmamayı öğreniyorsun :)

Artık zaman değişti. Bak benim ex'e (eski eşim). Adam tam bir psikopat. Eskiden böylesi olsa bile büyükler devreye girer hadi git işine kardeşim ayrılacaksan ayrıl, ayrılmayacaksan adam gibi ol evliliğini düzelt diyebilirlerdi. şimdi kimse kimseye karışamıyor. Karışırsa da adı karıştı oluyor. Herkes böyle birey olarak yaşamaya devam ettikçe daha çok yalnızlaşırız toplum olarak...

Ya canım ben çok serbesttim. Ben gece bile kapıyı açıp çıksam babam nereye gidiyorsun demezdi :)
Bir de dışarda okuduğum için.
Ben de kızardım ya niye bu kadar yapıyorsunuz insan bir sorar diye :)))))
Biz sana güveniyoruz nereye gitmiş olabilirsin ki diyorlardı. Haklılar da yani ne bilim... Ben aileme göre daha muhafazakarım.Bir de erkek gibi kızsın kendini korursun olayı var :)
Küçüklüğümden beri öyle bir sorumluluk vermişler bana ben de kendi kontrolümü kendim yaparım... Ama tabi hep koruyucu oldular. O başka birşey. Ben kendi ailem gibi olamam diye düşünüyorum. Yani kontrol ederim ararım gerekirse sizinkiler gibi saat koyarım...
Bilmiyorum belki de devir değişti eskiden bu kadar kötü değildi ortam. Şuanda çok kötü ortamlarda yaşıyoruz....
Biz elele tutuşur kardeşimle okula giderdik ilkokulda şimdi öyle mi ???

Disarda okuyanlar hep rahat zaten kuzum. Beni babam arardi gece 12 gibi. Napiyon diye sorardi. Baba sinemadan ciktim geze geze eve gidiyoruz derdim babam bisey demezdi. Ama onlarin yaninda olsam karisirdi. Alisiyorlar zamanla. Birsey olmadigini gordukce.
Sen de baya rahatmissin bebegim..
Ben birinci sinifa yeni basladigimda okul gezisi var antalyaya goturuyorlar demistim yilbasinda. babam izin vermemisti. Sadece o kalmis aklimda! Ama cok uzulmustum! Ama yine de gittim o ayri mesele
Ben de aslinda rahat buyumusum onu farkettim simdi:)
Ama ben karismayacagim kismetse ogluma da kizima da! Rahat buyusunler! Nereye gittiklerini kiminle gittiklerini bileyim yeter!

biz böyleyiz napalımmm hayat böyle olmasını grektiriyor birazdan yemeğe gidicem ku<zummm öğlen yemeği benimkisi özley,n beni anacımmm :79:

Ya zaten ben aileme attığım adımı bile haber verirdim
Yarım saatlik mesela şehirlerarası biryere gidiyorsam bile , arkadaşlar nolacak canım şuracık deseler bile yok sonuçta otobüse biniyorum haber veririm derdim verirdim. Yani her ailenin tutumu her çocuğa göre de değişiyor aslında. Bunlar biraz da kişilerle alakalı. Dediğin gibi dışarda okuyunca seni nasıl kontrol edebilecekler ki. Bence hele uzakta okuyan olursa çok kontrolünü yapmamalı. Ama her anne baba nereye gittiğini bilmeli. Ters düşen fikir olursa da söylemeli.

ekimde 4 seneme gireceğim ama alışma felan yok canım..
Yine sinirlendim elim ayağım titriyor benim ,
bu durumum çok kötü çok halsizleşiyorum bu durum yüzünden.
Morelim bozuk olsun yemekten kesilyorum..
Heryerde var malesef,erkeklerle çalışmak daha iyi ya,
bayanlar arasında çekememezlik ,kıskançlık çok oluyor.

şimdi herkes kendinden korkuyorcanım o yüzden kimse kimseye karışmıyor aracı olmuyorlar..

Sen baya rahatmışsın ben nbunların hiçbirini yapmadım yaşamadım açıkcası:)

şimdi ki çocuklar o kadar erken yaşta sevgili oluyorlar ki anlamıyorum 12 yaşında sevgilsi var evliliği düşünüyoruz felan diyorlar da yok artık diyorumm yani..

Ayy canım benim ya...
Bilirim zor olur. Ama bu kişiler senin iş olarak bağlantılı üstün olan kişiler değilse çok etkilenmemeye çalış diyecem.

Karışmıyordan ziyade kimsenin kimseden haberi olmuyor artık...

Ben yeni gençliğe şaşırıyorum zaten. Ortaokulda , lisedeki tavırlarına ben şuanda bile sahip değilim yani.

KİM NE DERSE TAKIYORUM BEN CANIM..
aynen öyle bir garip konşmalar çok tuhaflar..

Kizlar nasilsiniz? Nereye gittiniz ya?? Okumaya zor yetisirdim! İsler mi yogun?? Benim de yogun((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…