Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kıyamam size yaa Allah kolaylık versin uzaklık çok zor.Dün işten dolayı bölük bölük okudum o yüzden cevapladıysanız tekrar soruyo olabilirim kusurabakma canım.

Sen nerde yaşıyosun nasıl buldun sevdiceğini uzaktan öyle?

hemen koyuyorum :

Kıızzz sabah sabah nasıl güldürdün beni dün nasıl dikkatimi çekmemiş bu benim

neymiş canım hatırlamıyorum avatarda ne vardı ki?? resim değiştirdim ben sandece o kadar.. sevdiceğimle ben vardık yine sevdiceğimle ben varızda konuyu hatırlkayamadım

efeeeennddiiiiimmmm çatlak :)

Sana dememiştim kuzum ama bu avatardakiler sizmisiniz? Ben internetten bi foto falan sanmıştım film afişi gibi maşallah

off canım ya senin için rahat olsun bak sevdiğinin bişeyciği yok olcak olana işte askerdede oluyor sivil hayattada yapıcak ibşey yok kaderine razı olman lazım

öylede canım işt gel sen birde bunu içime anlat.. allahım o şehitlerinde tüm askerlerinde ailelerine sevdiklerine seveceklerine sabırlar versin rabbim bunu gerçekleştirip ocaklara ateş düşüren canilerin haklarından gelsin inşallah ya onlara hidayetini dokundursun ya da köklerini kurutsun..

Kıızzz sabah sabah nasıl güldürdün beni dün nasıl dikkatimi çekmemiş bu benim

o zman sen yoktun işte ben bi ara koydum tepki görünce kaldırdım ama çok komik değil mi sexapellikten koymadım ki oraya çok komik olduğundan koymuştum

çılbır çılbır m*m*ler dam üstünde un eler

hoş geldin adaşım gel sarılalım

sana çiçekler aldım çiçek pazarından

ahh canım benimmm :) adaşım yaşdaşım sevdicekdaşım benim ne çokdaş var leeeyyyynnnn :) hoşbulduk güzelim :) çiçeklerde ooooohhhh missssss:):):):)

ayy sevindimki ben şimdi yaa :) çok teşekkür ederim benzetmen için canım çok sağol :) valla bizi :) 29 ekim 2011 den bir fotoğraf söz yüzüğü taktığımız gün :) tarihin en güzel cumhuriyet bayramı olur kendisi

amin inş. zaten gittikçe azalıyorlarmış kasetler çıktı ya tv düştü gittikçe azalıyor bizi koruyamıyor lar falan die

amin inş. zaten gittikçe azalıyorlarmış kasetler çıktı ya tv düştü gittikçe azalıyor bizi koruyamıyor lar falan die

bi elden bitsin hepsi inşallah canımcım :) bana müsade lahana çorbası yapacağım şimcik ben :) sonra görürşüz yine :) kendinize iyiy bakın :) sonuncusu sanaydı çokdaş

Deki kız yaa hakkaten komikmiş avatarın

Maşallah size gerçekten çok güzel görünüyosunuz.Allah kolaylık versin yaa uzaktan ilişki yürütmek çok zordur

Kızlar sizleri takip edemiyorum artık !

bi elden bitsin hepsi inşallah canımcım :) bana müsade lahana çorbası yapacağım şimcik ben :) sonra görürşüz yine :) kendinize iyiy bakın :) sonuncusu sanaydı çokdaş

Resimdekiler senle sevgilin mi büşra ?
Aman da lahana çorbası da yaparmış, marifetliymiş :)

Kızlar sizleri takip edemiyorum artık !

Resimdekiler senle sevgilin mi büşra ?
Aman da lahana çorbası da yaparmış, marifetliymiş :)
kız ne var lahana çorbasında sadece tarfte verilenleri haşlıyor ne yağ ne tuz nede un hiç bişey yok içinde

görüşürüzz çokdaşşşş çabuk gel

Nerden buluosun bunları cimcime (bu hoşuma gitti artık sen benim cimcimemsin o kadar! ))

Gülin kız az önce bir yaş meselesi geçti de, arada böyle yakaladıklarıma cevap yazıyorum
Sen biraz yaşına göre olgun duruyorsun. Sen yaşını söylemeden önce seni büyük sanıyordum ben yazılarına göre...
Söylemeden geçmeyeyim dedim

Aaa dün mü öğrendin yaşımı canm teşekkür ederim bu arada olgunluk konusun da söylediklerin için

eski çalıştığım yerde herkez bana cimcime derdi yurt dışından gelen misafiler adımı cimcime zannedip bana cimcime diye seslenirlerdi D:

Nasıl da isabet ettirmişim bee içime doğmuş cimcime olduğun

Aaa dün mü öğrendin yaşımı canm teşekkür ederim bu arada olgunluk konusun da söylediklerin için

Nasıl da isabet ettirmişim bee içime doğmuş cimcime olduğun

genelde fırlama lduğumu söyler kk'dakiler ama normalde herkeze karşı öyle değilimdir şeçiciyim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…