Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Hoşbulduk bebeğimm napıosunnn hangi topiklerde geziosunn??

valla her yerde geziyorum canım :KK1: allah ne verdiyse ilgimi ne çekiyorsa yazıyorum ama düzenli takip ettiğim burası ve 70/79 kilo arasında olanlar ile 6.takım cuma zayıflama yarışması var :) malum zayıflama ihityacım olunca gezdiğim topiclerin ağırlığı kilo kaybına yönelikoluyor. birde şualdatılma topicleri var okudukça sinirim bozuluyor böyle kadınları aldatan erkekleri bulup derisini canlı canlı yüzüp kolonyalı havuza atmak istiyorum bağırmaktan acıdan boğazı patlasın kapaları kopsun istiyorum:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

valla her yerde geziyorum canım :KK1: allah ne verdiyse ilgimi ne çekiyorsa yazıyorum ama düzenli takip ettiğim burası ve 70/79 kilo arasında olanlar ile 6.takım cuma zayıflama yarışması var :) malum zayıflama ihityacım olunca gezdiğim topiclerin ağırlığı kilo kaybına yönelikoluyor. birde şualdatılma topicleri var okudukça sinirim bozuluyor böyle kadınları aldatan erkekleri bulup derisini canlı canlı yüzüp kolonyalı havuza atmak istiyorum bağırmaktan acıdan boğazı patlasın kapaları kopsun istiyorum:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Kuzum fotoğraftan kilolu görünmüosun hiç,kaç kilosun şuan ve neler yapıosun zayıflamak için?

Bende eskiden hep ''bir derdim var'' bölümünde dolaşırdım çok etkiliyo insanın psikolojisini yaa herkese şüpheyle bakıosun

Kızlar naber ?
Ben geldim...

Ben kendi adıma iyiyim canım sen nasılsın?

Bebegim sen de git yakin bi yerlere haftasonu.. Bak ben 2 gunlugune gidip gelcem..
Universiteye yeni basladigimda ben haftasonu icin izmire gidip gelirdim..
Kiyamam sana ya..

Ahh keşke mümkün olabilse 1 dk durmam biliomusun?
Ama ailem yanlız başıma biyere gitmeme kesinlikle izin vermez.Başkalarının sunduğu hayatı yaşamaktan bıktım artık...

Esencim bilgisayar kucagimda koltukta oturuyorum saatlerdir. Popom bile agridi yaw.. Canim yarin bursaya gitcem ya haftasonuna is kalmasin diye calisiyorum.. Bu siralar acayip yogunum. Bide hastaydim ya kalmisti bircok sey..

Ama ailem yanlız başıma biyere gitmeme kesinlikle izin vermez.Başkalarının sunduğu hayatı yaşamaktan bıktım artık...

Ben de ıste evde soguk ruzgarlar devam edıyorum...

Esencim bilgisayar kucagimda koltukta oturuyorum saatlerdir. Popom bile agridi yaw.. Canim yarin bursaya gitcem ya haftasonuna is kalmasin diye calisiyorum.. Bu siralar acayip yogunum. Bide hastaydim ya kalmisti bircok sey..

Ayy canım kıyamam...
Kendıne dıkkat et...

hiç kıyamam canım sana ben..
senin ailen o kadar sıkı değıldi diye hatırlıyordum ama kötüymüş canım ya kocaman kızsın. neyse boşver takma kuzum onlar da korkuyorlardır başına bişey gelir diye. birkaç kere gönderseler alışırlardı ama işte...

Ayy canım kıyamam...
Kendıne dıkkat et...

bende sana kıyamam tatlım..
tamam canım dıkkat ederim:KK16:

msj attım sana bakınca cvp atarsın..

kuzum sen de topik topik geziyon bakıyorum da...
bilgisayardan bağlanınca takip ediyorum sizi:KK55::KK55::KK55: :KK9::KK9::KK9:

Ayy canım kıyamam...
Kendıne dıkkat et...

Senin işin çok zor canım yaa görmek bile istemediğin bi adamla aynı evde yaşamak zorundasın.Allah kolaylık versin...

hiç kıyamam canım sana ben..
senin ailen o kadar sıkı değıldi diye hatırlıyordum ama kötüymüş canım ya kocaman kızsın. neyse boşver takma kuzum onlar da korkuyorlardır başına bişey gelir diye. birkaç kere gönderseler alışırlardı ama işte...

Canım benim babam erkek arkadaşımı falan biliyo ama bizim evde saat sınırı var akşam 7'den sonra dışarda olmak yasak.Baskıcı desem baskıcı değil rahat desem rahat değil bi tuhaf benim babam

slm kızlar bende zayıflamak ıstıyorum ama hıc cabam yok ıcımden gelmıyor:KK43:

Hoşgeldin canımm bende öyleydim ilk zamanlar,zamanla içinden geliyo insanın biraz çaba sadece

Yatmadım kuzum uykum yok hala sabah nasıl kalkıcam hiç bilmiyorum akşamı zor edicem yine..

Sen niye yatmadın hala?

Bilmiyorum ki hala niye yatmiyorum??? Uyumayi sevmiyorum ben ya.. Galiba ondan.. Sabah zor kaktigimi unutuyorum:KK43:
Taaa seneler once bi digital fotograf albumu begenmistim sitenin birinde..
Bulamiyorum simdi sinir oldum;(
Onu ariyorum deminden beri.

Bilmiyorum ki hala niye yatmiyorum??? Uyumayi sevmiyorum ben ya.. Galiba ondan.. Sabah zor kaktigimi unutuyorum:KK43:
Taaa seneler once bi digital fotograf albumu begenmistim sitenin birinde..
Bulamiyorum simdi sinir oldum;(
Onu ariyorum deminden beri.

Bu saatte nerden geldi aklına kuzum yıllar önce beğendiğin albüm :KK9:

X