Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

çok seviyorum bu fotoğrafı :KK16: :emir_bebek: kız çocuğu gibi ayakları dimi :KK70: çok güzel :KK9:

Evet kız çocuğu gibi. Allah bizleri ne güzel yaratmış ki, bir bebeğin ayağından bile onun cinsiyetini anlayabiliyoruz değil mi ?

Aaa dün mü öğrendin yaşımı canm teşekkür ederim bu arada olgunluk konusun da söylediklerin için :KK54:

Nasıl da isabet ettirmişim bee içime doğmuş cimcime olduğun :KK9:

Yok canım dün öğrenmedim de, yaş konusu açılmışken söyleyeyim dedim :)
Rica ederim canım benim.

Bu büşraların ikisi de tam cimcime :KK1:

Kızlar bu ne okuyamıyorum yahu ne hızlısınız:KK9::KK9::KK9:

Esencim pegadod araştırdın mı canım?

gerçekten mutlu ve huzurlu değil mi yeğenin ?
Bence görmemesi daha isabet olmuş...
Ne güzel işte dede ve dayıyı babası yerine koymuş..
Belki de mutluluğu o yüzden. Doldurma olumsuz etkileri yok kimsenin.

çok mutlu ve huzurlu ailede herkes onun üzerine düşüyor tabi bu duurmun bir yanı kötü .sebebi ise çok şımarık olmasına sebeb oluyor malesef.konuşurken bile şımarabiliyor annesine karşı çok düşkün yemek ,bile yedirmiyor wc ye bile göndermediği oluyor:KK9:

Ben kmi zaman diyorum şımarmadan gzel güzel konuş diyorum..

Bir konu olmuşta benim babam yok ki öldü demiş,oysaki bu zamana kadar kmse ona böyle bir şey söylemei işte çalışıyor,almanya da denilmişti.ama o onu öldü olarak biliyor aklında.

Ama snein oğlun babayı gördüğü için her haftasonu baba ile olur ..güzel vakit geçiriler.

Evet kız çocuğu gibi. Allah bizleri ne güzel yaratmış ki, bir bebeğin ayağından bile onun cinsiyetini anlayabiliyoruz değil mi ?

evet rabbim herşeyin en iyisini bilerek hisslerimizi duygularımızı göstererek yaratmış :emir_bebek:

ama kötü mü ettik iki büşra geldik buraya :KK17: çokdaş olarak sizi güldürmeye çalışıyoruz eğleniyoruz :KK19: :KK19:

genelde fırlama lduğumu söyler kk'dakiler ama normalde herkeze karşı öyle değilimdir :KK70: şeçiciyim yani :KK60: :KK52:

Evet fırlamada olabilir afacan da olabilir cimcime de olab,ilir hangisini seçersin :KK52:

Rica ederim canım benim.

Söylediğin çok doğru yüce Rabbim ne güzel yaratmış bizleri.Geçen gün Face'de vardı.Yeni doğan bebklerin parmak izleri annelerinkiyle aynı olurmuş ki bebek kaybolduğun da bulunabilsin diye ne kadar doğrudur bilmiyorum ama ben çok şaşırmıştım okuyunca

Kızlar bu ne okuyamıyorum yahu ne hızlısınız:KK9::KK9::KK9:

Esencim pegadod araştırdın mı canım?

Aaa iyiki aklıma getirdin canım. Hemen ona da bakim. Hep unutuyorum.

çok mutlu ve huzurlu ailede herkes onun üzerine düşüyor tabi bu duurmun bir yanı kötü .sebebi ise çok şımarık olmasına sebeb oluyor malesef.konuşurken bile şımarabiliyor annesine karşı çok düşkün yemek ,bile yedirmiyor wc ye bile göndermediği oluyor:KK9:

Ben kmi zaman diyorum şımarmadan gzel güzel konuş diyorum..

Bir konu olmuşta benim babam yok ki öldü demiş,oysaki bu zamana kadar kmse ona böyle bir şey söylemei işte çalışıyor,almanya da denilmişti.ama o onu öldü olarak biliyor aklında.

Ama snein oğlun babayı gördüğü için her haftasonu baba ile olur ..güzel vakit geçiriler.

Bizde de öyle olacak. Herkes üzerine düşer ama sevgiyle büyüyor boşver.
Oğlum bana da düşkün. Mesela babasını da arıyor ama babası uyuğunda hayatta onu rahatsız etmez veya işi olduğunda. Ama beni kesin uyandırır izin vermez uyumama, sürekli öper, sarılır. Beni çok özlüyor ya ben de onu özlüyorum. Ben de aynen wc.ye gideyim dediğim anda hayır gitme diyor :)

Çocuklar aslında kendince çözüm üretiyorlar zihninde. Benim babam var ama beni görmek istemiyor yerine öldü diyor demekki... Ne enteresan...

Bakalım güzel vakit geçirirler mi , yoksa ona baskısını uygulayıp başkalarıyla beraber görüşürse ihmal ederek bir tarafa bırakır onu adı ilgilenmek olur. Ex = eski koca diyecem artık; o kadar uzun süreli ilgilenecek sabrı olan biri değil !
Ama bana inat alır birilerine koyar işi varsa bile onu da yapar... (çünkü baktıracak kimsesi yok) O zihniyete sahip biri.

Evet fırlamada olabilir afacan da olabilir cimcime de olab,ilir hangisini seçersin :KK52:

Söylediğin çok doğru yüce Rabbim ne güzel yaratmış bizleri.Geçen gün Face'de vardı.Yeni doğan bebklerin parmak izleri annelerinkiyle aynı olurmuş ki bebek kaybolduğun da bulunabilsin diye ne kadar doğrudur bilmiyorum ama ben çok şaşırmıştım okuyunca

Bence doğru olabilir. Ben de ilk defa duyuyorum. Rabbim zebraların çizgilerini bile farklı yaratmış birbirinden ayrılıyorlarmış parmak izleri gibi.. O neden olmasın dimi...

Bence doğru olabilir. Ben de ilk defa duyuyorum. Rabbim zebraların çizgilerini bile farklı yaratmış birbirinden ayrılıyorlarmış parmak izleri gibi.. O neden olmasın dimi...

Hele ki doğa olayları bambaşka yaa belgesel izlemey bayılırım.Her canlı bi zincir halinde küçücük bi karıncanın bile yaratılış nedeni var ki bazen biz insanlar bile dioruz ki ''ben neden bu dünyaya geldim!'.Aslında yatıp kalkıp şükretmeliyiz yaşadığımız hayata

kız ne var lahana çorbasında sadece tarfte verilenleri haşlıyor ne yağ ne tuz nede un hiç bişey yok içinde :KK70: :KK60: :KK52:

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: görüşürüzz çokdaşşşş :KK53::KK54: çabuk gel :KK55:

uppsss yalnış kayaya tosladınnn :KK4::KK4: ben aşçıyım güzelim :KK1: evet bu defa diyet çorbası yapıyorum basit birşey ama normalde milli aşçıyım :KK47::KK47: boşunamı dirsek çürütüyorum turizm fakültelerinde :KK19: hiç yakıştıramadım sana çokdaş insan çokdaşını korumazmı hiç hee :KK19::KK19::KK19::KK49:

Kızlar sizleri takip edemiyorum artık !

Resimdekiler senle sevgilin mi büşra ?
Aman da lahana çorbası da yaparmış, marifetliymiş :)

sevgilimle ben evet :KK16: merifetliyimdir mutfakta kendime güvenirim :KK56: olurya birgün buluşma falan yapılır o zaman sizlere yaparım elceğizlerimle birsürüsü yemekler çaylar çorbalar börekler getiririm :KK24::KK54::KK16:

Rica ederim canım benim.

ahhh ahh cimcimede olduk iyimi :KK1::KK1: yaştan dolayı zaten ufacık tefecik içi dolu turşucuktuk şimdide cimcime olduk :KK1: bana genelde zıpçıktı derler :KK53::KK52: ordan burdan birşeylerle ilgilenir hertaşın altından çıkarım diye :KK76::KK51: böyle söyleyincede kendimi pek bi karizma hissettim canım neymişim ben yaa :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bana :KK9::KK9:

uppsss yalnış kayaya tosladınnn :KK4::KK4: ben aşçıyım güzelim :KK1: evet bu defa diyet çorbası yapıyorum basit birşey ama normalde milli aşçıyım :KK47::KK47: boşunamı dirsek çürütüyorum turizm fakültelerinde :KK19: hiç yakıştıramadım sana çokdaş insan çokdaşını korumazmı hiç hee :KK19::KK19::KK19::KK49:

sevgilimle ben evet :KK16: merifetliyimdir mutfakta kendime güvenirim :KK56: olurya birgün buluşma falan yapılır o zaman sizlere yaparım elceğizlerimle birsürüsü yemekler çaylar çorbalar börekler getiririm :KK24::KK54::KK16:

Öyle pek ufacık tefecik görünmüyorsun.
Güzelmişsin maşallah, kaş göz yerinde. Sevgilin de çocuksu :) Sen daha olgun gösteriyorsun.

cimcime de en iyisi o diğerler 0-15 yaşa arası duruyor :KK70: :KK60: bana olmaz :KK52::KK52::KK52::KK52: fırlama diyebilirsin belki :KK33:

yok cxanııım o kadar beceriksizim ki ben KETILDA pilav yapıyorum yani o derece :) :KK47::KK9: seni bir daha TEPRİK ediyorum :nazar::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

deli misin kz boşna fırlama afacan cimcime demiyorlar takılıyorum öyle yanlış anlama kötü bi amacım yokru hiçbi sözümde :KK52::KK52::KK52:

Kızlarr yazdıklarınızı okumadım ama direk şunu yazıyım geçen gün internetten adım sayar siparişi vermiştim biraz önce geldi.Günde 10000 adım atmak gerekiyomuş bakalım ben kaç atıyorum böylece adımları da arttırırım 10000 e yaklaşmaya çalışırım :21:

Öyle pek ufacık tefecik görünmüyorsun.
Güzelmişsin maşallah, kaş göz yerinde. Sevgilin de çocuksu :) Sen daha olgun gösteriyorsun.

ahhh ahh sorma canım yaa:KK17: herkes öyle diyor ama onunda yapısı öyle benimde bu şekilde belki zayıflarsam daha düzgün dururum :KK1: iltifatların için teşekkür ederim çok hoşuma gitti :KK42: bayanlar daha geç yaşlkanıyor ya yaşları ilerde bi yerde eşitleriz elbette :KK28:
cimcime de en iyisi o diğerler 0-15 yaşa arası duruyor :KK70: :KK60: bana olmaz :KK52::KK52::KK52::KK52: fırlama diyebilirsin belki :KK33:

deli misin kz boşna fırlama afacan cimcime demiyorlar takılıyorum öyle yanlış anlama kötü bi amacım yokru hiçbi sözümde :KK52::KK52::KK52:

yok canım sıkıyorsa olsun zaten :KK33::KK33::KK33: şaka bi yana ciddiye almadım canım şaka olduğunu biliyorum için rahat olsun maksat geyik değilmi zaten :KK54: çokdaşım benim sen de istediğini valla 2 gündür bi iyi geldiki forumlar sormayın moral buldum resmen :KK14::KK1:

Kızlarr yazdıklarınızı okumadım ama direk şunu yazıyım geçen gün internetten adım sayar siparişi vermiştim biraz önce geldi.Günde 10000 adım atmak gerekiyomuş bakalım ben kaç atıyorum böylece adımları da arttırırım 10000 e yaklaşmaya çalışırım :21:

tebrik ediyorum bende almak istiyorumda henüz girişimde bulunmadım bu ay kredi kartına fazla yüklendim dersane masraflarıma yetmeyecek param o yüzden bir daha ki aya inşallah alacaım sen bak bak yaz bize sonuçları :KK1: 10000 e yaklaşmak için bir sürü adım attırır insana motivasyon için çok iyi aslında :KK9:

tebrik ediyorum bende almak istiyorumda henüz girişimde bulunmadım bu ay kredi kartına fazla yüklendim dersane masraflarıma yetmeyecek param o yüzden bir daha ki aya inşallah alacaım sen bak bak yaz bize sonuçları :KK1: 10000 e yaklaşmak için bir sürü adım attırır insana motivasyon için çok iyi aslında :KK9:

Ben de motivasyon olsun diye aldım kuzum akşama evde odalar arası yürür dururum,arttırmak için yürümeye fırsatlar yaratırım kendime :KK12:

X