Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Toparladim kuzucum!! sagolasin!! Bugun daha iyiyim. Olsurugum de azaldi:) sevdicegim bakti bana son 2 gun kendime geldim:KK66:))

Oh ne güzel. Allah acil şifalar versin canımcım.
Sevdiceğinden de Allah razı olsun.
İyi günde , kötü günde dimi...
En çok insan hastayken ilgiye muhtaç oluyor.

ben tanımıyorum seni senide tanıyalım birazcık büşra ben asker yareneyim sevgilim çok kıskanç bakkala bile gidemiyorum :KK70: ben böyleyim böyleyimmm
Slm canim:) sen nese busra misin yoksa sadece busra mi? :KK1:
Aboww kiz isin var senin yareninle o zaman! Belli simdi hosuna gidiyor ama cok cekersin sana bastan soyleyim dikkat et:KK20:
Canim ben de 26 yasindayim. Eskisehirde yasiyorum ama aslen izmirliyim:) calisiyorum:) falan filan iste.. Bos zamanlarimda burdayim:)

valla bilmiyorum şuanda kaçamıyorum kaçınca askerim ben halimden anlamıyorsun sevsen böyle yapmazsın diyo korkuyorum alışkanlık kalıcak diye :18::18::18:

Hemen de sevgiyi sorgulama noktasına getiriyorlar. Korkma canım ne korkacaksın. Çok güzel kullanıyorlar duygularımızı erkekler...

Slm canim:) sen nese busra misin yoksa sadece busra mi? :KK1:
Aboww kiz isin var senin yareninle o zaman! Belli simdi hosuna gidiyor ama cok cekersin sana bastan soyleyim dikkat et:KK20:
Canim ben de 26 yasindayim. Eskisehirde yasiyorum ama aslen izmirliyim:) calisiyorum:) falan filan iste.. Bos zamanlarimda burdayim:)

ben sadece büşrayımmm :) başka yok :KK70:

ben iş yerinede boş vakit buldkça burdayım bu arada çok belli ettim sanırım iş yerinde genelde booş olurum :KK60: :KK52: müdürüm burdayken yoğun olur benim işlerim imzalar eder gönderirim falan :KK34:

MEMNUN OLDUM :KK19:

Oh ne güzel. Allah acil şifalar versin canımcım.
Sevdiceğinden de Allah razı olsun.
İyi günde , kötü günde dimi...
En çok insan hastayken ilgiye muhtaç oluyor.
Evet canım insan hastayken daha cok ilgiye muhtac oluyor.. Tatliligiyla sekerligiyle icirdi bana karabiberli pekmezleri. Limonlari yedirdi:KK43: ben kendim olsam hayatta icmezdim.
Ona da gecti bide grip kiyamam benim yuzumden. ama kolay atlatiyor.
Allah razi olsun ondan:) canim benim:)
Sizden de allah razi olsun canim sizde hep yanimdasiniz:)

Hemen de sevgiyi sorgulama noktasına getiriyorlar. Korkma canım ne korkacaksın. Çok güzel kullanıyorlar duygularımızı erkekler...

VALLA AYNEN ÖYLE ADAMLARDA insaf etme duygusu vicdan yokki üzülsün ben üzülmiyim var ama sevgilimi çok seviyorum yıllar sonra buldum kısmet diyim artık tek kötü yanımız çokkk abartılı kıskanç olmazsı :18: :KK31:

VALLA AYNEN ÖYLE ADAMLARDA insaf etme duygusu vicdan yokki üzülsün ben üzülmiyim var ama sevgilimi çok seviyorum yıllar sonra buldum kısmet diyim artık tek kötü yanımız çokkk abartılı kıskanç olmazsı :18: :KK31:

Ya kıskançlık konusu da çok önemli birşey. Ben öyle biriyle yapamazdım. Herşey dozunda olacak.

Bu arada kız o ne avatar. Burayı görenler başka siteye girdi sanacaklar :KK1:

Evet canım insan hastayken daha cok ilgiye muhtac oluyor.. Tatliligiyla sekerligiyle icirdi bana karabiberli pekmezleri. Limonlari yedirdi:KK43: ben kendim olsam hayatta icmezdim.
Ona da gecti bide grip kiyamam benim yuzumden. ama kolay atlatiyor.
Allah razi olsun ondan:) canim benim:)
Sizden de allah razi olsun canim sizde hep yanimdasiniz:)

Böyle merhamet duyguları bence sevginin en temeli şeyler.
Beni eşimden soğutan en büyük etkenlerden biri de bana karşı merhamet duygusunun kalmayışı...

Senden de Allah razı olsun canım benim işte elimizden gelen ancak burda iyi dileklerimizi yazmak...

Ya kıskançlık konusu da çok önemli birşey. Ben öyle biriyle yapamazdım. Herşey dozunda olacak.

Bu arada kız o ne avatar. Burayı görenler başka siteye girdi sanacaklar :KK1:

çok hoşuma gidiyor bu kadının koşması :KK70: :KK60: değiştiririm şimdi :KK9::KK9::KK9::KK9:

bende öyle derdim mertle çok bitrdim bitti ben senle yapamıyorum dedim nasıl oldu anlamadım tekrar barıştık ikimizde özel bi çaba sarf edetmeden bide düşün bizde anlamadık nasıl barıştığımızı ikimizde sorduk ama bi cevabını bulamadık kıskmetinde varsa oluyor ben 50 kere ayrıldım kıskançlığından ama hepte barıştık vardır bi hayır dedim seviyrumda devametsin anam :KK70: :KK60: :KK48:

Kızlar yakın akrabalarımdan artık birkaç gün daha bekle de biz konuşalım şununla arkanda olduğunu bildirelim bilsin bu ne ya diye sinirlenmeler geldi...
Bak bakalım durumlara diyenler şimdi böyle diyor. Yani hala eşimi bana yalvaracak felan sanıyorlardı heralde...
Bizimkiler çok olgun! Aynı benim gibi geniş bakıyorlar olaya. Ama kendimizi de asla ezdirmeyiz yani , herşey bir yere kadar dimi !
Bakalım birkaç güne herşey değişecek...
Ama onunla aynı evin içinde olmak beni huzursuz ediyor.
Bana dua edin olur mu...

Kızlar yakın akrabalarımdan artık birkaç gün daha bekle de biz konuşalım şununla arkanda olduğunu bildirelim bilsin bu ne ya diye sinirlenmeler geldi...
Bak bakalım durumlara diyenler şimdi böyle diyor. Yani hala eşimi bana yalvaracak felan sanıyorlardı heralde...
Bizimkiler çok olgun! Aynı benim gibi geniş bakıyorlar olaya. Ama kendimizi de asla ezdirmeyiz yani , herşey bir yere kadar dimi !
Bana dua edin olur mu...

Allah yar ve yardımcın olsun dayanma gücü versin sana.. Herşey gönlüne göre olsun inş.. Yüce Rabbim derdi verir sabrını ve gcünüde eksik etmez:KK31:

çok hoşuma gidiyor bu kadının koşması :KK70: :KK60: değiştiririm şimdi :KK9::KK9::KK9::KK9:

bende öyle derdim mertle çok bitrdim bitti ben senle yapamıyorum dedim nasıl oldu anlamadım tekrar barıştık ikimizde özel bi çaba sarf edetmeden bide düşün bizde anlamadık nasıl barıştığımızı ikimizde sorduk ama bi cevabını bulamadık kıskmetinde varsa oluyor ben 50 kere ayrıldım kıskançlığından ama hepte barıştık vardır bi hayır dedim seviyrumda devametsin anam :KK70: :KK60: :KK48:

Evet komik oluyor koşması da teşekkür ederim canım değiştirdiğin için :KK16:

Hakkında hayırlısı olsun canım. Ama dikkatli ol. Ben yine abla olarak uyarımı yapayım da :)))

Ben birkaç görüşmeden sonra fire vermişti. Ben onun için görüşmeye gitmiştim başka bir şehre o beni bırakıp ailesine gitti. O zaman bırakacaktım aslında ama içimde birşey bırakma dedi. İşte bu da kader oluyor.
Yani zamanla da görürsün ama belki ilk görüşmelerden bile hissettirir kendini..
Evlilik meraklısı derken hani aman sen benim gözümde tamamsın direk seninle evlenecem tarzında bir hava tabiki oluşturma !
Ama seninle ancak o niyetle görüşüyorum kısmet olursa eğer istersem tabiki havası estirmede hiçbir sakınca yok hatta daha iyi. Yani sonuçta gönül eğlendirmiyorsun değil mi ?

Gerçekten keşke o anda kestirip atsaydın sen onun başka şehire giderken o seni bırakıyor çok ilginç.

bu böyle değil sürekli konuşmak,mesajlaşmak ,istiyor ki en çok istediği ellerini bırakmamam .benimleyken sadece bana bak,başka yere bakma diyor sahiplen sadece ben olayım hayatnda diyor.
1 sanye bile msjsız bırakmıyor beni.

zaanla yaşayarak göreceğim canım..aynen öyle ikimizinde zaten gönül eğlendirmek içn konuşmadığımızı bilyoruz..

esencimm allah yardımcın olsun hakkında herşeyin hayırlısı olsun..umarım artık hayatın yoluna girer.

Gerçekten keşke o anda kestirip atsaydın sen onun başka şehire giderken o seni bırakıyor çok ilginç.

bu böyle değil sürekli konuşmak,mesajlaşmak ,istiyor ki en çok istediği ellerini bırakmamam .benimleyken sadece bana bak,başka yere bakma diyor sahiplen sadece ben olayım hayatnda diyor.
1 sanye bile msjsız bırakmıyor beni.

zaanla yaşayarak göreceğim canım..aynen öyle ikimizinde zaten gönül eğlendirmek içn konuşmadığımızı bilyoruz..

Amaaan işte bırakmadım nedense !
O yüzden diyorum ikidebir gözünüzü dört açın diye :)
Kimse dört dörtlük değildir ama yani bazı şeyler de temelde olması gereken şeyler, sizin için vazgeçilmezlere, katlanılmayacak şeylere dikkat edin.
Canım ya başlarda o tutku hep oluyor..
Kız bu sana aşık mı oldu ne ?

Bana dua edin olur mu...

dualarım seninle esencim
hep aklımdasın
hakkında hayırlısı olsun
üzme kendini
oğluşunu düşün
ve hayata hep gülerek bak

X