Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

:)AYRILIK OLMAZMIŞ BAYBURTLULARDA öyle duyuştum..aile apartmanı amcaoğulları felan aynı apartmanda yaşıyor .bir tane daire varmış o kirada bu evlenceği zaman orada oturulcakmış...öyle söyledi..yok canım benim söyle tabiki ,bayburtlular hakkında bilgi araştırıyorum bende:)

ona ayakkabısını beslenme çantası ,kıtyafetler aldım bende hediyee ana okula başladığı için çok mutluyum ya allahım bozmaın..
bende merak ediyorum ne kadar sabırlı olacağını..
hani erkeler çok fazla sevmiyorlar alışveriş yapmayı nbunda bile denedim nasıl sabırlı mı diye bir kerebile sıkıldı m demedi..

canım benim asla yanlış anlamıyorummm .sizlerin fikirlerini almak benim için çok önemli..haklısın aslında ilk zamanlar herşey tozembe oluyor yeni tanıyosun ediyorsun..zamanla göreceğim canım..

Sağol canım.
Destekçim olmanızı bilmem güzel...

Canım benim elimizden geldiğince yanında olmaya çalışıyoruz.Başara biliosak ne mutlu bize

Hakkında hayırlısı olsun kuzum inşallah çokk mutlu olursunnn

Eee işte tutucu taraflarını belli etmişler. Ne demek ayrılık olmaması. İşkence çeksen de mi olmuyor ayrılık ?
Aman aile apartmanı felan tehlikeli !
Ne kadar uzak o kadar iyidir...
Hele akrabalarına düşkünse ayıkla pirincin taşını...
Evliliğe karışan çok olur öyle, sizi takip ederler sürekli...
Ne senaryo yazdım şimdiden :)
Eeee baştan belli şeyleri de es geçmemek lazım. Tecrübe konuşuyor

Şimdiden sıkılmayacak tabi alışveriş yapmaktan felan. Ama zaman zaman da damarına basıp da ölçmek lazım tepkilerini...

Kızlar nereye gittiniz yaaaaaa (

Bu arada abur cubura dalmaya başladım. Biri beni durdursun !
Korkuyorum tekrar kilo almaktan. Zaten zor bir dönemden geçiyorum inşallah abur cubura dalmam.

Korkuyorum tekrar kilo almaktan. Zaten zor bir dönemden geçiyorum inşallah abur cubura dalmam.

Ben burdayım canım işler birikmesin diye hem iş yapıorum hem de mail geldikçe foruma bakıorum.

Ben de 3 gün önce çok canım istedi cips aldım bi güzel yedim.Dün yine canım istedi hadi hafta sonu diyip tekrar yedim ama bu son die de söz verdim ama bu sabah resmen kahvaltıdan sonra bi başladı canım cips istemeye nasıl canım istiyo şuan resmen içinde bağımlılk yapan bişey var bunların yaa

Kesin içinde bağımlılık yapan birşeyler var. Yemeyince canın istemiyor, yedikçe istiyor insanın canı...
Bence hele cipsten uzak dur. Ben pek cips sevmem ama yani hiç almıyorum. Onu da alıp yesem inan onu da canım ister şuanda...

Aynen benim de öyle yemesen aramıyosun bile,ne zamandır da yemiyodum markette gözüme ilişti de aldım ilk devamı geliyo.Kola da aynı şekilde onu da aramam ben mesela ama öğlen ya da akşam 2-3 gün içiyim sonra hep canım ister.

Bu tarz şeylerden uzak durmak lazım.

Hele de böyle can sıkıntısı varsa.... ooooo... daha da uzak durmak lazım...
Aslında ben sıkıldıkça su içiyordum onun çok faydası var. Hem de su içmiş oluyosun :)

Hele de böyle can sıkıntısı varsa.... ooooo... daha da uzak durmak lazım...
Aslında ben sıkıldıkça su içiyordum onun çok faydası var. Hem de su içmiş oluyosun :)

Bir de bu abur cuburlar en çok göbeğe gidiyor :26:

En güzeli ya ben suyu da biraz azalttığımı hissettim,öğlem 1,5 lt'lik şişe aldım onu bitirmeyi hedefliyim bari akşam da evde bi tane daha 1,5 içerim.Büroda içtiğimi hesaplayamıodum unutuodum bu şekilde iyi oldu.

Hele 7'den sonra bişey ye bak nasıl direk göbeğe gidiyo ya ah şu göbek deli ediyo beni

maşallah hayırlı olsun decemberim senin adına sevindim

Günaydınnn yine terör haberiyle güne başlamak ne acı...
evet canım Allah ailelerine sabır versin

canım hayırlısı olsun hakkında

Sağol canım.
Destekçim olmanızı bilmem güzel...

ne demek canım her zaman yanındayız keşke elimizden bi şeyler gelse
aynen katılıyorum canım hani bir söz var ya Erkek flört aşamasında karakter ayarlarını kişiselleştirir, evlenir evlenmez hemen fabrika ayarlarına geri döner:) aslında çok doğru bir söz decemberim bu sözü sürekli aklının bir köşesinde tut

aynen ben de ...izindeyken bir öğün dikkat etsem bir öğün etmiyuordum oğluşa bisküvili pasta yapmıştım ondan yedim her akşam çayla

Bir de bu abur cuburlar en çok göbeğe gidiyor :26:
haklısınız bir kere başladın mı arkasıı geliyor meretin

Canim hastayim.. Yazdiklarinizi okuyup cikiyorum.. Yazmaya bile halim yok

geçmiş olsun canım neyin var

Kizlar slm?? nasilsiniz?? Faranjit ve grip olmusum canlarim.. Kolumu kipirtadacak halim yok(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…