Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben de 2-3 haftadır simit yiyodum ama bitiremiorum ben simiti.Yarım bile yiyemiyorum çeyrek yiyorum.Geri kalanı kalıyo yazık kuruyo ondan yemiyorum artık böyle evden getiricem bi süre

Aman ben 2 gündür 1 peynirli simiti yiyorum, banamısın demiyor. Abur cubur da aldım çekmeceye. Banamısın demiyor. Bir iştah açılması oldu bende. Heralde ben sinirden yiyorum ! Yine benim hormonlar yükseldi heralde sinirden...

Esencim ise gittim geldim.. Evdeyim simdi. 1gibi yine gitcem. Duramadim sandalye uzerinde..

Gitmen şart değilse gitme canım ya, daha kötü olursun. Vücud zaten kırık. Kıyamam ya demekki vücud kaldırmıyor oturmayı bile.
Grip ilacı mutlaka al. Güzelce dinlen. Tv aç sabah programlarını izle bir güzel ohh, üzerine de bir örtü.

Esencim..
Oyle rahatsiz rahatsiz evlilik mi yurutulur ya! Adamin akli basinda degil herhalde!
Niye bosanmak istemiyormus sordun mu peki?

Ah sart olmasa gitmeyecegim zaten. Gitmem lazim malesef(
Dedigin gibi orttum uzerime ortuyu uzaniyorum koltukta. İlac aliyorum ama bakalim ne zaman geccek??

Esencim..
Oyle rahatsiz rahatsiz evlilik mi yurutulur ya! Adamin akli basinda degil herhalde!
Niye bosanmak istemiyormus sordun mu peki?

Bunlar boşanmak için neden değilmiş. Herkes gülermiş bu nedenlere. Çocuğu düşünüyorsam devam ettirmeliymişim. Hiçbir dediğine inanmıyorum !
Kesinlikle başka hesapları var.

BENDE DÜN ÖÖYLEYDİM BİR HALSİZLİK KÖTÜYDÜM .
:)konu birden açılınca o söyledi bende yorumumu söyledim yoksa öyle şey yok canım yani daha ..
bende bu jkonuda sessiz kalmak istemedim açıkcası.
:) aşiret felan aslında çokda karışılmıyormuş demesine göre ..2 haftadır konuşuyoruz canım biz.

hakkımda hayırlısı canım ne diyim:)

Son düzenleme:

aynen öyle çok doğru söyledin ..
iyi niyet suistimal ediliyor..

rahatsız şekilde evlilik mi yürürmüş bu adamın doktora görünmesi şart.

bunlarda ayrılılıık yok mu acaba ya

aynen öyle çok doğru söyledin ..
iyi niyet suistimal ediliyor..

rahatsız şekilde evlilik mi yürürmüş bu adamın doktora görünmesi şart.

bunlarda ayrılılıık yok mu acaba ya

Bence de tam doktorluk !
Ailesi de normal değil !
Evet onlarda büyük ihtimal ayrılık yok. Çünkü hepsinin evlilikleri sorunlu ama bir şekilde devam ettiriyorlar.
Ona göre herşey mübah evlilikte. Ayrı odalarda bir ömür yatsak bile ! Ben onu sevmesem bile !

sevmeyen insanın yüzüne bakmak nereye kadar ki .

yunus c canım:)

Hakkında hayırlısı olsun bitanem inşallah herşey güzel gider

Aman esencim dikkat et tekrar alma kilo,gerçi 50'ye kadar çıksan da önemli olmaz ama sonrası sorun yaratır senin için

gülinimmmmmmm markafonide bernardo varrrrr:26:

Kuzum markafoniden kırılacak bişey almak istemiyorum artık ya berbat paketlemesi var ama yine de bakıcam umarım dayanamayıp almam bişey :26:

Esencim senin kocan ne kadar sacma davraniyor ya! Adamin kisiligi gelismemis herhalde.. Nasil davranacagini bile kestiremiyor! Cok yazik! Bosuna aile kurmus! Hic bi babaya yakisiyor mu o hareketler!
Tamam bosanmak istemezsin ama bi nedeni bi gerekcesi olur insanin!

Adamın derdi işte benden dolayı bitmesin, o sorumluluğu ben almam...
Abilerinden öğrendiği şeyler işte !
Diretmesi de ondan...

Aman kendi bilir. Adama diyorum git evden yine gitmiyor.

evlenirkende abisi mi akıl vermiş buna hey allahım ya !!!

seni böyle görüyorum ben kendimden korkar oldum şu duurmda..

saol bitanem inşallah ..

trendyolun paketlemesi bir harika ya.markafoniden kıırlıcak bi,r kere aldıydım ama hiç dijkkat etmemiştim açıkcası ..

pek bişey koymamışlar zaten

Dışarı karşı işte aklınca bu türlü şeyler yüzünden evlilik bitirilmez; bak ben evliliğim bitmesin diyorum , çaba gösteriyorum (çabası nerde göremiyorum ama dışarı öyle diyecek tabi) ama o kendince olayları büyütüp ayrılığı istiyor diyecek. O şimdi dışardan nasıl göründüğü ile ilgileniyor. Bir de diyor ki asıl rahatsız olan benim ama evliliği bitirmek isteyen sensin ! Çok pişkin ! Onlar ailecek pişkin. Lafa geldi mi bir bakarsın senden daha melektir , onlar öyle bir konuşur ki karşıdaki insan vay be ne müthiş insanlar der !!!!
İçlerine baksan...

Canım ben markafoni den biçok kez alışveriş yaptım.Ördek karafı bitek kırılıcak olarak ordan aldım sanırım ama şansa sağ salim geldi.Ürünü paketlemeden direk kargo kutusuna koyuyorlar.

Morhipo ve Westwing bu konuda süper.Köpüklerle,patlayan baloncuklarla sarıyorlar açmakta bile zorlanıyorsun.Trendyol'dan alışveriş yapmadım hiç canım denk gelmedi.Ben genelde indirim çeklerini kolluyorum Trendyol çek vermiyo ne yazık ki.

Evliliği bitirmek için somut şeylere ihtiyacın yok ki.O evde mutsuz olman,aynı yatağı bile artık paylaşamıyo olmanız yeterli evlilik bi hayat paylaşmak sonuçta.Madem bitirmek istemiyo olur yolunu bulmak için çabalayabilir.Bitirmeyelim demekle olmaz ki bu iş.

Bunlar boşanmak için neden değilmiş. Herkes gülermiş bu nedenlere. Çocuğu düşünüyorsam devam ettirmeliymişim. Hiçbir dediğine inanmıyorum !
Kesinlikle başka hesapları var.
ne olması gerekiyormuş boşanmanız için birbirinizi boğazlamanız mı lazımmış hayret bişey yani ... çocuğu bahane edşiyor oysa etrafı kandırabilir ama çocuğu kandıoramaz biraz büyüsün bu çocuk herşeyi farkına varacak mutsuz anne kişiliksiz baba sahte evlilik ve babasının hiç bir değeri kalmayacak gözünde ..bir zavallı olarak görecek esenciğim çok mu ağır oldu kusura bakma affet

Adamın derdi işte benden dolayı bitmesin, o sorumluluğu ben almam...
Abilerinden öğrendiği şeyler işte !
Diretmesi de ondan...

Aman kendi bilir. Adama diyorum git evden yine gitmiyor.

Kızlar dün yine tartıştık. Adam evden gitmem diyor, boşanmam diyor. Beni sinir ediyor !

senin kadar özgüveni yok bence ...sen boşanmak için eşini değil abilerini ikna et abisi derse kabullenir

evlenirkende abisi mi akıl vermiş buna hey allahım ya !!!

seni böyle görüyorum ben kendimden korkar oldum şu duurmda..

Evet canım evlenirken de herşeyimize karıştılar. Ama düğünde maddi, manevi hiç yardımcı olmadılar ! Sadece akıl vermesini, karışmasını çok iyi biliyorlar.

Niye kendinden korkuyosun canım ?

kızlar nezle oldum kötüyüm bugün diyetisyen kontrolüm vardı bugün geçenlerde dikkat etmemiştim 1 kilo aldım ama diyetisyen amazan çıkışı olduğu için hoşgördü birdev kilo alanlar çok olmuş başlangıçta 23 kg yağım varmış 14 kg düşmüş oranlarım normalmiş rgelecek ay enaz 1,5 kg kayıop bekliyor benden artık kaçamak yok eski düzene devam

Gercekten de cok piskinler!
Allah yardimcin olsun canım!
Sen ne yapmayi dusunuyorsun peki??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…