Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Eee işte tutucu taraflarını belli etmişler. Ne demek ayrılık olmaması. İşkence çeksen de mi olmuyor ayrılık ?
Aman aile apartmanı felan tehlikeli !
Ne kadar uzak o kadar iyidir...
Hele akrabalarına düşkünse ayıkla pirincin taşını...
Evliliğe karışan çok olur öyle, sizi takip ederler sürekli...
Ne senaryo yazdım şimdiden :)
Eeee baştan belli şeyleri de es geçmemek lazım. Tecrübe konuşuyor :KK34:

Şimdiden sıkılmayacak tabi alışveriş yapmaktan felan. Ama zaman zaman da damarına basıp da ölçmek lazım tepkilerini...

BEN BUNU BAŞKASINDAN DUYDUM ESENCİMM

Bir tek pazar günleri kahvaltıda hep birlikte olurlarmış ondan gayrı kimse kimseye karışmazmışş..
ama bend e söyledim hani apartmanda oturmaya karşıyım diye
aynı evde beraber otrmak istemem dedi

şimdi abisi aynı apartmanda haliyle bunuda oturtacaklar..

ablaları ayrı yerde oturuyor bende istemem açıkcası aynı apartmanda oturmak birini ç.ağırsan illaki k.validenid çağırcaksın .ben yüz göz olmak istemiyorum o yüzden ne senin ailenin yanında ne de benim ailemin yanında oturalım uzak olsun dedim..laf geldi söyledim yani:)

yiğeine çok düşkün canım akşamları haftasonları hep yiğeniyle birlikte..

bende damarna basıp tepkilerini merak etmek için herşeyi yapıyorum:)

BEN BUNU BAŞKASINDAN DUYDUM ESENCİMM

Bir tek pazar günleri kahvaltıda hep birlikte olurlarmış ondan gayrı kimse kimseye karışmazmışş..
ama bend e söyledim hani apartmanda oturmaya karşıyım diye
aynı evde beraber otrmak istemem dedi

şimdi abisi aynı apartmanda haliyle bunuda oturtacaklar..

ablaları ayrı yerde oturuyor bende istemem açıkcası aynı apartmanda oturmak birini ç.ağırsan illaki k.validenid çağırcaksın .ben yüz göz olmak istemiyorum o yüzden ne senin ailenin yanında ne de benim ailemin yanında oturalım uzak olsun dedim..laf geldi söyledim yani:)

yiğeine çok düşkün canım akşamları haftasonları hep yiğeniyle birlikte..

bende damarna basıp tepkilerini merak etmek için herşeyi yapıyorum:)

Başkasından duyman iyi ama yöre çok önemli. Yani mesela senin ailen de tutucu ise sorun olmuyor da rahat yetişmişsen çok sorun oluyor. Yani kısaca aile yapıları uyumu çok önemli.

Canım ya rutin olarak her pazar kahvaltıları birlikte olmak bile sıkar insanı. Düşünsene tek tatiliniz pazar günü ve onlarlasın. Bu mecburiyetler insanı sıkıyor zaten evlilikte.
Bizimki de abisiyle aynı apartmanda oturuyordu, çok alışmış onlarla yaşamaya. Aynı seninki gibi yeğenine felan bakmış. Onlarla o kadar bütün olmuş ki yeni aile kurduğunu anlayamamıştı. Ben de hani işte çocuk konusunda ilgili diye sevinmiştim o zamanlar. Bakış açın farklı oluyor bekarken hep olumlu bakmıştım o zamanlar. Ama hepsi başıma patladı.
Neyse yani ben bunları söyleyeyim belki farklı bakış açısı olur sana. İllaki kötü olacak anlamında değil tabiki. Ama genelinde böyle oluyor.

Günaydınnn herkeseee :KK16:

Excity kuzummmm çok geçmiş olsun hemencecik iyileşirsin inşallah :KK54:

Deecember bebeğim bu 'y','yusuf' mu yoksaaa :KK53:

Günaydın,
Hoşgeldin gülincim...
Nasılsın?

Yusuf'un 'y' si olabilir mi ? :44:

İyiyim canım işe geldim sıcak bi çay bardağı su içtim (yağları yakıomuş ya sözde :KK1: )
Sonra kahvaltımı ettim 1 dilim kepek ekmeği,2 zeytin biraz peynir yedim.Fazla doymadım ama activia var yanımda acıkırsam ondan yerim :21:

Sen nasılsınnn?

Başkasından duyman iyi ama yöre çok önemli. Yani mesela senin ailen de tutucu ise sorun olmuyor da rahat yetişmişsen çok sorun oluyor. Yani kısaca aile yapıları uyumu çok önemli.

Canım ya rutin olarak her pazar kahvaltıları birlikte olmak bile sıkar insanı. Düşünsene tek tatiliniz pazar günü ve onlarlasın. Bu mecburiyetler insanı sıkıyor zaten evlilikte.
Bizimki de abisiyle aynı apartmanda oturuyordu, çok alışmış onlarla yaşamaya. Aynı seninki gibi yeğenine felan bakmış. Onlarla o kadar bütün olmuş ki yeni aile kurduğunu anlayamamıştı. Ben de hani işte çocuk konusunda ilgili diye sevinmiştim o zamanlar. Bakış açın farklı oluyor bekarken hep olumlu bakmıştım o zamanlar. Ama hepsi başıma patladı.
Neyse yani ben bunları söyleyeyim belki farklı bakış açısı olur sana. İllaki kötü olacak anlamında değil tabiki. Ama genelinde böyle oluyor.

Bende yiğenime düşkün olduğum için ne güzel düşkün diye seviniyorum açıkcası.Zaten her pazar ben ailesiyle kahvaltı yapamam sıkılırım bir nnoktadan sonra.İkimizde haftasonu 2 gün tatil tatlım.Benimkiii de çk serbest değilim açıkcası.
ben herşeye olumlu bakamam tatlım yeri geldiğinde konu açıldığında söylerim yani.ben yapamam aynı apartmanda ya..

Günaydınnn herkeseee :KK16:

Excity kuzummmm çok geçmiş olsun hemencecik iyileşirsin inşallah :KK54:

Deecember bebeğim bu 'y','yusuf' mu yoksaaa :KK53:

günaydın kuzum yok canım bu yunus un y si:)

İyiyim canım işe geldim sıcak bi çay bardağı su içtim (yağları yakıomuş ya sözde :KK1: )
Sonra kahvaltımı ettim 1 dilim kepek ekmeği,2 zeytin biraz peynir yedim.Fazla doymadım ama activia var yanımda acıkırsam ondan yerim :21:

Sen nasılsınnn?

Ben de çok şükür iyiyim. Bugünlerde ben de sabahları peynirli simit yiyorum. Ama bugün tam yemedim paylaştım arkadaşlarla :)
Evet her sabah ılık su içmek iyidir. Ben yapıyorum aslında. Aklıma getirdin su içeyim bari :)
Bu arada hala 46 kiloyum.

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar!
Tesekkurler gulincim.
Esencim bugun biraz daha iyiyim.

Aman iyi ol canım. Limonlu ıhlamur felan iç. İşyerinde misin ?

Bende yiğenime düşkün olduğum için ne güzel düşkün diye seviniyorum açıkcası.Zaten her pazar ben ailesiyle kahvaltı yapamam sıkılırım bir nnoktadan sonra.İkimizde haftasonu 2 gün tatil tatlım.Benimkiii de çk serbest değilim açıkcası.
ben herşeye olumlu bakamam tatlım yeri geldiğinde konu açıldığında söylerim yani.ben yapamam aynı apartmanda ya..

Aynı apartmanda oturmak istemiyorsan açık açık söylersin başta. Sakın tereddüt yapma. Ben hep ılımlı yaklaştım , hatalı ben oldum :KK43:
Şimdi bizimki kendini %100 haklı buluyor. Bir sürü hataları olduğu halde.

iyi bari yunus olsun :)

Ama kuzum 2 yunus var facen de ya :KK19:
Yunus c.'mi yoksam içime doğdu :KK9:
Kendimi araştırmacı gazeteci gördüm çokk :KK9::KK9:

Ben de çok şükür iyiyim. Bugünlerde ben de sabahları peynirli simit yiyorum. Ama bugün tam yemedim paylaştım arkadaşlarla :)
Evet her sabah ılık su içmek iyidir. Ben yapıyorum aslında. Aklıma getirdin su içeyim bari :)
Bu arada hala 46 kiloyum.

Ben de 2-3 haftadır simit yiyodum ama bitiremiorum ben simiti.Yarım bile yiyemiyorum çeyrek yiyorum.Geri kalanı kalıyo yazık kuruyo ondan yemiyorum artık böyle evden getiricem bi süre

Aman iyi ol canım. Limonlu ıhlamur felan iç. İşyerinde misin ?

Aynı apartmanda oturmak istemiyorsan açık açık söylersin başta. Sakın tereddüt yapma. Ben hep ılımlı yaklaştım , hatalı ben oldum :KK43:
Şimdi bizimki kendini %100 haklı buluyor. Bir sürü hataları olduğu halde.

iyi bari yunus olsun :)

söyledim bu konularda asla sessiz kalmam ,yarın birgün bunlar konuşulunca ilk zamanlarda istiyorsun diye çıkışabilir ,ben şimdiiden koyuyorum tavrımı canım..
ılımlı yaklaşılır hani kırgınlık olmasın diye ama bir noktadan sonra kendini göstermeli insan..

:)

senin bu eşin boşanmamak için bişeyde yapmıyor ki canım anlamadım ben bu adamı ya..

Ama kuzum 2 yunus var facen de ya :KK19:
Yunus c.'mi yoksam içime doğdu :KK9:
Kendimi araştırmacı gazeteci gördüm çokk :KK9::KK9:

Ben de 2-3 haftadır simit yiyodum ama bitiremiorum ben simiti.Yarım bile yiyemiyorum çeyrek yiyorum.Geri kalanı kalıyo yazık kuruyo ondan yemiyorum artık böyle evden getiricem bi süre

yunus c canım:)

geçmiş olsun canım ttailden dönüşte böyle oldun çok mu serindi havalkar
Sagol canım benim. Tatil donusu oldum canım ya hava degisikligi herhalde.
Bakiyorum bu firsatta sen de bulmusun yeni birini?:KK1:
Yalniz canım siz ne ara boyle seyleri dusunmeye basladiniz? Daha dun 1 bugun 2. Pazar kahvaltilarina gelmis muhabbetler. Cok hizlisin canım azcik yavastan al. Boyle aile apartmani falan asiret gibi kiz korktum ben senin adina..

söyledim bu konularda asla sessiz kalmam ,yarın birgün bunlar konuşulunca ilk zamanlarda istiyorsun diye çıkışabilir ,ben şimdiiden koyuyorum tavrımı canım..
ılımlı yaklaşılır hani kırgınlık olmasın diye ama bir noktadan sonra kendini göstermeli insan..

:)

senin bu eşin boşanmamak için bişeyde yapmıyor ki canım anlamadım ben bu adamı ya..

Tavrını koy tabi. Ne kadar tavır o kadar kıymet görürsün...
Hele de böyle iyi niyetli insan olmazsa senin iyi niyetini güzel kullanıyor.

Ne boşanmak için ne boşanmamak için hiçbirşey yaptığı yok. Beni sinir ediyor. Aman kendi bilir. Başka hesapların peşinde heralde. Böyle rahatsız şekilde evliliğimizi yürütecekmişiz ! :KK47:

Sagol canım benim. Tatil donusu oldum canım ya hava degisikligi herhalde.
Bakiyorum bu firsatta sen de bulmusun yeni birini?:KK1:
Yalniz canım siz ne ara boyle seyleri dusunmeye basladiniz? Daha dun 1 bugun 2. Pazar kahvaltilarina gelmis muhabbetler. Cok hizlisin canım azcik yavastan al. Boyle aile apartmani falan asiret gibi kiz korktum ben senin adina..

Valla beni de korkutuyor öyle sıkı fıkı aile ilişkileri. Gördüm işte , yaşadım ben de...
Hele aynı apartman olmasını düşünemiyorum bile !

Son düzenleme:
Esencim ise gittim geldim.. Evdeyim simdi. 1gibi yine gitcem. Duramadim sandalye uzerinde..

X