Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

hepınızı ozledım yaaaa ha kızlar dıyet ısı ıyıce cortladı tekrar baslamam gerek:KK43:(
aynen benim de bi öğün dikkat etsem bi öğün edemiyoryum bence ilk topiğimizdeki gibi yediklerimizi yazalım kilo bildirimi yapalım anlayan birisi de çizelge yapıvwersin kübra yapıyordu ama onun da iş var ama yaparsa hayır demem geyik güzel de kilo da hatyatın gerçeği

aynen benim de bi öğün dikkat etsem bi öğün edemiyoryum bence ilk topiğimizdeki gibi yediklerimizi yazalım kilo bildirimi yapalım anlayan birisi de çizelge yapıvwersin kübra yapıyordu ama onun da iş var ama yaparsa hayır demem geyik güzel de kilo da hatyatın gerçeği

hay azını kocan opsun ya evet bencede yazalım yoksa gobusler gene sarkacak:)))

İyi gülincim nolsun aynı

ee excity haberler senden
herkes gitti
kaldık baş başa

neymiş bize diyeceğin önemli şeyler

Kizlar sevgilimle 7 yildir suren iliskimizin hayatimizi sinirlandirdigini dusunuyoruz. Daha cok sevgilim boyle dusunuyor.ama bende boyle dusunmuyor degilim. İlerde pisman olmaktan korkuyormus.. Keske birbirimizi daha gec tanisaydik diyor.. Kafam karisik diyor. Falan filan.. Benim de kafam karisti.. Ne yapsam nasil davransam nasil yorumlasam nasil dusunsem bilemiyorum..

Bana bi fikir verin lutfen??
Acaba ara mi versek diye dusunuyorum. Seviyorum hem de cok.. O da seviyor biliyorum.. Ama cikmaza girmis gibiyiz..

Canım biraz geç geldik. Eve gelince de oturup konuştuk annemlerle.
Kafam çok dolu...

Bu arada cafe ismin güzel olmuş. Ben de antalyaya gelirsem inşallah uğrarım...
Hayırlı uğurlu olsun inşallah.
Nasıl heyecanlımısın?
Kızla zor oluyor mu? Kızı bırakabileceğin biryer olacak mı ?

yanımda duracak ona bı oda yaptım yatagı oyuncakları herseyı varrr zaten elemanlarda olucak ben gene kızımla ılgılenecegım rahattca canım sen ne yaptın oglan nasıl oldu cnm..

Kizlar sevgilimle 7 yildir suren iliskimizin hayatimizi sinirlandirdigini dusunuyoruz. Daha cok sevgilim boyle dusunuyor.ama bende boyle dusunmuyor degilim. İlerde pisman olmaktan korkuyormus.. Keske birbirimizi daha gec tanisaydik diyor.. Kafam karisik diyor. Falan filan.. Benim de kafam karisti.. Ne yapsam nasil davransam nasil yorumlasam nasil dusunsem bilemiyorum..

Acaba ara mi versek diye dusunuyorum. Seviyorum hem de cok.. O da seviyor biliyorum.. Ama cikmaza girmis gibiyiz..

canım sız zaten evlı gıbı olmussunuz baya duruma boyle bakarsak bız2 bucuk yılda bıktık bırbırımızden mecburıyetler falan fılan senın bı mecburıyetın yokken ıyı dusun derım ....sevıyorum dıyosun bende sevıyorum ama mutlu olmaya yetmıyo gelecegını dusunerek karar ver ...:KK43:((((((((((

hergun sana surat asan herseyı elestıren bı canavara donusuyo asık oldugun adam ekmegını bıle yerken bogazına duruyo o yuzden kımse boyle olmasın dıye bıraz sert yorumlamıs olabılırım sen bana bakma:KK43:(((excity

ben bugun dustum ya merdıvanlardan yuvarlandım totısım mosmor oldu cok acıyo
geçmiş olsun canım kıyamam dr a gittin mi hirudoid diye bir krem var morluklara iyi geliyor

hay azını kocan opsun ya evet bencede yazalım yoksa gobusler gene sarkacak:)))

koptum kız ne espiriler var sende

canum ara verince yine birbirinize bağlı kalacakmısınız kalmayacaksanız birileri hayatınıza girdiğinde ne olcak seviyorsanız bunu kabullenemezsiniz kimse girmezse de imkanınınz varken aşksız kalacaksınız yani ben yanlış da anlamış olabilirim ilerde evlenmeyi düşünmüyormusunuz

Ben de film seyrediyordum ama pek sarmadi.. Uykum da geldi yatarim yakinda:) kalk kiz yap maskeni.. Hadi bakayim..

canum ara verince yine birbirinize bağlı kalacakmısınız kalmayacaksanız birileri hayatınıza girdiğinde ne olcak seviyorsanız bunu kabullenemezsiniz kimse girmezse de imkanınınz varken aşksız kalacaksınız yani ben yanlış da anlamış olabilirim ilerde evlenmeyi düşünmüyormusunuz
Canim cok haklisin.. Aynen boyle dusunmesem zaten coktan ayrilirdim. Ayrilma kelimesini agzima alamdigim icin kendi kendime dusundum sadece ara vermeyi.. Sevgilimle konuscaz dedik daha konusamadik.. Daha onceki konusmamizda ben belki hayatimizi yasayamiyoruz ama yapacak bisey yok demistim.. Ama yapacak bisey olmali!!!
Evlenmeyi simdillik dusunmuyoruz ama ilerde dusunuyoruz tabi. Bizim sorunumuz keske birbirimizi daha gec tanisaydik.. Bazen insana sacma geliyor ama o cok kafasina takiyor. Bende takmaya basladim..

evet sekerım önce pastaneydı cafeye çevırdım z kaldı bıtmek uzere:))) sen ne yaptın yerlestın mı bakalımm

yok canım daha yerleşmedim
valla sevindim kız
antalyaya yolum düşerse aklımdasın
ziyarete gelirim seni :KK70:

valla, biz de kocamla diyoruz ki keşke daha önceden tanışsaydık da hayatımızda gereksiz insanlar olmasaydı..

bence size rahat batıyo
ikiniz de sevdiğinizden eminseniz neden böyle saçma sapan şeyler düşünüyosunuz ki

kısıtlanmak neye göre kısıtlanmak

kardelencim çizelgeye ben devam ederim evin işi bitsin de
ben de şu evin işi bitsin sabah yürüyüşe başlıcam
56-57 civarına geldim
göbek çıkmaya başladı

Fatoscum sende cok haklisin.
Sevgilim Herseyi elestiren pismanliklarla dolu bi insana donusurse ben napayim onu:KK1:
Sevgi nereye kadar!! Ama sirf bu yuzden de sevdigim adamdan ayrilmak istemiyorum.. Ama tek tarafli dusunuyor.. O hayatini yasayamadiysa ben de yasamadim.. Bide sonucta ben olmasaydim hayatinda o zaman da ask yonunden eksik kalacakti. Onu hic dusunmuyor..

X