Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

3 gündür hala alışamadım açlığa. biraz abarttım bu kez ama kararlıyım kilolar gidecekk

ben diyetteyken aç kalmıyordum ara öğünlerim oluyordu senin yok mu uzun süre aç kaldığında metobolizma yavaşlıyor yediklerin depolanıyor yağ olarak sen ne yapıyorsun anlat şimdi gidiyorum da sonra cevap yazmaya çalışırım

rejimdeyim diye normalde içtiğimden bile fazla susamasam da su içiyorum. açlıktan ağrıyor başım:KK43: aklımda tiramisular pastalar:KK43:

şu ilk hafta bi geçeydi!!

ben diyetteyken aç kalmıyordum ara öğünlerim oluyordu senin yok mu uzun süre aç kaldığında metobolizma yavaşlıyor yediklerin depolanıyor yağ olarak sen ne yapıyorsun anlat şimdi gidiyorum da sonra cevap yazmaya çalışırım

ben düzenli bi program yapmıyorum. sabah kalktığımda mutlaka bi bardak limonlu su arkasından ılık su içiyorum bikaç gündür. kavaltıyı ekmeksiz yapıyorum biraz peynir 1-2 zeytin. bugün öğlen haşlama tavuğu az yeşilliği bol salata akşam da az ton balıklı bol yeşillik yedim. ara öğün yerine yeşilçay içiyorum.bol bol su gün içinde de. bu şekilde fazla dayanamam galiba=)

esencim burda mısın

ben düzenli bi program yapmıyorum. sabah kalktığımda mutlaka bi bardak limonlu su arkasından ılık su içiyorum bikaç gündür. kavaltıyı ekmeksiz yapıyorum biraz peynir 1-2 zeytin. bugün öğlen haşlama tavuğu az yeşilliği bol salata akşam da az ton balıklı bol yeşillik yedim. ara öğün yerine yeşilçay içiyorum.bol bol su gün içinde de. bu şekilde fazla dayanamam galiba=)

canım bence çok sağlıksız bu şekilde kilo verirsin ama kas yanar yağlar aynındurur sen önce bir endokronoloji b yoksa dahiliye uzmanına git bi tahlillerine baktır troitlerine falan..sonra diyetisyenesevk ettir zaten direk gidemiyorsun verdiği listeye birebir uyamazsam diye korkma ana hatlarına ve genel kurallarta uysan yeter ama gidene kadar ara öğün yap meyve ve yoğurtla yoğurdu eksik etme öğünleribnden yağı yakan kalsiyummuş ama buşekilde sağlıksız devam etme her 3 öğünde ince 1-2 dilim tam buğday ekmeği ye..ekmeksiz olmaz uzun süre aç kalma

X