Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Fatoscum sende cok haklisin.
Sevgilim Herseyi elestiren pismanliklarla dolu bi insana donusurse ben napayim onu:KK1:
Sevgi nereye kadar!! Ama sirf bu yuzden de sevdigim adamdan ayrilmak istemiyorum.. Ama tek tarafli dusunuyor.. O hayatini yasayamadiysa ben de yasamadim.. Bide sonucta ben olmasaydim hayatinda o zaman da ask yonunden eksik kalacakti. Onu hic dusunmuyor..

erkekler tek traflı dusunuyo zaten genel olarak sen onun ıcın ne fedakarlık yaparan yap umarım senı anlar benım esım 2 bucuk senedır ılk defa senı anlıyorum dedı bana ılk defa cok sasırdım demekkı sabretmek gerekıyo ınsallah hersey yoluna gırer çok mutlu olursun canım benım

Fatoscum sende cok haklisin.
Sevgilim Herseyi elestiren pismanliklarla dolu bi insana donusurse ben napayim onu:KK1:
Sevgi nereye kadar!! Ama sirf bu yuzden de sevdigim adamdan ayrilmak istemiyorum.. Ama tek tarafli dusunuyor.. O hayatini yasayamadiysa ben de yasamadim.. Bide sonucta ben olmasaydim hayatinda o zaman da ask yonunden eksik kalacakti. Onu hic dusunmuyor..

sen bunları sevgiline söyledin mi peki

Kubracim bu farkli bi duygu ya.. Bizde ilk sevgili oldugumuzda keske daha once tanisaydik birbirimizi diyorduk. Ama seneler devrilince isler degisiyor. Yaslar da gidiyor.. İnsanin icinde kalanlar ortaya cikmaya basliyor.
Su an beni anlamiyor olabilirsin ama ilerde belki anlarsin.. Bazi durumlarin altinda yatan derin manalari sezmek onemli..
Neyse canım bosver zaten burda uzun uzun konusmak istemiyorum bu meseleyi..

erkekler tek traflı dusunuyo zaten genel olarak sen onun ıcın ne fedakarlık yaparan yap umarım senı anlar benım esım 2 bucuk senedır ılk defa senı anlıyorum dedı bana ılk defa cok sasırdım demekkı sabretmek gerekıyo ınsallah hersey yoluna gırer çok mutlu olursun canım benım

Sagol canım benim insallah:)

maskemi yaptııım 12.30 nkadar bekliycem

Canim cok haklisin.. Aynen boyle dusunmesem zaten coktan ayrilirdim. Ayrilma kelimesini agzima alamdigim icin kendi kendime dusundum sadece ara vermeyi.. Sevgilimle konuscaz dedik daha konusamadik.. Daha onceki konusmamizda ben belki hayatimizi yasayamiyoruz ama yapacak bisey yok demistim.. Ama yapacak bisey olmali!!!
Evlenmeyi simdillik dusunmuyoruz ama ilerde dusunuyoruz tabi. Bizim sorunumuz keske birbirimizi daha gec tanisaydik.. Bazen insana sacma geliyor ama o cok kafasina takiyor. Bende takmaya basladim..
bence geç tanısaydınız da keşke derken gtanısaydık dersiniz birbirinizi tanımadan geçen zaman ı boşa geçmiş sayarsınız sevgilin tek sorunun bu olduğundan emin mi ileride evliliği düşünüyorsanız birbirinizi koca bir ömrü geçirecek kadar güveniyorsanız bağımlılık sorun olmamalı aksine olması gerekn budur

yok canım daha yerleşmedim
valla sevindim kız
antalyaya yolum düşerse aklımdasın
ziyarete gelirim seni :KK70:

valla, biz de kocamla diyoruz ki keşke daha önceden tanışsaydık da hayatımızda gereksiz insanlar olmasaydı..

bence size rahat batıyo
ikiniz de sevdiğinizden eminseniz neden böyle saçma sapan şeyler düşünüyosunuz ki

kısıtlanmak neye göre kısıtlanmak

hah işte aklın yolu bir

kardelencim çizelgeye ben devam ederim evin işi bitsin de
ben de şu evin işi bitsin sabah yürüyüşe başlıcam
56-57 civarına geldim
göbek çıkmaya başladı
senin boyun kaç kız ben de 56 57 yim boyum 150 göbüş ve kalça biraz var ama göbüş rahatsız ediyor ben şu jillene başlıycam cesaret edemiyorum 10 gün lük seanslarla yapılıyormuş aksatırsam moralim bozulur şevkim kırılır ben ya hep ya hiççiyimdir bazı kkonularda buda onlardan biri...

ask dıye bısıy yok kı kıtabını yazayım canım olsa ben bılırdım:)

aşk var
aşk her yerde var
aşka inanın

Kubracim bu farkli bi duygu ya.. Bizde ilk sevgili oldugumuzda keske daha once tanisaydik birbirimizi diyorduk. Ama seneler devrilince isler degisiyor. Yaslar da gidiyor.. İnsanin icinde kalanlar ortaya cikmaya basliyor.
Su an beni anlamiyor olabilirsin ama ilerde belki anlarsin.. Bazi durumlarin altinda yatan derin manalari sezmek onemli..
Neyse canım bosver zaten burda uzun uzun konusmak istemiyorum bu meseleyi..

ben onu bunu anlamam
sen sevgilinin yüzüne bakınca için ısınıyo mu
gözlerin parlıyo mu
iyi ki diyo musun

diyosan eğer aşk vardır hala
ve aşk oldukça her şeyin üstesinden gelinir
insan yeter ki aşmayı bilsin

kaybetmek çok kolaydır
insan bi sözle bile her şeyi kaybedebilir

neden kaybettikten sonra değeri anlaşılır bazı şeylerin
zorluğu yaşanmadığı için.

ben böyle düşünüyorum

insan ya seviyodur
ya sevmiyodur

maskemi yaptııım 12.30 nkadar bekliycem

bence geç tanısaydınız da keşke derken gtanısaydık dersiniz birbirinizi tanımadan geçen zaman ı boşa geçmiş sayarsınız sevgilin tek sorunun bu olduğundan emin mi ileride evliliği düşünüyorsanız birbirinizi koca bir ömrü geçirecek kadar güveniyorsanız bağımlılık sorun olmamalı aksine olması gerekn budur

senin boyun kaç kız ben de 56 57 yim boyum 150 göbüş ve kalça biraz var ama göbüş rahatsız ediyor ben şu jillene başlıycam cesaret edemiyorum 10 gün lük seanslarla yapılıyormuş aksatırsam moralim bozulur şevkim kırılır ben ya hep ya hiççiyimdir bazı kkonularda buda onlardan biri...

164 benim boy
aman ben öyle periyotlara uyamam hiç

excity sahi ne filmi izliyordun ben atv de çınar ağacını izliyorum güzel duygusal bişr film dün cinayet zamanı diye bir film izledim tavsiye ederim

Canim yenilmezler diye bi film.. Ama sarmadi ya.. Bilimkurgu. Bilimkurgu filmlerini severim aslinda ama bu pek hosuma gitmedi. Biraktim bende:)
Dedigin filmler de aklimda bulunsun:) tesekkurler:)

164 benim boy
aman ben öyle periyotlara uyamam hiç

önce ve sonra resimlerini görsen sen de gaza gelirdinEki Görüntüle 499670 $dscf23421edited11.gif

Kardelen canım beni de gaza getirin:) getirsen getirsen sen getirirsin:)))

Diyetisyen isi yatti!!
Spor salonuna yazilma dusuncesi sardi yine beni:))

Kardelen canım beni de gaza getirin:) getirsen getirsen sen getirirsin:)))

Diyetisyen isi yatti!!
Spor salonuna yazilma dusuncesi sardi yine beni:))

şu aralar ben de saldım toparlamaya çalışıyorum sabah sporumu yapıyorum öğlen ikindin boğazım durmuyor bu işin tek çaresi herşeyi paylaşmak utanınca yapmayız belki

bilim kurgu seviyormuşsun ya stephane meyer'in göçebe kitabını okumuştum onun filmini yapmışlar bulursan izle kitabı güzeldi ama filmini bilmiyorum

X