Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

çok imrendim vallaa ben kilo ve spor konusunda saldım kendimi
aslında ben de saldım kendimi önceden daha istikrarlıydım hiç birşeyi ihmaletmiyordum kaçamak da yapmıyordum ama ramazanın son 10 gününden itibaren saldım şimdi deçay içiyorum pötibör bisküviyle ama bugün sadece 1 saat kahvaltı da oturdum onun dışında ayaktaydım bitiremiyorum işlerimi annem göbeğimi eve mi gömmüş ne anlamadım

Kizlar selam..nasilsiniz???
Gulincim hadi canlandiralim deyip kacmak olur mu:KK66:) Ay sonlari yogun oluyorsundur canim kolay gelsin cok sana..

Kizlar annemi gonderdim bugun. Cok uzgun gitti yanimdan.. Ben de uzuldum.. Canim annem :KK16:
Sabah keske biraz daha erken kalkip yaninda otursaydim..

Kardelencim bende durumlar ayni iste simdilik.. Annem gitti:KK43: bu gece de sevgilimin kiz kardesi gitcek.. Sonra oturup konuscaz..

Allah kavuştursun tatlım benim de şu aralar annemi çok göresim var ama ben gidemiyorum o da yatalak annanneme bakıyor
bazen oturup ağlamak istiyorum
Selam kızlar nasılsınız?Ben hala arada gelip yazdıklarınızı okuyorum ama yazamıyorum üzerimdeki şu bıkkınlık mı yorgunluk mu halsizlik midir nedir ismini koyamadım gitmedi yaaa... ne olacak benim bu halim bilmiyorum hiç birşey yapasım yok yaptıklarımıda baştan savma yapmaya başladım offf... Neyse
esencim sana aldığın kararları uygulama konusunda bol şans diliyorum hakkınızda hayırlısı olsun..
kübracım yeni eviniz ve tayin yeriniz hayırlı olsun inş. alışırsınız kısa sürede
kardelencim enerjinden azıcık bana göndersen kolumu bile kaldırasım yok:KK50:
herkeste oluyor böyle dönemler canım kendi kendine telkin ver üzerindeki halsizliği atmak için yoksa olmuyor ben öyle yapıyorum

Vallahi nasıl gitsin gitmiyor bende bir haller var anlamadım gitti sanırım hayat telaşı beni yordu iş ev iş ev sosyal yaşamım sıfırlandı neredeyse sonra üst üste yakınlarımızdan vefat haberleri acayipim anlayacağın 10 gün sonra kızımın okulu başlıyor sonra oğlumun okulu yine koşturmaca hep koşturmaca nasıl iyi bıkmışım değilmi
c
anım yeterki böyle şeylere koşturalım sağlığımızı kaybedip hastane de koşturmaktan iyidir
Maşallah sana.. Ne güzel devam et böyle. Canım benim hiç durmuyorsun ki kilo alasın.
Oğlum grip olmuş teyzesi. İlaç verdi doktor onları kullanıyoruz. Denize de giremiyoruz :KK43:

geçmiş olsun ıhlamur adaçayı karıştırıp içir iyileşmesini hızlandırır gerçekten de durmuyorum ama boğazımda durmuyor

Allah kavuştursun canım.
Oturup güzelce konuşun bakalım.
Bu erkeklerin derdi ne oluyor anlamıyorum bir türlü..

eve tbşımarık çocuklar gibiler

Senin hayatın monotonlaşmış canım ondan...
Teşekkür ederim iyi dileklerin için ama bende de karamsarlık başladı :KK43:
Bu şekilde de çok zor. Ne kadar ailem yanımda da olsa; onlarla da zor...
Herşeyi onlar iyi biliyor...

Biraz da çalıştığın için de yoruluyorsun. Monotonlaşıyor hayat...
Kadınların işi her zaman zor.
Allah rahmet eylesin canım..

Hoşgeldin. Gözlerimiz yollarda kaldı, uğramaz olmuştun buralara...

sağol canım düşünmen yeter
evi boyatırsak her şey daha hızlı olcak inş

kolay gelsin yerleş de topiğe daha sık gel

Henüz inşaat aşammasında ama bu tarzda olucak çok arastırdım bu dekarosyon hosuma gıttı tabı bıtınce paylasıcam tatlım
ayy çok hoş güzel ve modern bir pastane ismi ne olacak

galiba benden istedin tüyo....ben diyetisyene giderek zayıfladım verdiği listeye harfiyen uymadım uyulmuyor da zayten ama yapma dediklerini yapmadım yap dediği genel şeyleri yaptım 2 litre su içtim ara öğünlerde yoğurt yedim egzresiz yaptım bir de günde 2 fincan yeşilçay içtim bunu söylemedi ama ben içtim gerççi sorunc<a iyi olur demişti.. suyu egzersizi yoğurdu ihmal etme tam buğday ekmeği ye 1-2 dilim (50gr) sofrad bol yeşillik bulundur sen kaç kilosun boyun kaç şimdiye kadar bi şeyler yaptın mı görüşürüz yine ben çıkyorum

Güle güle kullanın inşallah..
Bence de güzelmiş.

Allah yardımcın olsun canım.

Biz de oğlan hasta olduğu için 2 gündür girmiyoruz denize. İkindinde gezmeye gideriz. Akşama görüşürüz inşallah...
Ben de öptüm..
iyi eğlenceler :)

geçmış olsun cnm:KK43:(((ben geldım sen yoksun :KK43:((((gelmedınmı gezmeden halaa

Fatoscum seneye tatile antalyaya gitmeyi dusunuyorum..gidersem mutlaka ugrarim cafene:)
Canim ben gittim tekrar ultrason cektirdim. Aksesuar mememiymis neymis iste ondan varmis ama ameliyatlik bi durum yok simdilik dediler. Ben de bu senelik vazgectim. Madem acil degil acele etmek istemiyorum.. Belki seneye yaza. Yazin sonunda yani:) hem goruntu acisindan istiyorum biraz da.. Hem de ilerde hamile kalinca sut birikebilirmis koltuk altimda o meme dokusunda. 2 yere gittim biri ameliyat ol digeri olma dedi. Kafam karisti benim de:KK43:

Kizlar bu arada size soylemeyi unuttum.. ben de dietisyene gittim.. Universiteye.. Bana kadin soyle bi bakti. Yanlislikla geldin herhalde dedi.. Seker hastaligin var mi falan dedi. Yok dediM. O zaman hadi sana gule gule dedi bakmadi gonderdi beni:KK43:(

Maşallah sana.. Ne güzel devam et böyle. Canım benim hiç durmuyorsun ki kilo alasın.
Oğlum grip olmuş teyzesi. İlaç verdi doktor onları kullanıyoruz. Denize de giremiyoruz :KK43:

Allah kavuştursun canım.
Oturup güzelce konuşun bakalım.
Bu erkeklerin derdi ne oluyor anlamıyorum bir türlü..

Senin hayatın monotonlaşmış canım ondan...
Teşekkür ederim iyi dileklerin için ama bende de karamsarlık başladı :KK43:
Bu şekilde de çok zor. Ne kadar ailem yanımda da olsa; onlarla da zor...
Herşeyi onlar iyi biliyor...

Biraz da çalıştığın için de yoruluyorsun. Monotonlaşıyor hayat...
Kadınların işi her zaman zor.
Allah rahmet eylesin canım..

Hoşgeldin. Gözlerimiz yollarda kaldı, uğramaz olmuştun buralara...

Hoşbuldukk canımm işlerim fazla yoğundu,yine de uğrayıp bakıp çıkıodum hiç denk gelemioruz ki artık önceden aynı saatlerde hepimiz burda olurduk :KK50:

Henüz inşaat aşammasında ama bu tarzda olucak çok arastırdım bu dekarosyon hosuma gıttı tabı bıtınce paylasıcam tatlım

Canııımmm dekorasyona bayıldımm umarımm çokk güzel biyer olur :KK16:

Kardelencim jillen ne ?? Ben mi yabanci kaldim??

Ben de bilmiorum o ne ki :KK28:

geçmış olsun cnm:KK43:(((ben geldım sen yoksun :KK43:((((gelmedınmı gezmeden halaa

Canım biraz geç geldik. Eve gelince de oturup konuştuk annemlerle.
Kafam çok dolu...

Bu arada cafe ismin güzel olmuş. Ben de antalyaya gelirsem inşallah uğrarım...
Hayırlı uğurlu olsun inşallah.
Nasıl heyecanlımısın?
Kızla zor oluyor mu? Kızı bırakabileceğin biryer olacak mı ?

Hoşbuldukk canımm işlerim fazla yoğundu,yine de uğrayıp bakıp çıkıodum hiç denk gelemioruz ki artık önceden aynı saatlerde hepimiz burda olurduk :KK50:

Evet canım ya bir türlü denk gelemiyoruz artık.
Sanırım hepimiz de yoğunuz her saatte de girmiyoruz.
Ben çok geç girebiliyorum burada tatilde olunca malum. Ama ptesi iş başı yapıcam bakalım...Tatil de bitiyor, bir sürü işler de beni bekliyor...
Ev tutacaz, taşıncaz diğer mevzular... :KK14:

Kizlar bi turlu tutturamiyoruz birbirimizi:KK43:((

Evet öyle oldu malesef :KK43:(

Kizlar bu arada size soylemeyi unuttum.. ben de dietisyene gittim.. Universiteye.. Bana kadin soyle bi bakti. Yanlislikla geldin herhalde dedi.. Seker hastaligin var mi falan dedi. Yok dediM. O zaman hadi sana gule gule dedi bakmadi gonderdi beni:KK43:(

Demekki ihtiyacın yokmuş canım :KK34:

Bu arada geçmiş olsun tekrardan. Ameliyat işi ertelendi demek. Ama bence takibini iyi yapman lazım. Sık kontrole git...

günaydın herkese naaber iyimisiniz ben sabah leslimi yaptım 2 tane şimdide yeşilçayımı içiyorum birazdan da oğluşu kontrole götüreceğiz hepinize mutlu güzel bir gün diliyorum görüşürüz

excity jillien bizim lesli gibi egzersiz programı yapmadım ama sanırım daha ağiır "Spor ile Sağlıklı Yaşam" ana kategorisinde "Egzersizler" forumunda "Jillian Michaels - 30 Day Shred egzersiz programi sayfasında bakabilirsin yorumlara önce sonra foto da var çok etkileyici öptüm canım

X