Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Merhaba kızlar,
Bugün uyku düzenimiz mahvoldu. Oğlan gece uyandı bir daha uyumadı. Şimdi az önce uyudu...
Gece de biz geç yattık.. Kafam kazan..
Nasılsınız?
Yine kimsecikler yok.
Buralar iyice sessizleşti..

Selam kizlar!!
Bogazim cok agriyo:KK43: sesim de kisilmis:KK43: bugun cok halsizim.. Hastalik çanlari çaliyor..

Yarin bursaya gidecektim ama boyle olursam gidemem gibi duruyor;((

Kizlar bence pazartesiden sonra eski halimize doncez.. Muhabbet acisindan yani.. Tatiller falan girince araya buraya yogunlasamadik:KK43:

Selam kizlar!!
Bogazim cok agriyo:KK43: sesim de kisilmis:KK43: bugun cok halsizim.. Hastalik çanlari çaliyor..

Kizlar bence pazartesiden sonra eski halimize doncez.. Muhabbet acisindan yani.. Tatiller falan girince araya buraya yogunlasamadik:KK43:

naptın
gitti mi görümcen :KK1:

süüle şekerim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Napıosunnn bakaalımmm :21:

Selam kizlar!!

Selam canım hoşgeldin..

Geçmiş olsun hepiniz işe başlayın artık amma tatil yaptınız yaa :KK20:

Selam canım hoşgeldin..

Geçmiş olsun hepiniz işe başlayın artık amma tatil yaptınız yaa

Sagol bitanem.. Ben calisiyorum zaten isler de yogundu ondan da giremedim haftaici.. Ama annemler de burdaydi ya o yuzden tatil modundan cikamadim.. Bugun de tatil:) haftasonu icin bursaya gidecektim yarin aksam ama hastayim sanirsam gidemeyecegim.. Yani tatil modundan cikmama az kaldi:KK43:

Sagol bitanem.. Ben calisiyorum zaten isler de yogundu ondan da giremedim haftaici.. Ama annemler de burdaydi ya o yuzden tatil modundan cikamadim.. Bugun de tatil:) haftasonu icin bursaya gidecektim yarin aksam ama hastayim sanirsam gidemeyecegim.. Yani tatil modundan cikmama az kaldi:KK43:

Ben bugün de çalışıorum :KK5:

Konuya yorum yazılınca mail geliyo ya bugün sorun var galba gelmiyo bana,ben de tesadüfen görüorum

İyi gülincim nolsun aynı

ee excity haberler senden
herkes gitti
kaldık baş başa

neymiş bize diyeceğin önemli şeyler

iyi akşamlar bayanlar yine kimse yok alıştım artık zaten.çok yoruldum bugün ..sürekli işçıkıyor .. duramıyorum ..amaaan

neyse ..esenciğim nasıl oldu oğluşun eve geldin mi
kübra cığım naptın ev işlerini
fatoşcuğum antalya ya gelirsem uğramak isterim draje kafe sahi nerden aklına geldi bu isim.merak ettim

Selam kizlar!!

geçmiş olsun bitki çayı iç yumuşatır ama çok sıcak içme ılık iç
inşallah pazartesi aynı tempomuza döneriz

madem kimse yok ben de böyle takılıyorum
$574899_10151066488562851_434937369_n.jpg

Fatoscum seneye tatile antalyaya gitmeyi dusunuyorum..gidersem mutlaka ugrarim cafene:)
Canim ben gittim tekrar ultrason cektirdim. Aksesuar mememiymis neymis iste ondan varmis ama ameliyatlik bi durum yok simdilik dediler. Ben de bu senelik vazgectim. Madem acil degil acele etmek istemiyorum.. Belki seneye yaza. Yazin sonunda yani:) hem goruntu acisindan istiyorum biraz da.. Hem de ilerde hamile kalinca sut birikebilirmis koltuk altimda o meme dokusunda. 2 yere gittim biri ameliyat ol digeri olma dedi. Kafam karisti benim de:KK43:

ınsallah canım herzaman beklerım konaklamada benden:)esım otelcı:)çok gecmıs olsun canım umarım gerek kalmaz amelıyata:KK43:((allah sıfa versın

iyi akşamlar bayanlar yine kimse yok alıştım artık zaten.çok yoruldum bugün ..sürekli işçıkıyor .. duramıyorum ..amaaan

neyse ..esenciğim nasıl oldu oğluşun eve geldin mi
kübra cığım naptın ev işlerini
fatoşcuğum antalya ya gelirsem uğramak isterim draje kafe sahi nerden aklına geldi bu isim.merak ettim

geçmiş olsun bitki çayı iç yumuşatır ama çok sıcak içme ılık iç
inşallah pazartesi aynı tempomuza döneriz

tabıı canım herzaman beklerım nerden gelıcek kızımın sekerlerınden:))))

X