Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ben geldim ama kimse yoktu.Sitenin bu bölümüne girmemiştim hiç çalışıyom şu an tatildeyim burada güzel arkadaşlıklar kurabilirim die düşünüyorum

Merhaba kızlar,
Ben geldim ama kimsecikler yine yok...
Oğlan hasta gündüzleri genelde onunla uğraşıyorum...
Ancak yeni girebilme fırsatım oldu.
Herkesin bir işleri var...
Fatoşcum kolay gelsin. Belki ben de pastane açarım belli mi olur. Beni hayatın süprizleri bekliyor..

Ben geldim ama kimse yoktu.Sitenin bu bölümüne girmemiştim hiç çalışıyom şu an tatildeyim burada güzel arkadaşlıklar kurabilirim die düşünüyorum

Hoşgeldin..
Bu aralar burası sakin ama genelde aktif olur...
Öğretmensin sanırım ondan tatilsin. Ne öğretmenisin?

kızlar slm...
kimsecikler yok yine.. oysaki haftaiçi buralar dolu olurdu...

hadi esen tatılde...
gülin çeyiz topiklerinde...
kübra evi yerleştiriyo...
sben ile zennube de yine unuttular bizi...
fatoş da citroenle pastane etrafında dünya turu atıyor herhalde:KK9:...
kardelencim var işte kuzum ev işlerinden fırsat buldukça geliyor...

peki december nerde ????

evet merhaba canım bugün kontrolüm vardı 2 sefer hastaneye gittim bi kan vermeye bir de tahlil sonucu göstermeye
aralarda da oğluşla uğraştım bu aralar çok dikkat edemiyorum yeşilçayla 2 litre suyumu içemiyorum tartılmaya da cesaret edemiyorum beni motive edin

slm kızlar nasılsınız benı merak etmıssınızdır dukkan ıslerıyle ugrasıyorum bı turlu fırsat bulamadım malum dugunde vardı kardesım evlendı:)hepınızı özledım yakında donucem aranıza byyy
hoşgeldin kolay gelsin sana seni ve bestelerini özledik

İyiki de cagri yapmisim:) hosgeldiniz kizlar nasilsiniz???
hoşbuldum

bizim burası güzeldir arkadaşlıklarımızda sohbetlerimiz de hoştur bir de iyice hareketlenebilsek

Eki Görüntüle 498177
bugün erken kalktım sabah sporumu yaptım çocukla ilşgilendim bu ara da tartıldım hala 56.5 ..çok mutlu oldum ben 57-58 olmuşum diyordum şimdi de yeşilçay eşliğinde ev işlerini bitirip keyif li diyet kahvaltımı yapacağım kilo almamış olmam beni kendime getirdi yani inşallah getirmiştir
esenciğim oğluşn nasıl oldu nesi varmış iyidir inşallah
excitiycim sen de durumlar nedir
kübra sen ne yaptın yerleştirdin mi evi zor oluyor biliyorum başımdan geçti imkan olsa yardım ederdim
fatoş cuğum sen ne yaptın pastane işini açınca resimlerini koyarsın di mi
sben wish december zennube yeni katılan arkadaşlar hepinize hayırlı hgünler

Ben geldimmmmmmm Günaydınnnn :KK8::KK8::KK8:

Kaç gündür adam akıllı giremiyodum,girsem de cevap yazmam gereken yerlere yazıodum sadece çünkü malum yine ay sonu ve vergi yetiştirme telaşındaydım ama çok şükür dün bitti :21:

Nasılsınız kızlarr neler yapıosunuz?Hadi toplanın topiğimiz canlansın yineee :KK16:

Eki Görüntüle 498177
bugün erken kalktım sabah sporumu yaptım çocukla ilşgilendim bu ara da tartıldım hala 56.5 ..çok mutlu oldum ben 57-58 olmuşum diyordum şimdi de yeşilçay eşliğinde ev işlerini bitirip keyif li diyet kahvaltımı yapacağım kilo almamış olmam beni kendime getirdi yani inşallah getirmiştir
kübra sen ne yaptın yerleştirdin mi evi zor oluyor biliyorum başımdan geçti imkan olsa yardım ederdim

çok imrendim vallaa ben kilo ve spor konusunda saldım kendimi

Kizlar selam..nasilsiniz???
Gulincim hadi canlandiralim deyip kacmak olur mu:KK66:) Ay sonlari yogun oluyorsundur canim kolay gelsin cok sana..

Kizlar annemi gonderdim bugun. Cok uzgun gitti yanimdan.. Ben de uzuldum.. Canim annem :KK16:
Sabah keske biraz daha erken kalkip yaninda otursaydim..

Kardelencim bende durumlar ayni iste simdilik.. Annem gitti:KK43: bu gece de sevgilimin kiz kardesi gitcek.. Sonra oturup konuscaz..

Selam kızlar nasılsınız?Ben hala arada gelip yazdıklarınızı okuyorum ama yazamıyorum üzerimdeki şu bıkkınlık mı yorgunluk mu halsizlik midir nedir ismini koyamadım gitmedi yaaa... ne olacak benim bu halim bilmiyorum hiç birşey yapasım yok yaptıklarımıda baştan savma yapmaya başladım offf... Neyse
esencim sana aldığın kararları uygulama konusunda bol şans diliyorum hakkınızda hayırlısı olsun..
kübracım yeni eviniz ve tayin yeriniz hayırlı olsun inş. alışırsınız kısa sürede
kardelencim enerjinden azıcık bana göndersen kolumu bile kaldırasım yok:KK50:

Wish canim nerelerdesin sen ya???
Unutturcan bak kendini:KK20:
Nasil gidiyor canım ? Neler yapiyorsun? İste biz de burda yazdigimiz gibiyiz..

Kizlar selam..nasilsiniz???
Gulincim hadi canlandiralim deyip kacmak olur mu:KK66:) Ay sonlari yogun oluyorsundur canim kolay gelsin cok sana..

Kizlar annemi gonderdim bugun. Cok uzgun gitti yanimdan.. Ben de uzuldum.. Canim annem :KK16:
Sabah keske biraz daha erken kalkip yaninda otursaydim..

Burdayım kiii beennn :KK3:

Ama yemeğe gidicem birazdan 1 den sonra tekrar burda olucam canımcım :21:

Kardelencim bende durumlar ayni iste simdilik.. Annem gitti:KK43: bu gece de sevgilimin kiz kardesi gitcek.. Sonra oturup konuscaz..

Aranız mı açık şuan kuzum,sorunlarınız mı var?

Wish canim nerelerdesin sen ya???
Unutturcan bak kendini:KK20:
Nasil gidiyor canım ? Neler yapiyorsun? İste biz de burda yazdigimiz gibiyiz..

Vallahi nasıl gitsin gitmiyor bende bir haller var anlamadım gitti sanırım hayat telaşı beni yordu iş ev iş ev sosyal yaşamım sıfırlandı neredeyse sonra üst üste yakınlarımızdan vefat haberleri acayipim anlayacağın 10 gün sonra kızımın okulu başlıyor sonra oğlumun okulu yine koşturmaca hep koşturmaca nasıl iyi bıkmışım değilmi

Eki Görüntüle 498177

Maşallah sana.. Ne güzel devam et böyle. Canım benim hiç durmuyorsun ki kilo alasın.
Oğlum grip olmuş teyzesi. İlaç verdi doktor onları kullanıyoruz. Denize de giremiyoruz :KK43:

Allah kavuştursun canım.
Oturup güzelce konuşun bakalım.
Bu erkeklerin derdi ne oluyor anlamıyorum bir türlü..

Selam kızlar nasılsınız?Ben hala arada gelip yazdıklarınızı okuyorum ama yazamıyorum üzerimdeki şu bıkkınlık mı yorgunluk mu halsizlik midir nedir ismini koyamadım gitmedi yaaa... ne olacak benim bu halim bilmiyorum hiç birşey yapasım yok yaptıklarımıda baştan savma yapmaya başladım offf... Neyse
esencim sana aldığın kararları uygulama konusunda bol şans diliyorum hakkınızda hayırlısı olsun..
kübracım yeni eviniz ve tayin yeriniz hayırlı olsun inş. alışırsınız kısa sürede
kardelencim enerjinden azıcık bana göndersen kolumu bile kaldırasım yok:KK50:

Senin hayatın monotonlaşmış canım ondan...
Teşekkür ederim iyi dileklerin için ama bende de karamsarlık başladı :KK43:
Bu şekilde de çok zor. Ne kadar ailem yanımda da olsa; onlarla da zor...
Herşeyi onlar iyi biliyor...

Vallahi nasıl gitsin gitmiyor bende bir haller var anlamadım gitti sanırım hayat telaşı beni yordu iş ev iş ev sosyal yaşamım sıfırlandı neredeyse sonra üst üste yakınlarımızdan vefat haberleri acayipim anlayacağın 10 gün sonra kızımın okulu başlıyor sonra oğlumun okulu yine koşturmaca hep koşturmaca nasıl iyi bıkmışım değilmi

Biraz da çalıştığın için de yoruluyorsun. Monotonlaşıyor hayat...
Kadınların işi her zaman zor.
Allah rahmet eylesin canım..

Burdayım kiii beennn :KK3:

Ama yemeğe gidicem birazdan 1 den sonra tekrar burda olucam canımcım :21:

Hoşgeldin. Gözlerimiz yollarda kaldı, uğramaz olmuştun buralara...

Eki Görüntüle 498177

sağol canım düşünmen yeter
evi boyatırsak her şey daha hızlı olcak inş

Henüz inşaat aşammasında ama bu tarzda olucak çok arastırdım bu dekarosyon hosuma gıttı tabı bıtınce paylasıcam tatlım

Eklentiler

• $modern-pastane-dekoru.jpg
    $modern-pastane-dekoru.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 31
Henüz inşaat aşammasında ama bu tarzda olucak çok arastırdım bu dekarosyon hosuma gıttı tabı bıtınce paylasıcam tatlım

Güle güle kullanın inşallah..
Bence de güzelmiş.

burdayım tatlım bayram dugun pastane ıslerıyle ugrastım yoklugumda ıste bırazdaha yogunluk var malum zor ısler:KK43:((

Allah yardımcın olsun canım.

Neyse ben kaçtım ebuşu denıze goturecegım akşam gorusuruz sevıyorum sızı:))))))))))))

Biz de oğlan hasta olduğu için 2 gündür girmiyoruz denize. İkindinde gezmeye gideriz. Akşama görüşürüz inşallah...
Ben de öptüm..
iyi eğlenceler :)

X