Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

iyi akşamlar ne var ne yok nasılsınız ben eh idREEDER
evde oğlana bakıyorum bitiklik varmış biraz zor iyileşgek gibi .krem sürerken de eziyet ediyor çok bunalıyorum yani güya izindeyim ama hiç tatil gibi hissetmiyorum esenciğim sana tavsiyem 3 yaşından önce yaptır yani ne kadar küçük yaptıırsN OKADAR İYİ Ç.

Kizlar size bisey sorcam??
''arada kafam karissa da seni cok seviyorum'' demek ne demek??

bilmiyorum şimdi

öncesinde konuşulanlar da önemli tatlım .... ama bana birisi sadece bunu
söyleseydl sevd iğine inanırdım ama güvenmezdim ama dediğim gibi bu sözün öncesi ve sonrası da önemli....

Oğlanı sünnet ettirmiştin dimi ?
Çok geçmiş olsun canım. Biz o işleri hallettik çok şükür...
Ama benim oğlan da hasta
Az önce kıyameti kopardı, zorla içirdik ilaç.
Bir de naz yapıyorlar tabi hasta olunca..
Allah acil şifalar versin canım.
Oğluşunu da seni de öptüm.

Iyi canim cok degilmis ama sonradan seversen orayi az gelebilir 2 sene:)

Tasinma isleri yorucudur canım ama tatli telaslar bunlar.. Yeni evinizi dosuyorsunuz. Ne guzel:) orda olsak yardima gelirdik sana.

ne güzel olurdu
hemen biterdi

Kizlar size bisey sorcam??
''arada kafam karissa da seni cok seviyorum'' demek ne demek??

sevgilin mi böyle diyo

teşekkürler canım ..hasta olunca zor ... benim oğlan da seninki gibiyken naz yapardı ağlayacak bir sebep bulamayınca bulamadığı için ağlardı .. geçmiş olsun canım öptüm ikinizi de

teşekkürler canım ..hasta olunca zor ... benim oğlan da seninki gibiyken naz yapardı ağlayacak bir sebep bulamayınca bulamadığı için ağlardı .. geçmiş olsun canım öptüm ikinizi de

Sağol canım benim... Öyle küçük olunca daha zor oluyor. İnşallah büyür, çok çekiniyorum hayattan daha henüz küçük de...

günaydın herkese ...gerçi öğlen olmuş ama ...hepinize kolay gelsin..Allah işinizi rast getirsin

Evet ya biz de çok geç kalkmadık ama kahvaltı sofrası yeni kalktı.. Birazdan doktora gideceğiz oğlan için...
Bir hastalandılar mı hemen soluyolar çiçek gibi..

kızlar slm...
kimsecikler yok yine.. oysaki haftaiçi buralar dolu olurdu...

hadi esen tatılde...
gülin çeyiz topiklerinde...
kübra evi yerleştiriyo...
sben ile zennube de yine unuttular bizi...
fatoş da citroenle pastane etrafında dünya turu atıyor herhalde...
kardelencim var işte kuzum ev işlerinden fırsat buldukça geliyor...

peki december nerde ????

Selam kızlar ben geldim:)
Umarım yerindedir keyfiniz.
Haftaya düzenli uğrayacağım söz.Bağlantım yok bu hafta.
Hepiniz aklımdasınız teker teker öpüldünüz.

slm kızlar nasılsınız benı merak etmıssınızdır dukkan ıslerıyle ugrasıyorum bı turlu fırsat bulamadım malum dugunde vardı kardesım evlendı:)hepınızı özledım yakında donucem aranıza byyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…