Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Merhaba canım iyi bende ki durumlar çok şükür :nazar:

Yorumlaarınızı okuorum sürekli ama inan yazıcak bişey bulamıorum canım o yüzden okuyup çıkıorum muhabbete katılamıorum bi türlü çünkü evli olmadığım için senin mevzunla ilgili yorum yapamıorum...

Kübracım anlıycağın bu topiğe de sürekli giriorum ama yazıcak bişey bulamıorum

hııı insan bi selam der :KK19:

Ben de birazdan yatarım..

Ne güzel kuşun mu var ? Ben severim hayvanları..
Sevdiceğin geç mi geliyor eve ?

Evett yemyeşil bi kuşum var :21:

Yok kuzum akşamları çıkmaz dışarı çıksa da 10 da en geç gelir daha ötesine izin yok :KK53::KK9:
Kuzeni gelmişti onunla önemli bişey konuşucaklardı ondan konuşmaları bitsin de arasın diye bekliyodum

hııı insan bi selam der :KK19:

Selam :KK52:

Napıosun kız?

Gunaydin kizlar!! Aksam kk acik uyuyakalmisim:KK1: kusura bakmayin canlarim cok yorgundum:KK43:

Gulincim benim de kusum var ama izmirde annemler bakiyorlar. Bembeyaz cok tatli:KK66: onu da ozluyorum uzaktayken..

Kizlar simdi birazcik isim var.onlari halletmem lazim.. Opuyorum hepinizi:KK16:

Evett yemyeşil bi kuşum var :21:

Yok kuzum akşamları çıkmaz dışarı çıksa da 10 da en geç gelir daha ötesine izin yok :KK53::KK9:
Kuzeni gelmişti onunla önemli bişey konuşucaklardı ondan konuşmaları bitsin de arasın diye bekliyodum

Selam :KK52:

Napıosun kız?
ev işi yapıyom napıyım
sıkıldım:KK5:

Kubracim nasilsin canım? Ne zamandir konusamadik senle.. Yerlestiniz mi yeni evinize? Sevdin mi kibrisi? Yazdiklarini okumustum ama genel itibariyle bi kez daha sorayim dedim:)

İyiyiz çok çok çok şükür kuzum

Sen aklındaki soru işaretlerini anlatıcaktın bizlere kuzum ?

Allah bozmasin tatlim. Masallah:nazar::nazar:

Anlatacagim canim da kafamda toparlamak netlestirmek istiyorum bazi seyleri. Bide annem ve sevgilimin kiz kardesi burda dusunmek istemiyorum simdilik..

Kubracim nasilsin canım? Ne zamandir konusamadik senle.. Yerlestiniz mi yeni evinize? Sevdin mi kibrisi? Yazdiklarini okumustum ama genel itibariyle bi kez daha sorayim dedim:)
iyiyim excity cim aynı bildiğin gibi.
pek sevmedim ya, idare eder.
evi yerleştirmedim henüz..

senin kararlarını da merak ediyoruz canım

iyiyim excity cim aynı bildiğin gibi.
pek sevmedim ya, idare eder.
evi yerleştirmedim henüz..

senin kararlarını da merak ediyoruz canım

Kac sene kalcaksiniz canım orda?
Alisirsin kuzum ya seversin zamanla. Gidenler ilk basta sevmiyorlar sonradan seviyorlar diye duymustum..

Iyi canim cok degilmis ama sonradan seversen orayi az gelebilir 2 sene:)

Tasinma isleri yorucudur canım ama tatli telaslar bunlar.. Yeni evinizi dosuyorsunuz. Ne guzel:) orda olsak yardima gelirdik sana.

X