Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Evet ya aslında çok uykum var kızlar ama yatmak istemiyor canım. Düşünceler uyutmuyor sanırım beni...

İnsan huzursuzken yatmak gelmiyo içinden malsef

Ben de duş aldım,kuşumun kafesini temizledim şimdi sevdiceği bekliorum onunla konuştuktan sonra yatarım

hııı insan bi selam der

Ben de birazdan yatarım..

Ne güzel kuşun mu var ? Ben severim hayvanları..
Sevdiceğin geç mi geliyor eve ?

Evett yemyeşil bi kuşum var

Yok kuzum akşamları çıkmaz dışarı çıksa da 10 da en geç gelir daha ötesine izin yok
Kuzeni gelmişti onunla önemli bişey konuşucaklardı ondan konuşmaları bitsin de arasın diye bekliyodum

hııı insan bi selam der

Selam

Napıosun kız?

Gunaydin kizlar!! Aksam kk acik uyuyakalmisim kusura bakmayin canlarim cok yorgundum

Gulincim benim de kusum var ama izmirde annemler bakiyorlar. Bembeyaz cok tatli onu da ozluyorum uzaktayken..

Kizlar simdi birazcik isim var.onlari halletmem lazim.. Opuyorum hepinizi

ev işi yapıyom napıyım
sıkıldım

Kubracim nasilsin canım? Ne zamandir konusamadik senle.. Yerlestiniz mi yeni evinize? Sevdin mi kibrisi? Yazdiklarini okumustum ama genel itibariyle bi kez daha sorayim dedim:)

Gulincim nasilsin?
Naptin kiz 4e kadar yoksa sevgilini mi bekledin arasin diye??

Yok kızz niye bekliyim o kadar o saate kadar,buraya aramasını bekliorum yazdıktan sonra aradı 4 e kadar konuşup kapattığımız gibi uyuduk ama çok zor kalktık sabah

İyiyiz çok çok çok şükür kuzum

Sen aklındaki soru işaretlerini anlatıcaktın bizlere kuzum ?

Allah bozmasin tatlim. Masallah

Anlatacagim canim da kafamda toparlamak netlestirmek istiyorum bazi seyleri. Bide annem ve sevgilimin kiz kardesi burda dusunmek istemiyorum simdilik..

Kubracim nasilsin canım? Ne zamandir konusamadik senle.. Yerlestiniz mi yeni evinize? Sevdin mi kibrisi? Yazdiklarini okumustum ama genel itibariyle bi kez daha sorayim dedim:)
iyiyim excity cim aynı bildiğin gibi.
pek sevmedim ya, idare eder.
evi yerleştirmedim henüz..

senin kararlarını da merak ediyoruz canım

iyiyim excity cim aynı bildiğin gibi.
pek sevmedim ya, idare eder.
evi yerleştirmedim henüz..

senin kararlarını da merak ediyoruz canım

Kac sene kalcaksiniz canım orda?
Alisirsin kuzum ya seversin zamanla. Gidenler ilk basta sevmiyorlar sonradan seviyorlar diye duymustum..

Iyi canim cok degilmis ama sonradan seversen orayi az gelebilir 2 sene:)

Tasinma isleri yorucudur canım ama tatli telaslar bunlar.. Yeni evinizi dosuyorsunuz. Ne guzel:) orda olsak yardima gelirdik sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…