Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

kızlar akşamları çok güzel spor yapıyorum 1saat falan yürüyorum erken yatıyorum 11gibi sıcakdan dön dön uyuyamıyorum sabahlarıda erken kalkıp yürümek istiyorum ama olmuyorr yapamıyorum bana bir akıl verirn nasıl erken kalkcam been napmam lazım yaa

dün kalori hesabı yaptım yediklerimi toplamda 1290 kalori yemişim bunu 1000 de tutarsam zayıflarım herhalde dimi

Evet 1000 kalori alıp da egzersiz yaparsan kesin kilo verirsin. Ama akşamları da yeme.
1000 kalorinin de altına fazla düşme.

Saat kur :)

dün kalori hesabı yaptım yediklerimi toplamda 1290 kalori yemişim bunu 1000 de tutarsam zayıflarım herhalde dimi

Kızlar işlerim çok yoğun o yüzden göz atıp işime dönüyorum arada sohbetinize katılıcam

Evet 1000 kalori alıp da egzersiz yaparsan kesin kilo verirsin. Ama akşamları da yeme.
1000 kalorinin de altına fazla düşme.

Saat kur :)

tamam canım bide kalori hesabı yapayım bakalım nasıl olcak sonuçç :) saat kuruyorum 5dk daha 5 dk daha diyorum kalkamıyorum eşim 7de gidiyorr eşimi gönderiyorum tekrar yatıyorum yatmasam süper olcak ama uykudan gözümü açamıyorum ki en iyisi eşimi yolarklen hemen elkimi yüzümü yıkayıp doğru koşu bandına gideyim ben yoksa başka türlü olmayacak

Selam şekerler! Daha sabahtan sıcak basıyor.
Gün içini düşünemiyorum Kahvaltı ettim hatırı kalmasın diye:)
Spor yapma düşüncem var ama isteğim yok.
Az biraz mekik çeksem hiç yoktan iyidir.

Bende sadece kahvaltida o da haftasonu:))Ama ekmek yerine gecebilecek biseyler yiyiyorum:)

Nasil gidiyo fistigim? Isleri yoluna koymussundur sen? 54u de gordun zaten:) ohh mis

dün evi bi güzel temizledim canım, etraftaki fazlalıkları kaldırdım, rahatladım..
pek bi işim kalmadı sayılır, sandığımdan az sürdü toparlama işi :)

kilo verme işini bıraktım ama akşam 7den sonra yemiyorum.
ben şimdi kas girişimlerine başladım excity'cim :)
seni de beklerim

poğaçadaki yağ aklıma geldikçe midem bulanıyor benim ya esencim..
dsmartta bi kanal var unuttum şimdi ama programın adı 'pastacılar kralı'. (sanırım discovery kanalında)
orda kremanın yapılışını gördüm geçenlerde, inanır mısınız kızlar yaşpastadan soğudum..
o kremayı elleriyle nasıl öbek öbek alıp pastaya katıyolar anlatamam..iğrenç..

bi de şu bitkisel yağ adı altında asıl adı margarin olan ürün beni bi hayli tiksindirdi..

bugün magnum yiyodum, içine bi baktım bitkisel yağ var.
bundan sonra hayatta magnum almam..

Ben de şuan ki ekmeğim bitsin söylediğinden alayım

Ayy ben vazgeçemiyorum ekmekten yaa

gülincim acilen vazgeç :)
ekmek şişiriyor..
ekmek yeme, zamanla alışıp şişmediğini farkedince aramıcaksın zaten..

Günaydn kızlarrrr

bugün tartıdımmmm 59,1 :))

benim çavdar ekmeğindeki çekirdekleri ben çıkarıyoum çok tahıllı ekmeği hiç sevmiyorum ya

oooo decembercim tebrikler :)
bundan sonrası gelir artık :)

ben ekmeksiz yapamıyorummmm yaaa

yaparsın yaparsın :)

ecrincim akşam yürüsen de olur, kendini yorma bu kadar..

kahvaltıdan önce egzersiz yap 15 dakika hızlıca, o seni idare eder..

yarım saat yürümüş gibi olursun..

umarım canım bügün pekk bişey yiyemedim

bulgur pilavı ve 1 tane köfte o kadarcık aç kaldım ya gittiğim yerin köftesi çok tuzluydu midemi bulandırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…