Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

muhasebeciyim canım mali müşavirlik bürosunda çalışıyorum.sen ne iş yapıyosun canım?

özel sektörde ,finansal yönetim ve sözleşme departmanında yardımcıyım ,bu aralar işlerimi yoğunlaştırdılar,üzerime daha fazla iş verilicek :)

özel sektörde ,finansal yönetim ve sözleşme departmanında yardımcıyım ,bu aralar işlerimi yoğunlaştırdılar,üzerime daha fazla iş verilicek :)

Daha kurumsal biyerdesin sanırım en güzeli de o zaten böyle patronla yüz yüze olmak hiç hoş olmuyo :KK19:

kalori sepetine üye oldum kızlarr güzel bir yer inş kilolarda güzel güzel gider :))

Kızlarrr niye suskunsunuz hadi kaynatalım azcık yada beğendiğimiz komik fıkra ya da karikatürleri paylaşalım gülelim accuk yaa :KK9:

kızlarrr niye suskunsunuz hadi kaynatalım azcık yada beğendiğimiz komik fıkra ya da karikatürleri paylaşalım gülelim accuk yaa :KK9:

bugün pek sıkkınım ,ve uykum var ya:KK43:

12 - 1 gibi yatıp 2 - 3 de kalkıyorum oturuyorum 1 saat 7,45 de kalkıyorum tekrardan bu yaz çok kötü geçiyor ya.

Sıcaktan nefes almak bile zor geliyor:)
Gülmek deyince sadeceyalan nerelerde?
Sağ olsun neşesi yetiyordu hepimize:)

bugün pek sıkkınım ,ve uykum var ya:KK43:

12 - 1 gibi yatıp 2 - 3 de kalkıyorum oturuyorum 1 saat 7,45 de kalkıyorum tekrardan bu yaz çok kötü geçiyor ya.

Hakkaten çok sıcak yaa bizim sınav sonuçları da açıklanmadı hala

Sıcaktan nefes almak bile zor geliyor:)
Gülmek deyince sadeceyalan nerelerde?
Sağ olsun neşesi yetiyordu hepimize:)

Hakkaten o nerde yaa dün de yoktu :44:

kızlar ya buraya takılmayınca sankı çok onemlı bısıyı unutmusum gıbı bı hısse kapılıyorum ya bısıy eksık gıbı çok alıştım sızee:)))))))))))))bu arada yıgıdım aslanım evının dıregı:KK43:kalası:)bana araba alacak mış:)))))))))))))))))lılılılılıllılılılılılılıllıllı nerenın kurdu öldüyse artık :)))))))))))))))

ben geldım kımse konuşmuyo yaa kızlar burası geyık muhabbetı topıcı ya konusmuyosanız bıle geyık çesıtlerınden bahsedın barı:))))

X