Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Bildiğim kadarıyla kaloride pek fark yok ekmekler arasında sadece tahıllılar daha sağlıklı
bağırsaklar için.Ben fırından tam tahallı ekmek alıyorum.Gayet lezzetli, esmer rengi biraz.

Bildiğim kadarıyla kaloride pek fark yok ekmekler arasında sadece tahıllılar daha sağlıklı
bağırsaklar için.Ben fırından tam tahallı ekmek alıyorum.Gayet lezzetli, esmer rengi biraz.

Ben tam buğday ekmeği yemeye çalışıyorum.
Fırından veya markalı farketmez

gülincim en unonun çavdar ekmeğini yiyorum çok güzel...

Ben içinde çekirdek tarzı bişeyler olanlar var ya onları pek sevmiyorum bu dediklerinizde var mı?

Ben içinde çekirdek tarzı bişeyler olanlar var ya onları pek sevmiyorum bu dediklerinizde var mı?

Benim dediğimde yok. O uno'nun "çok tahıllı" olanı. Çok tahıllı olanını almayacaksın o zaman.
Ben de onu çok severim.
Bak ben ondan alayım en iyisi.

Son düzenleme:
Ben haftasonu kahvaltıda felan yiyorum ya.
Ben de ekmek yemiyorum haftaiçi, simit yiyorum

ben simit yerim fazla olmamakla birlikte ama poğaça asla yemem.

ekmeği anca zeytinyağına kekik pulbiber döktüğümde bandırıyorum..onun dışında ekmek yiyemiyorum ben.çabuk tıkıyor beni.

ben de gelem mi aranıza ya ben kaldım 64te gitmiyor yaaa,aslında eşim de geldi pek diyete dikkat etmiyorum spor da yapmadım 1 haftadır bakalım c.tesiden beri devam ediyorum...ya bugün kriz tuttu beni acayip depresiftim ve eşim bana adana kebap ısmarladı tam 2 ay olmus kebap yemeyeli cuk indirdim mideye pişman da olmadım neden se ama eve gelince büyük bir moralle spor yaptım cok rahatlamıstım yaa.. bakalım inş devam ederde 60 a inerim bari...

ben simit yerim fazla olmamakla birlikte ama poğaça asla yemem.

ekmeği anca zeytinyağına kekik pulbiber döktüğümde bandırıyorum..onun dışında ekmek yiyemiyorum ben.çabuk tıkıyor beni.

ben de gün içinde hiç yemem.
Haftasonları işte güzel bir kahvaltı yaptığım için birkaç dilim tam buğday ya da kepekli ekmek yerim.
Poaçadan ömrüm boyunca uzak dururum.
Simit güzel oluyor ya :)
Ama diyet yaparken de yemedim simiti.

Günaydın kızlaaaar,
Sabah 49.4'ü gördüm.
Kilo korumaya çalışayım derken yine kilo vermeye devam ediyorum.
Gün içinde 50 küsürlerde oluyorum ama.

Günaydn kızlarrrr

bugün tartıdımmmm 59,1 :))

benim çavdar ekmeğindeki çekirdekleri ben çıkarıyoum çok tahıllı ekmeği hiç sevmiyorum ya

bende iyiyim cnaım sagoll sen zayıflıyorsun maşallah ben bugun tartılamdım cumayı bekliorumm bakalım nolcak simit kılo aldırmıyormu simit yerine ekmek mi yiyorsunuz

Aslında simit yediğimde öğle yemeğini yiyemiyorum ben.
Sabahları evden bişeyler hazırlasam daha iyi.
Çok tok tutuyor simit.
Bir de sürekli yenirse problem olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…