Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ooo hayırlı olsun şimdiden:) Valla her eve lazım senin şu direkten:)))
Bu arada aklıma geldi ilk yazmaya başladığım zamanlarda "madam" vardı
o da görünmez oldu.Kızlar bırakmayın yazmayı iyice alışkanlık oldu burası:)

esen gülin maksiiii sben excity nerdeısınz beeeeeeeeeeeeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaa kalıtemı bozacam sahıka koçaslanlıya baglıycam gene yaaaaaaaa gelın hadııı ıkı elın kanda olsa gellll.........gel gel gel guzelım gel hıç acımıycak...gel gel sarısınım gellllllllllll....................gel sen ne çektıgımı bırde bana sorrr ............. gel hayırsız gel vıcdansızzz ...........geldım bak gördüm şimdi bu gunu aslında nasıl bekledım dııııııııııııııııııııııı

Son düzenleme:
Bu arada araba kullanan kadınlara hep özenmişimdir
Ben de hiç merak yok bu konuda ya.Cesaretimde yok sanırım

Oooooooo odun kalas diyosun adama ama bak karısına nasıl önem veriyo adamcık

ben geldım kımse konuşmuyo yaa kızlar burası geyık muhabbetı topıcı ya konusmuyosanız bıle geyık çesıtlerınden bahsedın barı:))))

Kız demin bende dedim kimse konuşmuyo ayol ben canlandıramadım sen canlandırırsın belkiii

Bu arada araba kullanan kadınlara hep özenmişimdir
Ben de hiç merak yok bu konuda ya.Cesaretimde yok sanırım

benımde merakım varda arabam yok:)))bazen eşım uyurken arabayı kaçırıyorum baktı arabasının basına bısıy gelecek mecbur kaldı:))))))))))))))))

Oooooooo odun kalas diyosun adama ama bak karısına nasıl önem veriyo adamcık

Kız demin bende dedim kimse konuşmuyo ayol ben canlandıramadım sen canlandırırsın belkiii

parasıyla ruhuma sahıp olabılır ama bedenıme aslaaa:))))))))))))))))))))))))))))))kızzzzzzzzzzzzzzzzzzz bız ölüyu dırıltırızzz bee hadı ıkı elden düşürelım çeneleri:)))))))))))))))

bım bamm bommmmmmmmmm çok şukur dostlar benım de artık bır arabam varrrrrr hırsından çatlasın kocalarrrrrrr benım de artık bır arabam varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :)bunuda kendıme besteledım:))))))))))

şimdiden hayırlısı olsun canım benım benımde ehliyuetım var ama cesaretim yokk abimin arabbasıyla arada takılıyoım boş alanda

evet süperr valla insanı etkiliyorr karpuzu çok severim ben ve yerim 1diliminde 132 kalori varmış bundan sonra dikakt etcem :)

anammmmmmmmmmmmmmmm kızımla ben bı karpuzu bı gunde yıyoruz yaaa sıcaktan mayıstıkca karpuz yıyoruz lılıyy lılıyyyyyyyyyyy onuda mı yıyemıycez yaaaaaaaaaa

ayy kıslar ya benım kardesım ankara özel guvende hemsıre bı olay olmus adamın bırı 6 aylık karısını uykuda bogmus((((((((((((((boyle bı hastalık varmış bılımsel olarak ama genede oglanı tutuklamışlar uyandıgında bır elı kızla el ele dıyer elı kızın bogazını sıkarken uyanmıs adam kendıne gelınce polısı aramıs çok sevıyodum ben ona kıyamam dıye bagırıyomus((((((((((((( baya etkılendım ya uzuldum çokkkkk

çok üzücü yaaa tüylerim diken diken oldu

Kızlllaaaaaaaarrrrrrrrrrr patrondan 1 haftalık izin aldımmmmmmmmmm.30 haziran'da Çeşme yolcusuyummmmm

parasıyla ruhuma sahıp olabılır ama bedenıme aslaaa:))))))))))))))))))))))))))))))kızzzzzzzzzzzzzzzzzzz bız ölüyu dırıltırızzz bee hadı ıkı elden düşürelım çeneleri:)))))))))))))))

anaa gulin kız sende mı uyudun yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(((((((((((((((((((((((

gülinn pabucu yarım çık dısarıya oynayalımm:))

Geldim kızz geldimmm topiğin neşesi sen bi geldin aydınlandı burası valla ben bugün arada bakıyorum kuzucum işlerim çok yoğun son günlerde ondan

evet süperr valla insanı etkiliyorr karpuzu çok severim ben ve yerim 1diliminde 132 kalori varmış bundan sonra dikakt etcem :)

Ohaaa dicem ayıp olcak ama o ne kalori o sırf su zaten o beya o kadar kaloriyi neresine saklamış

Yaaa Rabbim iyilerle karşılaştırsın hepimizi.Evlilik kumar gibi resmen ya hayatını kazanıyosun ya da kaybediyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…