Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

görücü usulü sayılır aslında ben önce mesleğinden dolayı reddetmiştim 1 yıl boyunca araya birilerini soktular sonra bi daha konuşayım dedim deyiş o deyiş bir baktım evvlenmişiz

Bazen de boyle oldu bittiye geliyo iste..
Esinin meslegi ne canim? Kuzum sen dort dortluk ideal bi essin. Seni opsun basina koysun seninki:)

Bazen de boyle oldu bittiye geliyo iste..
Esinin meslegi ne canim? Kuzum sen dort dortluk ideal bi essin. Seni opsun basina koysun seninki:)

Bence de!
Bizimki de bugun iftar yemegine gitti, bana da usulden soylemisti. Herkesin esi ordaymis.
Bizimki oyle bensiz tek gitti iste! Siz olsaniz ne tepki verirdiniz?

Bence de!
Bizimki de bugun iftar yemegine gitti, bana da usulden soylemisti. Herkesin esi ordaymis.
Canım usulden musulden soylemis ya gidiverseydin.. Bakalim ne tepki verecekti?? Canim cok sinir bi durum ya herkes esinle o yalniz.. Hadi bi isin olsa anlarim.
Sen gidelim deyince ne dedin??

Geçmişe bakamadım çok uykum geldi,sizlere müjdeli haberi verip hemen yatıcam

Şeyyy biz sevdiceğimle barıştık

Sizleri çok seviyorum öpüyorum kocamannn

Bence de!

esenciğim aklıma ne geldi sanki hiçbirşey olmamış gibi herşey yolundaymış gibi davran bir süre şaşırt onu bakalım ne tepki verecek

Geçmişe bakamadım çok uykum geldi,sizlere müjdeli haberi verip hemen yatıcam

Şeyyy biz sevdiceğimle barıştık

Sizleri çok seviyorum öpüyorum kocamannn

çok sevindim canım senin adına bunlar sizin birbirinize olan aşkınızı kuvvetlendirecek tadı tuzu olan şeyler ama uzatmadığınız sürece

Canım usulden musulden soylemis ya gidiverseydin.. Bakalim ne tepki verecekti?? Canim cok sinir bi durum ya herkes esinle o yalniz.. Hadi bi isin olsa anlarim.
Sen gidelim deyince ne dedin??

Gecen hafta soylemisti cevap vermemistim ne olumlu ne olumsuz.
1 gun oncesinden de ben gitcem tek dedi, ben de tek erkekler gidiyor sandim, nerden bileyim eslerin de gelcegini.
Bence tek gitmesi uygun degil oyle, mesele bu.

evet canım kısmet bu arada ben yine karpuz yiyorum
Afiyet seker olsun sekerim :)

teşekkür ederim beim nasıl bir eş olduğumu herkes anladı bi eşim anlamadı çok merak ediyorum onun mükemmeli nasıl mesleği polis

Onun mukemmeli diye birsey yoktur emin ol.

esenciğim aklıma ne geldi sanki hiçbirşey olmamış gibi herşey yolundaymış gibi davran bir süre şaşırt onu bakalım ne tepki verecek

Suanda hersey yolundaymis gibi davraniyorum zaten canim. Hicbir skinti cikarmiyorum ona gunluk yasamda.
Gecen isyerinde telefonda kres mevzusunu skistirmaya calisti simdi yeri ve zamani diil konusmak icin dedim kapattim.
O da alisti hersey boyle gidiyor bir sekilde diye. Ben hic tartismaya dokmuyorum, gecistiriyorum. Arada lafimi soylerim gerekirse ama uzattirmam.

annem hiç istemiyor canım benim .ablam desen öyle arkamd abir desteğim yok buluşmak için ..
sevgilim olmasına değil kaanın hayatımda olmasına karşılardı ama sebebi yok bilmiyorum yani...bu durum beni raatsız edebilir niye gittin tanıştın diyebilirler.ama işte yinede ben merak ediyorum nasıl bir kadın annesi?:)kadın mesela internette felan gezinirmiş..bunlar ilk zamanlarda bana tuhaf geliyordu annemden görmediğim için ama şimdi normal geliyor.
ya annesiyle 1 kere telde konuşmuştuk canım ama kısa.ben ablasıyla çok konuşurdum askerdeyken ,askerden geldikten sonra .yanımdayken beni ister konuşuruz.

ama ablası çok rahat bir insan mesela eşinden ayrılmış ve istediği gibi yaşıyor .annesi babası felan ne bilim kopuk gibiler ,kaan hiç düşkün değil,misafir olayında felan konuşuruzda kimse gelmesin biz rahatımıza keyfimize bakalım diyor..pek istemiyor açıkcası..tabi iş o duurma gelince böyle konuşacağını sanmıyorum ama yinede söyleyebilir ,çok rahatına düşkün bir insan.

kaç ke ztanıştırmaya götürecekti ma ben istemedim daha var daha var dedim..
kaanın böyle uzun süreli ilşksi hiç olmamış .ilkk zamanlarda ben sormuştum ayrıldığın insan için çaba sarffeder misin diye eğer ki değecek insansa evet dedi.biz ayrıldık ama 1 2 ay da bir arar sorardı barışmak isterdi..

dün dediğini yaptığım için o kadr mutluydu ki ,o zamnlarda bu olay yaşandığında benim yusufu savunmama hala tepkili .deli oluyor çocuk .o çocuk yüzünden yusuf isminden nefrret ediyorum diyor:)

gülincim barışmanıza çok çok çok sevindim

esencim nişan süresi 1 yıl olmalı zaten iyice anlamak için kesinlikle ..

günaydın kzıalr bu arada sabah sabah çenem düştü kusura bakmayın:)

Senin aileni de anlıyorum ama o çocuğa karşı mı yapıyorlar yoksa kim olsa öyle yaparlardı mı ?
Aslında ailenin öyle yapması çok iyi biliyor musun? Hem çıktığın kişi de ayağını denk alır. Kıymetin artar. Bunu ilerde daha iyi anlarsın...
Ama bazen bazı ilişkilerde kendiliğinden oluyor bu iş ve kızı da benimsiyorlar seviyorlar o da güzel oluyor tabi...
Sen önce o kişiden emin olmalısın tabiki bunların olması için. Sadece ondan ailesi hakkında bilgi almaya bak...

Aslında ailesine o kadar bağımlı olmaması iyi birşey. En azından benimki gibi aşırı bağımlı olmasından kat kat iyidir...

Nişandan sonra düğün için de ben acele etmiştim. Başka bir şehirdeydim, sıkılmıştım felan. Bir de işte aradığım insanı buldum ne bekleyeceğim dedim ama yanlışmış. Bu türlü şeylerde acele karar vermemek lazım. Daha ailesiyle bile tanışamadan evlenmiştik. Yani birer kere gördüm hepsini o kadar...

Est. ben de yazınca baya bir yazıyorum galiba

bundan öncesindede birisi vardı onuda istememişlerdi..evet iyi ama işte bir yanıda kötü OLUYOR RAHAT DEĞİLSİN ben buluştuğumdada aralardı en zman geliceksin diye ?buseferde zırt pırt arıyorlar diye kavga ederdik yani..
bağımlı olmaması evet iyi ya yarın birgün bu bizim yuvamızda da aynı şey geçerli olur mu onu düşünüyorum..
şu anlık değilde bir kaç zaman geçtikten sonra ancak..fazla da meraklı gibi görünmek istemiyorum açıkcası

Ya senin ailen direk yanında ya, o yüzden takip ederler doğal...
Tabi ya onu ben de düşünmüştüm. Ailesi kopuksa, yeni kuracağı aile de kopuk olur gibisinden.. Ama dediğim gibi ailesine çok bağımlı olmasından daha iyi olur gibime geliyor. Belli de olmuyor , bazen erkekler evlenince birden ailesine de düşkün olabiliyorlar.
Evet tabi canım şuanda direk ailesini sormazsın. O anlatır bazen vs. anlarsın zaten...
İşin içine girmedikçe de anlaşılmıyor gerçi ama...
Evlilik kumar derlerdi de inanmazdım, öyle imiş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…