Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Bence o çocuktan uzak dur madem.
Seninki istediği için değil kendin için...
Senin hakkında ne diye cins cins konuşuyor ki o da ayrı bir cinsmiş.

Bence o çocuktan uzak dur madem.
Seninki istediği için değil kendin için...
Senin hakkında ne diye cins cins konuşuyor ki o da ayrı bir cinsmiş.

bilmiyorum ki soruyorum hatırlamıyorum diyor tel numarasını bile silmemi istedi.söylemiyorki uyuz ne dediğini ,hatırlamıyorum diyor..

December canım bence de ne muhattap oluyosun ki silmissin iyi yapmissin. Ya canım seninkinin akli nerdeymis 2 yildir? Neden simdi dondu sana? Ya canim yanlis anlama ama seninkine benim icim isinmadi ya.. Insallah uzmez seni..

Bilmioyurm esencim,düşünmekten çok yoruldum.Tek üzüldüğüm,bundan sonra barışsak bile hiç bi zaman içimiz kıpır kıpır olmıycak,diyorum ya bana aşık olduğuna inanmıyorum artık...

Boşver düşünme biraz,insan düşündükçe kendi kendini doldurup daha da kinleniyo...Kafayı yicek gibi oluyo.
Bu arada yemek yiyosun dimi?Suyla iftar yapmıosun artık?

Geçen dışarda kızın biri dedi ki, eşinizle heralde epey yaş farkı var. Çok yaşlı görünüyor dedi. Yok dedim aynı yaştayız. Şaşırdı, o zaman siz çok genç görünüyorsunuz dedi arkasından sorular sordu... Ağzı açıkta kaldı...
Bu tepkiyi son zamanlarda özellikle çok alıyoruz... Eşime çok genç gösteriyor eşiniz demiş geçen biri...
Bilmiyorum bu türlü şeyler de sorunlara ekleniyor olabilir..

Ortak arkadaş pek yok. O her hafta rutin abileriyle buluşuyor, o Allah'ın emri. Hiç aksatmaz. Onun arkadaşlarıyla hep sorun yaşadık aile olanlarla.
Zaten bir tanesiyle daha çok görüşmeye başladı bilmiyorum onun da bayanlara bakış açısı çok aşağılayıcı. Çalışmasın felan diyor mesela benim için. Benim gözümün önünde söyleyen arkamdan neler der. O arkadaşından da akıl alıyor olabilir.
Kendi aklı yok mu sonuçta ?
Belki de bunlar benim iyimser düşüncelerim. Tüm düşüncelerin hepsi kendi kafasından çıkıyordur...
Aslında böyle birkaç defa olumlu bir aileyle görüşsek vs. bilmem farklı mı olurdu...
Ama bunların önemi yok artık...
Ben koptum iyice...

Evet insan düşünmekten yoruluyor !
Birden bire aşk biter mi ? Ne yaşadınız ki ya ?
Sen bizim sorunları duysan...
Demekki dönüp bakmazdın arkanı kaçıp giderdin...

Yemek yiyorum canım. O mesele o gündü..
Hatta bugün acıktım her zamankinden farklı...

bilmiyorum ki soruyorum hatırlamıyorum diyor tel numarasını bile silmemi istedi.söylemiyorki uyuz ne dediğini ,hatırlamıyorum diyor..

Ben bu duruma işkillendim ha !
Birdenbire gelip , yusufa müdahele ediyor. Daha önce nerdeydin ?
Bişey soracağım. Bu Yusuf birden niye sorun oldu ? Daha önce sana asılmıyor muydu?
Seninkinin çıkmasıyla mı çıktı bu yusufun sana asılması ?

Canim hic oyle sey olur mu??ask oyle cabuk biter mi hic? Bu arada icinin kipir kipir olmamasi ask olmadigin anlamina gelmez. ilk zamanlardaki O kipirti zaten zamanla azaliyo zaten. Bu durum Daha az seviyorsun anlamina da gelmiyor. Vucutsal bi tepki gibi dusun onu.
Canim ya sen bu cocuga haksizlik ediyorsun biraz. Sizin durum fazla naz asik usandirir durumu gibi..

Büyük bişey yaşamadık çok şükür ama son zamanlarda her dakika kavga ettik,özellikle Çeşme'den döndükten sonra.
Yan yana olmak huzur değil,baskı veriyodu bize..Acaba şimdi neye kızıcak,neyden alınıcak diye düşünerek vakit geçirmek ikimizi de yordu.Bu tartışmalar sonucu dırdırcı,doyumsuz,istekleri bitmeyen oldum ben...Bi insanın gözünde böyle olunca ne kadar bana aşık olduğnu düşünebilirim ki...

Ye tabi canım yaa.Ben son günlerde pek dikkat etmiyorum yediklerime ama kilo veriyorum bugün tam 65.00 'dım Ha gayret dedim 10 gram eksik olsaydı da 64'lü rakama geçeydim

Nasıl haksızlık ediyorum ki,fazla mı uzattım yani ben?

Decembercığım kırılmanı,üzülmeni istemiorum ama excity'e katılıorum benim de bi türlü içim ısınmadı seninkine.
Siz bu 2 yıl içinde iletişimdeydiniz ama hiç yüzyüze görüşmüşmüydünüz?

Ya bence karşılıklı gereksiz yere uzatıyorsunuz gibime geliyor. Tabi dışardan görünen bu...
Biraz da umursamaz davran bakalım ne bileyim başka birşey aklıma gelmiyor. Biraz da üzerinize gitmeyin birbirinizin..
Erkeklerin sorun sevmedikleri kesin ve sorun çıkaran kadınları da sevmiyor. İstiyorlar ki böyle herşey güllük gülistanlık olsun...

Canım sen kilo verme konusunda şeytanın bacağını kırdın. Yediklerine de biraz dikkat et de vücudun artık ben kilo veriyorum diye alışsın :)

Birşey diyeceğim gülincim. Sen hiç sevgilinin aile yapısına baktın mı ? Veya biliyormusun iç durumlarını ?

Benim soğumamın sebeplerinden birisi de buydu. Eşimin annesi babasına katlanmaktan hastalandı kadıncağız öldü gitti son nefesinde bile çekti...
Bunlar beni çok etkiledi...
Çünkü erkekler ailelerinden gördüklerini uyguluyorlar ailesinde. Birebir olmasa da özünde öyle..

December canım bence de ne muhattap oluyosun ki silmissin iyi yapmissin. Ya canım seninkinin akli nerdeymis 2 yildir? Neden simdi dondu sana? Ya canim yanlis anlama ama seninkine benim icim isinmadi ya.. Insallah uzmez seni..

ARADA BİZ KONUŞUYORDUK AMA HEP KENDİMİ GERİ ÇEKİYORDUMM...
CANIM BİZ 2 YIL İÇİNDE BİR ARA KONUŞTUĞUMUZDA yusufla yazılarımız vardı örene yolcu kalmasın yazmıştım yusfda bende geliyorum felan dediydi şaak yoluyla felan bu ciddi sandı köpürdü .ondan sonrasında kaan bana siliceksin bu çocuğu dedi bende silmemiştim.dün ekledikten sonra görünce delleniyor buda..yeni olan bir durum değil yani bu canım.

gülincim askerden izine geldiğinde askerliği bittikten sonra görüşüyorduk canım..

kendileri bizlere güüllükgülistanlık hayat mı veriyorlarda bekliyorlar canım!!!

onun dediğini yaptım ya ondan mutlusu yok şimdi..

ben çok dırdırcıyımdır bir hata yaptıysa her kavgamızda direk yüzüne vururum hiç unuttmam o da bu huyumu hiç sevmiyor malesef..

Aynen öyle sorunu hiç sevmiyolar ama sorun çıkmaması içinde çaba göstermiyolar.Belki bu uzaklık iyi gelir bize.Çok kavgadan yıprandık baya.Kafa dinlememiz iyi gelicek belki de inşallah öyle olur.

Dikkat edicem cnaım bu sabah tartıda 65.00'ı görünce heveslendim baya devamının gelmesini istiyorum çok :)

Canım az çok biliyorum iç durumlarını.Sevgilim fazla bağlı değildir ailesine.3 tane ablası var ve aralarında baya yaş farkı olduğundan yakın değiller hatta benim en büyük ablasıyla sorunlarım olmuştu o zaman benden yana olmuştu,anlayış göstermişti hak vermişti bana.

Annesine babasına da fazla bağlı değildir.Hoşuna gitmeyen bişey istesinler yapmaz mesela.Babası evde ki durumlar fazla karışmaz,akşamları alır bisküvisini çayını odasına geçer tv izler :)) Diğer odalarda çıngar çıksın çıkıp napıosunuz siz demez ( tabi tv'yi duymasına engel olmadıkça :)).Evin alışverişini falan babası yapar mesela.Annesi de tatlı bi kadın.Haftanın 2-3 günü yemek hazırlayıp öğlen yemeğine çağırır bizi.Hatta p.tesi yemek yapmış aradı beni,gelmiomusunuz kızım dedi yok gelemicez dedim x(benim ki) yanındamı dedi değil dedim sen gel o zaman yakındaysan dedi yok sağolun büroya dönücem dedim kapattık.Babasıyla da tel.de konuşalım hemen bitanem,kızım diye konuşur.

Çok şükür onlardan yana şanslıyım sanırım.

Nasıl haksızlık ediyorum ki,fazla mı uzattım yani ben?
canim biz sonucta seninkini tanimiyoruz ve senin anlattigin kadariyla biliyoruz. uzatarak hem ona hem de kendine haksizlik ediyorsun.guzel bi birlikteligi bitirmeye calisiyorsun. Cocuga demissin neden boyle yapiyorsun diye? O da demis bizim icin. Ee ne demesini istiyorsun. Diyecegini demis. Sen bence bi dahaki konusmanizda ona seni anliyorum canim ama o kadar calismana gerek yok az bi parayla da ben mutlu olabilirim sen bana yetersin desen. Sen de beni anla seninle zaman gecirmek istiyorum desen. Bunu basaramaz misin diye sorsan? "Aaa sen benim yanimda nasil arabalaraa bakarsin sen beni sevmiyorsun isini tercih ediyorsun" gibi bi tavirdan daha iyi olmaz mi? Kavga ediyorsaniz bu sekilde konusuyor olmalisiniz. Anlamaya calis cocugu. Onu seni anlamamakla sucluyorsun ama sen de onu anlamiyorsun. Ayni yollardan gectim canım bende. Keske bana da bunlari soyleyen olsaydi o zamanlar. Benzer tartismalari yasadim. Bosuna kendimi ve sevgilimi yiprattigimla kaldim. Onu anlayamadigimi hep kendi bakis acimla olaylara baktigimi gec anladim. Halbuki hep bu sebeple sucluyoruz erkekleri. Ama bizde yapiyoruz bunu.
Benim icim seninkine baya isindi. Ayrilirsaniz cok uzulurum.

gülincim excitye katılıyorum .çocuk ne güzel biz olmak için çalışıyor çabalıyor boş gezen bir insan olsaydı emin ol o zaman bz için hiçbir şey yapmıyor .evenmek istemiyor felan diye düşünürdün bu daha kötü bir şey yani..çocuun yaptığı açıklama çok mantıklı ve güzel bence..ayrılık felan düşünme sakın kuzum.

gülincim excitye katılıyorum .çocuk ne güzel biz olmak için çalışıyor çabalıyor boş gezen bir insan olsaydı emin ol o zaman bz için hiçbir şey yapmıyor .evenmek istemiyor felan diye düşünürdün bu daha kötü bir şey yani..çocuun yaptığı açıklama çok mantıklı ve güzel bence..ayrılık felan düşünme sakın kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…