Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Aynen öyle sorunu hiç sevmiyolar ama sorun çıkmaması içinde çaba göstermiyolar.Belki bu uzaklık iyi gelir bize.Çok kavgadan yıprandık baya.Kafa dinlememiz iyi gelicek belki de inşallah öyle olur.

Dikkat edicem cnaım bu sabah tartıda 65.00'ı görünce heveslendim baya devamının gelmesini istiyorum çok :)

Canım az çok biliyorum iç durumlarını.Sevgilim fazla bağlı değildir ailesine.3 tane ablası var ve aralarında baya yaş farkı olduğundan yakın değiller hatta benim en büyük ablasıyla sorunlarım olmuştu o zaman benden yana olmuştu,anlayış göstermişti hak vermişti bana.

Annesine babasına da fazla bağlı değildir.Hoşuna gitmeyen bişey istesinler yapmaz mesela.Babası evde ki durumlar fazla karışmaz,akşamları alır bisküvisini çayını odasına geçer tv izler :)) Diğer odalarda çıngar çıksın çıkıp napıosunuz siz demez ( tabi tv'yi duymasına engel olmadıkça :)).Evin alışverişini falan babası yapar mesela.Annesi de tatlı bi kadın.Haftanın 2-3 günü yemek hazırlayıp öğlen yemeğine çağırır bizi.Hatta p.tesi yemek yapmış aradı beni,gelmiomusunuz kızım dedi yok gelemicez dedim x(benim ki) yanındamı dedi değil dedim sen gel o zaman yakındaysan dedi yok sağolun büroya dönücem dedim kapattık.Babasıyla da tel.de konuşalım hemen bitanem,kızım diye konuşur.

Çok şükür onlardan yana şanslıyım sanırım.

Canım bu çocuğun ailesi de kendisi de iyi birine benziyor. Excity'nin dediği gibi ben de beğendim.
Birbirinize de çok yakışıyorsunuz. Sen var ya nolur ben seni özlüyorum, bana çok iş çok para lazım değl sen lazımsın de bakalım nasıl yelkenleri indiriverir :)
Çünkü sen onu seviyorsun bu her halinden belli. Sadece ilgisizliğe tahammülün yok. Lütfen ilişkinizi yıpratma , geri dönüşü olmuyor :KK43:
Erkekler sandığmızdan daha çok etkileniyorlar laflardan.

kendileri bizlere güüllükgülistanlık hayat mı veriyorlarda bekliyorlar canım!!!

onun dediğini yaptım ya ondan mutlusu yok şimdi..

ben çok dırdırcıyımdır bir hata yaptıysa her kavgamızda direk yüzüne vururum hiç unuttmam o da bu huyumu hiç sevmiyor malesef..

Ben dırdırcı olmadım da , kaprissiz oldum da noldu ?
Hiçbir kıymeti yok...
Onun ailesine en ufak bir eleştiride hopluyodu...
Neyse....

Kızlar evleneceğiniz kişinin direk ailesine bakın, araştırın iyice. İçlerine girin gidip gelin öyle karar verin evliliğe.
Bir de dışardan göründüğü gibi de olmuyor hiçbir aile...

Ben dırdırcı olmadım da , kaprissiz oldum da noldu ?
Hiçbir kıymeti yok...
Onun ailesine en ufak bir eleştiride hopluyodu...
Neyse....

bende tam tersi canım
erkekler ailesine en ufak bi laf ettirmezler canım

Kızlar evleneceğiniz kişinin direk ailesine bakın, araştırın iyice. İçlerine girin gidip gelin öyle karar verin evliliğe.
Bir de dışardan göründüğü gibi de olmuyor hiçbir aile...

ben bunu yapmam yapamam yarın bir gün tanışma olduğund aailesi biz zaten görüşüryorduk felan dese olma zcanım ..ki yarın birgün sen bizle tanışmaya meraklıydınız diyedebilirler yani canım .her ihtimali düşünmek lazım

gülincim excitye katılıyorum .çocuk ne güzel biz olmak için çalışıyor çabalıyor boş gezen bir insan olsaydı emin ol o zaman bz için hiçbir şey yapmıyor .evenmek istemiyor felan diye düşünürdün bu daha kötü bir şey yani..çocuun yaptığı açıklama çok mantıklı ve güzel bence..ayrılık felan düşünme sakın kuzum.

Cocugun ailesi de iyiymis. aile cok onemli. Ve gulincim bu konuda da sansliymis. Ben bazen aile acisindan korkuyorum. Bizimki ailesine duskun. Annesine en cok da. Ama takmiyorum artik. Cunku bana da duskun. Ve annesi de ayrilcaz diye korkuyor. Yani seviyo herhalde beni.

Gulincim tum dediklerimi bi dusun canım. hemen barismasan bile bi acik kapi birak. Sonra pisman olmaman icin. Ve senin pesindenn kosmasaydi simdi ayrilik acisi cekiyor olacaktin. Simdi ne olsa ben istesem barisiz diye rahatsin.

ben bunu yapmam yapamam yarın bir gün tanışma olduğund aailesi biz zaten görüşüryorduk felan dese olma zcanım ..ki yarın birgün sen bizle tanışmaya meraklıydınız diyedebilirler yani canım .her ihtimali düşünmek lazım
Canim ne olacakki merakli olcan tabi. Ben sevgilimin ailesiyle o da benim ailemle gorusuyor. Tanimak lazim onceden. Annem ozellikle cok sever sevgilimi:) hep oglum der:)
tatlim sen kendi ailenden cekiniyorsun herhalde? Sevgilin olmasina karsilar mi? Yani ne bileyim annen falan da mi oyle? Hadi babalar pek istemez de. Anneler heveslidirler:)

canim biz sonucta seninkini tanimiyoruz ve senin anlattigin kadariyla biliyoruz. uzatarak hem ona hem de kendine haksizlik ediyorsun.guzel bi birlikteligi bitirmeye calisiyorsun. Cocuga demissin neden boyle yapiyorsun diye? O da demis bizim icin. Ee ne demesini istiyorsun. Diyecegini demis. Sen bence bi dahaki konusmanizda ona seni anliyorum canim ama o kadar calismana gerek yok az bi parayla da ben mutlu olabilirim sen bana yetersin desen. Sen de beni anla seninle zaman gecirmek istiyorum desen. Bunu basaramaz misin diye sorsan? "Aaa sen benim yanimda nasil arabalaraa bakarsin sen beni sevmiyorsun isini tercih ediyorsun" gibi bi tavirdan daha iyi olmaz mi? Kavga ediyorsaniz bu sekilde konusuyor olmalisiniz. Anlamaya calis cocugu. Onu seni anlamamakla sucluyorsun ama sen de onu anlamiyorsun. Ayni yollardan gectim canım bende. Keske bana da bunlari soyleyen olsaydi o zamanlar. Benzer tartismalari yasadim. Bosuna kendimi ve sevgilimi yiprattigimla kaldim. Onu anlayamadigimi hep kendi bakis acimla olaylara baktigimi gec anladim. Halbuki hep bu sebeple sucluyoruz erkekleri. Ama bizde yapiyoruz bunu.
Benim icim seninkine baya isindi. Ayrilirsaniz cok uzulurum.

Haklısın canım o şekilde konuşmadım hiç,hemen bağırmaya başladım ve sen eskisi gibi değilsin diyerek eleştirdim ben hep onu :KK43: Konuşma tarzı,ses tonu da çok etkiliyo karşıdaki kişiyi.Ben de pek fazla onun açısından bakmıorum,o benim açımdan baksın isterken çatışmalar yaşıoruz :KK43:

gülincim excitye katılıyorum .çocuk ne güzel biz olmak için çalışıyor çabalıyor boş gezen bir insan olsaydı emin ol o zaman bz için hiçbir şey yapmıyor .evenmek istemiyor felan diye düşünürdün bu daha kötü bir şey yani..çocuun yaptığı açıklama çok mantıklı ve güzel bence..ayrılık felan düşünme sakın kuzum.

Ya tamamen ayrılamam ki ben zaten ondan :KK17:

Canım bu çocuğun ailesi de kendisi de iyi birine benziyor. Excity'nin dediği gibi ben de beğendim.
Birbirinize de çok yakışıyorsunuz. Sen var ya nolur ben seni özlüyorum, bana çok iş çok para lazım değl sen lazımsın de bakalım nasıl yelkenleri indiriverir :)
Çünkü sen onu seviyorsun bu her halinden belli. Sadece ilgisizliğe tahammülün yok. Lütfen ilişkinizi yıpratma , geri dönüşü olmuyor :KK43:
Erkekler sandığmızdan daha çok etkileniyorlar laflardan.

Hakkaten öyle desem erir biter :KK9: Bi daha ki konuşmamızda daha farklı yaklaşmaya çalışıcam :KK31:

Cocugun ailesi de iyiymis. aile cok onemli. Ve gulincim bu konuda da sansliymis. Ben bazen aile acisindan korkuyorum. Bizimki ailesine duskun. Annesine en cok da. Ama takmiyorum artik. Cunku bana da duskun. Ve annesi de ayrilcaz diye korkuyor. Yani seviyo herhalde beni.

Gulincim tum dediklerimi bi dusun canım. hemen barismasan bile bi acik kapi birak. Sonra pisman olmaman icin. Ve senin pesindenn kosmasaydi simdi ayrilik acisi cekiyor olacaktin. Simdi ne olsa ben istesem barisiz diye rahatsin.

Çok şükür arada şanslı olduğum mevzular çıkıyo :KK9: Düşünücem canım söylediklerinizi

bende tam tersi canım
erkekler ailesine en ufak bi laf ettirmezler canım

Evet aslında haklısın canım. Direk gidin tanışın manasında değil de, mesela bizimki de kısa bir süre nişanlı kaldık daha uzun olsaydı ailesinde bazı yakaladığım şeyleri araştırıp üzerine gitmem gerekirdi diye düşünüyorum.
Mümkün olduğunca dolaylı da olsa bilgi toplamak lazım diye düşünüyorum. En azından nişanlıyken yapılmalı. Zaten nişanın amacı ne dimi ?

Ayy o nasıl şey kııızz olmayan abisine nasıl kredi çekicek anlat bakalım Siz bari yapmayın kuzum yaa
Ya canim bi arkadasimin erkek arkadasi askere giderken abisi evlenecek abime kredi cekelim demis ben askerdeyken sen odersin falan demis de Arkadasim da istememis. ben de iyi yapmis dedim. kalbini kirmisim onun abisi olsa ben de istemezmisim (istemem dedim) o olsa benim kardesim icin dusunmezmis bile. Aman biz de küsüscek yer ariyoz:KK43:
Gecen de almadigim mini etek icin tartisirken bulduk kendimizi sonra gulmeye basladik. Bu da oyle oldu:) baristik ama:KK1:

Tatlim ha soyle biraz olumlu dusun bak onsuz yapamam diyorsun fazla naz asik usandirir. Usandirma cocugu. İlimli dusun ve ilimli yaklas ve romantik yaklas:) zaten yumusamissin. Kendine gelmissin:) ona dusman gibi degil canindan kanindan biriymis gibi yaklas:)

iyi akşamlaaar arkadaşlar napıyorsunuz ben karpuz yiyorum bi yanmndan dayazılanları okuyorum baya kaynatmışsınız aklımda kalanlara göre dalış yapıyorum
gülinciğim arkadaşlara katılıyorum uzatmayın aranıza soğukluk girmesin benim babaannem erkek kısmı tez soğur derdi bu güzell günlerinizi boşa geçirmeyin daha önce söylediğim gibi seninki ayakları yere basan sorumluluk sahibi birisi gerçi son günler de abartmış ama sonuçta abarttığı konudaki niyeti kötü değil
esenciğim çok haklısın aile de baba nasıl davranıyorsa eş de öyle davranıyor benimkinin ailesinde de eşler hanımlarına bir çift tatlı söz söylemez ama kusurlarını yüzüne vurur yani bi nevi kadının adı ve değeri yok eşim işte onların biraz yontulmuş hali ama temelde davranışlar aynı
decemberciğim seninkini hiç gözüm tutmadı daha dün bir bugün iki sorun çıkarmaya başlamış
excitycim senin trajikomik hikayeni merek ettim

Ya canim bi arkadasimin erkek arkadasi askere giderken abisi evlenecek abime kredi cekelim demis ben askerdeyken sen odersin falan demis de Arkadasim da istememis. ben de iyi yapmis dedim. kalbini kirmisim onun abisi olsa ben de istemezmisim (istemem dedim) o olsa benim kardesim icin dusunmezmis bile. Aman biz de küsüscek yer ariyoz:KK43:
Gecen de almadigim mini etek icin tartisirken bulduk kendimizi sonra gulmeye basladik. Bu da oyle oldu:) baristik ama:KK1:

Tatlim ha soyle biraz olumlu dusun bak onsuz yapamam diyorsun fazla naz asik usandirir. Usandirma cocugu. İlimli dusun ve ilimli yaklas ve romantik yaklas:) zaten yumusamissin. Kendine gelmissin:) ona dusman gibi degil canindan kanindan biriymis gibi yaklas:)

alemsiniz yanii ama neyseki işi kavga yerine eğlenceye döndürüyorsunuz biz de çok olmayan şeyden kavga edrdik

Neyseki tatlıya bağlıyormuşsunuz bir şekilde, önemli olan da o...
Ne güzel Allah muhabbetinizi eksik etmesin !

iyi akşamlaaar arkadaşlar napıyorsunuz ben karpuz yiyorum bi yanmndan dayazılanları okuyorum baya kaynatmışsınız aklımda kalanlara göre dalış yapıyorum
gülinciğim arkadaşlara katılıyorum uzatmayın aranıza soğukluk girmesin benim babaannem erkek kısmı tez soğur derdi bu güzell günlerinizi boşa geçirmeyin daha önce söylediğim gibi seninki ayakları yere basan sorumluluk sahibi birisi gerçi son günler de abartmış ama sonuçta abarttığı konudaki niyeti kötü değil
esenciğim çok haklısın aile de baba nasıl davranıyorsa eş de öyle davranıyor benimkinin ailesinde de eşler hanımlarına bir çift tatlı söz söylemez ama kusurlarını yüzüne vurur yani bi nevi kadının adı ve değeri yok eşim işte onların biraz yontulmuş hali ama temelde davranışlar aynı
decemberciğim seninkini hiç gözüm tutmadı daha dün bir bugün iki sorun çıkarmaya başlamış
excitycim senin trajikomik hikayeni merek ettim

Karpuz yerken hep sen aklıma geliyorsun artık kardelencim :)
Senin koca da bir alem...
Hep baştan beri böyle miydi yani evlendiğinizden beri ? Bir de siz nasıl evlendiniz ? Görüculu usulu mu aileler mi kendiniz mi tanıştınız vs. ?
Benim eşim aslında özel günleri unutmaz, ince sözler söylemesini de bilir. Eğer şimdi söylemez olduysa bilerek söylemiyordur. Zaten kayınbabamın da ağzı iyi laf yapar edebiyatları iyi yani. Ama önemli olan davranış, icraat, bakış açısı niyet....
Benim pek tahammülüm yok öyle duyarsız eşe...

Neyseki tatlıya bağlıyormuşsunuz bir şekilde, önemli olan da o...
Ne güzel Allah muhabbetinizi eksik etmesin !

Karpuz yerken hep sen aklıma geliyorsun artık kardelencim :)
Senin koca da bir alem...
Hep baştan beri böyle miydi yani evlendiğinizden beri ? Bir de siz nasıl evlendiniz ? Görüculu usulu mu aileler mi kendiniz mi tanıştınız vs. ?
Benim eşim aslında özel günleri unutmaz, ince sözler söylemesini de bilir. Eğer şimdi söylemez olduysa bilerek söylemiyordur. Zaten kayınbabamın da ağzı iyi laf yapar edebiyatları iyi yani. Ama önemli olan davranış, icraat, bakış açısı niyet....
Benim pek tahammülüm yok öyle duyarsız eşe...

görücü usulü sayılır aslında ben önce mesleğinden dolayı reddetmiştim 1 yıl boyunca araya birilerini soktular sonra bi daha konuşayım dedim deyiş o deyiş bir baktım evvlenmişiz

X