Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Canım bu çocuğun ailesi de kendisi de iyi birine benziyor. Excity'nin dediği gibi ben de beğendim.
Birbirinize de çok yakışıyorsunuz. Sen var ya nolur ben seni özlüyorum, bana çok iş çok para lazım değl sen lazımsın de bakalım nasıl yelkenleri indiriverir :)
Çünkü sen onu seviyorsun bu her halinden belli. Sadece ilgisizliğe tahammülün yok. Lütfen ilişkinizi yıpratma , geri dönüşü olmuyor
Erkekler sandığmızdan daha çok etkileniyorlar laflardan.

Ben dırdırcı olmadım da , kaprissiz oldum da noldu ?
Hiçbir kıymeti yok...
Onun ailesine en ufak bir eleştiride hopluyodu...
Neyse....

Kızlar evleneceğiniz kişinin direk ailesine bakın, araştırın iyice. İçlerine girin gidip gelin öyle karar verin evliliğe.
Bir de dışardan göründüğü gibi de olmuyor hiçbir aile...

Ben dırdırcı olmadım da , kaprissiz oldum da noldu ?
Hiçbir kıymeti yok...
Onun ailesine en ufak bir eleştiride hopluyodu...
Neyse....

bende tam tersi canım
erkekler ailesine en ufak bi laf ettirmezler canım

Kızlar evleneceğiniz kişinin direk ailesine bakın, araştırın iyice. İçlerine girin gidip gelin öyle karar verin evliliğe.
Bir de dışardan göründüğü gibi de olmuyor hiçbir aile...

ben bunu yapmam yapamam yarın bir gün tanışma olduğund aailesi biz zaten görüşüryorduk felan dese olma zcanım ..ki yarın birgün sen bizle tanışmaya meraklıydınız diyedebilirler yani canım .her ihtimali düşünmek lazım

Cocugun ailesi de iyiymis. aile cok onemli. Ve gulincim bu konuda da sansliymis. Ben bazen aile acisindan korkuyorum. Bizimki ailesine duskun. Annesine en cok da. Ama takmiyorum artik. Cunku bana da duskun. Ve annesi de ayrilcaz diye korkuyor. Yani seviyo herhalde beni.

Gulincim tum dediklerimi bi dusun canım. hemen barismasan bile bi acik kapi birak. Sonra pisman olmaman icin. Ve senin pesindenn kosmasaydi simdi ayrilik acisi cekiyor olacaktin. Simdi ne olsa ben istesem barisiz diye rahatsin.

Canim ne olacakki merakli olcan tabi. Ben sevgilimin ailesiyle o da benim ailemle gorusuyor. Tanimak lazim onceden. Annem ozellikle cok sever sevgilimi:) hep oglum der:)
tatlim sen kendi ailenden cekiniyorsun herhalde? Sevgilin olmasina karsilar mi? Yani ne bileyim annen falan da mi oyle? Hadi babalar pek istemez de. Anneler heveslidirler:)

Haklısın canım o şekilde konuşmadım hiç,hemen bağırmaya başladım ve sen eskisi gibi değilsin diyerek eleştirdim ben hep onu Konuşma tarzı,ses tonu da çok etkiliyo karşıdaki kişiyi.Ben de pek fazla onun açısından bakmıorum,o benim açımdan baksın isterken çatışmalar yaşıoruz

Ya tamamen ayrılamam ki ben zaten ondan

Hakkaten öyle desem erir biter Bi daha ki konuşmamızda daha farklı yaklaşmaya çalışıcam

Çok şükür arada şanslı olduğum mevzular çıkıyo Düşünücem canım söylediklerinizi

Evet aslında haklısın canım. Direk gidin tanışın manasında değil de, mesela bizimki de kısa bir süre nişanlı kaldık daha uzun olsaydı ailesinde bazı yakaladığım şeyleri araştırıp üzerine gitmem gerekirdi diye düşünüyorum.
Mümkün olduğunca dolaylı da olsa bilgi toplamak lazım diye düşünüyorum. En azından nişanlıyken yapılmalı. Zaten nişanın amacı ne dimi ?

Ayy o nasıl şey kııızz olmayan abisine nasıl kredi çekicek anlat bakalım Siz bari yapmayın kuzum yaa
Ya canim bi arkadasimin erkek arkadasi askere giderken abisi evlenecek abime kredi cekelim demis ben askerdeyken sen odersin falan demis de Arkadasim da istememis. ben de iyi yapmis dedim. kalbini kirmisim onun abisi olsa ben de istemezmisim (istemem dedim) o olsa benim kardesim icin dusunmezmis bile. Aman biz de küsüscek yer ariyoz
Gecen de almadigim mini etek icin tartisirken bulduk kendimizi sonra gulmeye basladik. Bu da oyle oldu:) baristik ama

Tatlim ha soyle biraz olumlu dusun bak onsuz yapamam diyorsun fazla naz asik usandirir. Usandirma cocugu. İlimli dusun ve ilimli yaklas ve romantik yaklas:) zaten yumusamissin. Kendine gelmissin:) ona dusman gibi degil canindan kanindan biriymis gibi yaklas:)

iyi akşamlaaar arkadaşlar napıyorsunuz ben karpuz yiyorum bi yanmndan dayazılanları okuyorum baya kaynatmışsınız aklımda kalanlara göre dalış yapıyorum
gülinciğim arkadaşlara katılıyorum uzatmayın aranıza soğukluk girmesin benim babaannem erkek kısmı tez soğur derdi bu güzell günlerinizi boşa geçirmeyin daha önce söylediğim gibi seninki ayakları yere basan sorumluluk sahibi birisi gerçi son günler de abartmış ama sonuçta abarttığı konudaki niyeti kötü değil
esenciğim çok haklısın aile de baba nasıl davranıyorsa eş de öyle davranıyor benimkinin ailesinde de eşler hanımlarına bir çift tatlı söz söylemez ama kusurlarını yüzüne vurur yani bi nevi kadının adı ve değeri yok eşim işte onların biraz yontulmuş hali ama temelde davranışlar aynı
decemberciğim seninkini hiç gözüm tutmadı daha dün bir bugün iki sorun çıkarmaya başlamış
excitycim senin trajikomik hikayeni merek ettim

alemsiniz yanii ama neyseki işi kavga yerine eğlenceye döndürüyorsunuz biz de çok olmayan şeyden kavga edrdik

Neyseki tatlıya bağlıyormuşsunuz bir şekilde, önemli olan da o...
Ne güzel Allah muhabbetinizi eksik etmesin !

Karpuz yerken hep sen aklıma geliyorsun artık kardelencim :)
Senin koca da bir alem...
Hep baştan beri böyle miydi yani evlendiğinizden beri ? Bir de siz nasıl evlendiniz ? Görüculu usulu mu aileler mi kendiniz mi tanıştınız vs. ?
Benim eşim aslında özel günleri unutmaz, ince sözler söylemesini de bilir. Eğer şimdi söylemez olduysa bilerek söylemiyordur. Zaten kayınbabamın da ağzı iyi laf yapar edebiyatları iyi yani. Ama önemli olan davranış, icraat, bakış açısı niyet....
Benim pek tahammülüm yok öyle duyarsız eşe...

görücü usulü sayılır aslında ben önce mesleğinden dolayı reddetmiştim 1 yıl boyunca araya birilerini soktular sonra bi daha konuşayım dedim deyiş o deyiş bir baktım evvlenmişiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…