Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

çok sevindim canım senin adına bunlar sizin birbirinize olan aşkınızı kuvvetlendirecek tadı tuzu olan şeyler ama uzatmadığınız sürece

Boyle olacagini biliyordum zaten :)
Hadi gozumuz aydin
Biz de seni seviyoruz canim. Optum, gorusuruz

Teşekkür ederim canlarım iyi ki varsınız

Peki nasıl barıştınız ?
Merak ettim...

Ben aradım
Dün sizlerle öyle konuşunca baya gaza geldim,eve gittikten sonra içim içimi yedi.Zaten sayenizde dün yumuşamıştım baya.Akşam yerimde durmadım.Annemde farketti ''kaç oldu arıyo çocuk hadi gurur yapma artık sen ara bak nasıl sevinicek uzatmayın artık '' dedi bi 5 dak daha durabildim.Hemen aradım arkasından dayanamadım daha fazla

Bi arkadaşı onlardaymış,onu bırakmak için çıkmış bizim evin etrafında dolaşıomuş.Ben aradığım gibi balkonun altına geldi (bu arada 5.katta oturuoruz ) yarım saat falan konuştuk.Ben herşeyin farkındayım,düzeltmek için herşeyi de yapıcam yeter ki elimi bırakma,o yüzüğü çıkarınca haklıyken haksız durumuna düştün,bide 2 kere geldim tersleyince biraz sakinleşmeni bekliodum'' dedi.Hatalarını kabul etti,gönlümü aldı ve barıştıkkkkk

önceden abim görür diye söylerled şimdi abim evlendi baakalım nasıl olacak
evlilik zr olduğu kadar güzel.aynen öyle ama kaanın ailesine düşkün olacağını snamıyorum.anlatıyor zaten kimi zaman.

Peki şimdi bunları konuştunuzmu canım? Yani ailen konusunda sana anlayış göstericek mi?

Canım ya süper olmuş...
Seninki iyi çocuk yaaa, bak "haklıyken haksız duruma düştün" demesi bile o kadar büyük birşey ki anlatamam.
Ben sana demiştim sen yumuşarsan yelkenleri hemen indirir diye...
Çok sevindim

Artık bu kadar fevri olmak istemiyorum.Dediğiniz gibi yaptım,bizim için çalışıorum,para kazanmaya çalışıorum dedi bende '' ama ben paradan çok seni istiyorum yanımda aşkımmm ''dedim,''tamam merak etme dengeyi kurucam bidaha bu kadar ihmal etmicem seni,baktın ipin ucunuz kaçırmaya başladım hemen dürt beni aklım başıma gelsin '' dedi.

Çok teşekkür ederim bana verdiğiniz nasihatler için...Hepnize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ne iyi demişsin, zaten senin sevgilin de hemen karşığılını verir senin yumuşamanın onu bilerek söylemiştim böyle de diye :)
Çocuk iyi niyetli...

Rica ederiz canım. Herşeyimizi paylaşıyoruz burada birbirimizle. Burda aile gibi olduk zaten

Kızlar ben de hala , dün iftara bizimkinin yalnız gitmesine takılı kaldım.
Bu adam free takılmaya başladı ya.
Beni de tınmıyor yani.
Siz benim yerinize kendinizi koyun. Bu şekilde eşlerle gelinen bir yemeğe yalnız gitmesini istermiydiniz?

Son düzenleme:

Belki bigün seninde ''eşimle tekrar birbirimize ısınmaya başladık'' yorumunu görürüz olmazmı ki

Günaydın şekerler.
Gülincim gözün aydın bir ömür mutlu huzurlu olun inşallah.
Esencim evet orada bir sorun var.Sana sormadı mı hiç gidelim mi diye?
Öylece ben gidiyorum deyip mi çıktı? Senin tepkin ne oldu?

Ben olsan istemezdim.Herkes eşiyleyken o niye orda tek olcakmış ki.Erkek erkeğe bi yemek olsa o ayrı,ama eşler de varmış madem beraber gitmeniz doğru olurdu

Günaydın canım,
Geçen hafta haber vermişti ama ben cevap vermemiştim. Dün de işte ortaya ben yarın iftara gideceğim dedi ben de sandım erkek erkeğe olacak.
Hani bir istişare yok ki. Bak eşler de gelebilir sen de ister misin vs. diye.
Dün de eşler de gelmiş niye ben gitmedim diyince de sen gitmek istemezsin diye düşündüm dedi. Ama hikaye... Beni resmen götürmedi yani...

Ben olsan istemezdim.Herkes eşiyleyken o niye orda tek olcakmış ki.Erkek erkeğe bi yemek olsa o ayrı,ama eşler de varmış madem beraber gitmeniz doğru olurdu

Doğrusu da o zaten. Ya hiç gitmesin madem benim mazeretim var ya da benimle konuşsun götürsün dimi...
Sonra da gelmeyen katılmayan tip ben oluyorum...

Gulincim aferin kiz sana:) iyiki barismissin bak cocuk ne cok sevinmis. Sen ilimli konusunca o da ilimli konusmus. Bundan sonra hep oyle olmaya calis:) bu arada ben de barismaniza cok sevindim:) birbirinize cok yakisiyorsunuz:) hem fiziken hem kalben:)

Esencin gecen hafta sormus sana o zaman neden cevap vermedin?? O zaman gelmek ister misin diye sordu degil mi??

Erkekler bi yere goturmek istemedikleri zaman zaten sen istemeZdin diyorlar. Onu hepsi yapiyor ama gercekten oyle dusunmus olma ihtimali de var. hani araniz limoniye o yuzden. Yani mecburiyetten herkesin esi geliyor diye gitmeni istememistir belki.

Gunaydin canim...

Ve herkese gunaydin!! Nasilsiniz canlarim???? Once yorum yazip sonra hal hatir soruyorum

Cok iyi yapmissin kuzucum:) bak ne mantikli ne duygusal cocuk

Olabilir felan demişimdir büyük ihtimal. Bir de o bir tane arkadaşını sevmiyorum ben , daha önce bize saygısızlık yapmışlardı, hem karısı hem kendisi. Heralde o kafasından gelmek istemez diye düşündü bu nedenden dolayı da. Bir de abisigil de gelecekmiş. Artık bilmiyorum neden yaptı öyle.
Ben genelde bu türlü şeyleri sorun etmem çünkü o ortamda sadece o çift yok. Bir tanesi de ben geleceğim diye gelmiş eşi yani...
Bilseydim öyle olacağını bilemedim felan dedi ama bana hiç inandırıcı gelmiyor artık !
Evli bir erkek eşsiz bu şekilde gitmemeli diye düşünüyorum veya eşiyle konuşur anlaşır o ayrı konu. Benimle oturup konuşmuyor bile birşey.
Ben de artık nasıl tepki vereceğimi şaşırdım. Genelde susmayı tercih ediyorum o da kafasına göre uyguluyor.

Canım benim ya!
Bizimki yakındır haberler... En kötü kurban bayramına belli olur...
O zamana kadar birden mucize olursa bilemiyorum...

Ayy senden öyle güzel haberler bi duysak topikçe kutlamak yaparız

Aranızda ki iletişim bozukluğu daha da sorunlara yol açıyo.Eşin sana eşlerin de olucağını söylese sende giderdin. Ya da sen sorsaydın eşlerde olucak mı,yoksa erkek erkeğemi olucaksınız diye sorsaydın böyle olmazdı

Çok teşekkür ederim kzuucummm Sizin de kavgalarınız almadığın mini etekten öteye geçmez inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…