Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kardelencim cok gecmis olsun canım kiyamam kuzuma. İnsallah cabucak iyilesiverir de annesini ve bizi sevindirir:)

rica ederim canim benim, sen bizim icin cok degerlisin.. tatlim uzme kendini biz her zaman senin yanindayiz. İstedigin zaman ozelden de mesaj atabilirsin. Esin de gercekten kotu biri degil sadee hayatin akisina ailesine kaptirmis kendini hani kimi kendini biseye kaptirir da senelerin nasil gectigini anlamaz ya oyle bisey olsa gerek.. bi ara tepe taklak olucak anlayacak her seyi ama umarim gec kalmaz..

Kizlar cok canim sikkin yine ucuk cikti bende.. Ve agzimin icinde yaralar.. Zor konusuyorum. Sinirliyim. Dudagim kocaman oldu ya ve cok aciyo

Canım benim sağol. Siz de benim için değerlisiniz. Sizi yakın görmesem anlatmazdım bunları.
İçim tuhaf oluyor düşündükçe
Çocuğum babasız yalnız nasıl büyütecem bunları düşünüyorum. Beni neler bekliyor vs.
Boşanmayla ilgili yazılar okuyorum...
Tepe taklak olacak asıl ben olacam gibime geliyor
O evlenir belli bir süre sonra. Olan yine bana ve oğluma olur

yusuf'tan niye çekiniyo ki,ne alaka yani..tamam zamanında yusuf senden hoşlanmış ama onun seni faceden eklemesiyle ilgisi ne,yusuftan niye çekiniyomuş?

bu yusufla seni face'de eklemesinin ne ilgisi var onu anlamış değilim?

sağ olun kızlar ben de fena değilim.
Ben ne kaçırdım bu yusuf kimmm???

bende bilmiyorum kızlar sinir ett beni ..bu çocuğu engellemişti benim faceden ben bir şekilde bulup açtım ..
Bunlar baya kavga etmişler,küüfrler felan hiç görüşmemi sitemiyordu.hala ekli olmasına sinir oldu galiba.
Yusuf benm arkadaşım canım sben

niye böyle bişey yaptı anlamadım..

Canim erkek milleti yalniz yapamaz. Belli de olmaz ama. Genel itibariyle oyle. Cocuk olmasa bosanin tekrar hayatlarinizi kurarsiniz diycem ama cocuk var. Sen bide cocuguna cok duskunsun. Asla tekrar evlenmeyi dusunmezsin gibi geliyor bana.

Ama dokunmasina bile tahammul edemiyorum diyorsun. Nasil olcak o adamla bi omur?? Biraz kendini yumusatmaya calissan.. İyi yonlerini dusunsen diycem ama eminim yapmaya calismissindir.. Zamana birak canim sakin bosanmak icin acele etme! Kendi duygularini tart once! Bosansaniz baskasiyla evlense kiskanir misin mesela?

Canlarim gecmis olsun dilekleriniz icin tesekkur ederim. Decembercim Mikrop degil de canim vucut direnci dusuk oldugundan cikiyo sanirsam dun de stresliydim biraz. Ve vitamin haplarimi icmiyordum. Tekrar basladim icmeye.
Esencim bende ucuk cikinca ben cok sinirli ve stresli oluyorum. Hem de hic olmadigim kadar. İsimi de halledip cikacaktim zamaninda gelmeyen bir kisinin yuzunden ogleden sonraya kaldi ve aksama kadar da surecek. Offf
Bu sicakta bekle dur aksama kadar bu halde.. Bak yine sinirlendim

a-canım stres yaparsan daha çok çıkar
ayy en sinir olduğum şey beklemektir send ebaşka bişeyler yap canım

Acaba ilişkinizi kimsenin bilmemesini mi istiyo ki?

Esencim son bi kez konuşsan eşinle ya bilemiyorum,boşanmak çok zorlu bi süreç hele ki çocuk varken..
Oğlun çok küçük daha,ilerde sorular sormaya başlayacak...
Sen herşeyi düşünmüşsündür ama hani bitirmeyi kafana koyduktan sonra her hareketi bitirmen için yeni bi nedenmiş gibi gelir sana,biraz da olumlu baksan bi süreliğine denesen bunu?

Kardelencim cok gecmis olsun canım kiyamam kuzuma. İnsallah cabucak iyilesiverir de annesini ve bizi sevindirir:)

teşekkürler canım inşallah iyileşir bugün geçse yarın ateşlenmez diye düşünüyorum ben bilgisayardayken oynuycam diye gelirdi ben bi dakika deyince senin hatunllaramı yazıyorsun derdi yani sizi de biliyordu canım oğlum

evet canım yoğurtlu çorba onu favori yiyeceğidie eline koluna sağlık anneciğim diyerek yer ateşlenmezse çabuk toparlar iştahı iyi de çok seçici sebze yemiyor

Gecer canim insallah istahi yerindeyse cabuk toparlar. Oyyyy yerim ben onu:) hatunlar opsun onun bal yanaklarindan:)

esenciğim senin hayatın senin kararın ama iyi düşün eşinden ayrılınca bekarlığındaki gibi olmayacak her hareketinden önce 2 kere düşüneceksin özgürlüğünü mecburen kısıtlayacaksın ne kadar büyük şehirde de olsan farketmeyecek .ayrıca oğlun kendisini suçlayacak çünkü çocukların %80 i öyle düşünüyor . en önemlisi de bakalım eşin çocuğu sana bırakacak mı şimdi umursamaz görünüyor ama iş ciddiye binince ne olacağı bilinmez . bunlarıda iyice düşün sadece ekonomik olarak düşünme eşine karşı çok dolu olduğundan belki her hareketine ön yargılı yaklaşıyor olabilirmisin acaba .mutlaka bir anahtar vadır eşinin kapattığı kapıyı açmak için onu bulmaya çalış. bitirmek kolaydır ama sonrası ... önemli olan o.

aileni anlarım ki yine de bunu sorun etmemesini söylemişsin onu düşünüp silmesi bile tuhaf neyse onu geçelim endişeleri var diyelim,yusuf ailenden deil ki arkadaşınmış onun bilmemesini istemesi ne alaka?

bu benim listemde olduğu için ters bişey yazar ben ayar olurum senindekalbini kırarım onuda mahvederim diyor.bu yani..anlamıyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…