Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Wuoww kuzummm sen baya bi deri bi kemik kaldın yahuu 49 demek baya zayıf biri demek tebrikler

Evet epey zayifladim da gobek hareketleri yapmam lazim. İnsan zayifladikca fazlalik ariyor kendinde.

yeter kız zafiyet geçircen

Herkes yeter diyor da egzersiz yapmayi kestim zaten de gunduzleri pek yiyemez oldum aksamlari yiyorum.

:))))yok kızlar teste çıkmadı 1 2 gun daha olmassam reglı kan testı yaptırırım ama yok sanırım teste çıkmadı çünkı

Hadi hayirlisi zaten istemiyordun canim.

Esencim sen naptin canım ya 49 kilooo ha... Aman canım zayiflama hastaligina falan yakalanma da forumun citiri Opuyorum seni.. Iyi geceler...

Esencim sen naptin canım ya 49 kilooo ha... Aman canım zayiflama hastaligina falan yakalanma da forumun citiri Opuyorum seni.. Iyi geceler...

Teşekkür ederim canım. Çıtır olmak güzel Darısı sizlerin başına !
Aslında bişey yaptığım yok. Alışkanlıklarım devam ediyor ya ondan heralde. Eskiden yırtınırdım , spor yapardım vs. anca giderdi böyle kilo şimdi kendiliğinden gidiyor. Aslında ben haftasonu hep ayakta oluyorum ya genelde haftasonları veriyorum. Haftaiçi otur otur vücud yediklerini depoluyor insanın sanırım. Ama akşam yemeğinden sonra bişeyler alıyorum ağzıma o beni korkutuyor!

Günaydın kızlar nasılsınız?Yorgunluktan ölmek üzereyim.Haftalardır gece yarısı yatıp sabahın köründe kalkıyorum.Gözlerimi açmakta zorlanıyorum.Birde dudağımda uçuk çıktı davul gibi resmen aşağıya doğru baktığımda dudağımı görüyorum çok acıyor

Günaydın canım. Güzel dileklerin için teşekkür ederiz :)
Sen de inşallah güzel bir hafta geçirirsin!

Teşekkür ederim zayıf hatun

Aynen bende gece yatmak canım istemiyo 2 gibi yatıyorum uyuyamıyorum,sabahta 8 de kalkmak zor geliyo çok

Günaydın ben de uykusuzum. Ben de aylardır gece yarısı yatıp sabah erken yatıyordum. Birtek cuma gecesi iyi bir dinlenmiştim ki dün ve ctesi gecesi yine geç yattım epey.
Geçmiş olsun canım, yorgunluktan çıkmıştır uçuk. Ruj sür hemen o kısma, söndürür.

günaydın güzel hatunlar...

ben valla 59,5 takılıp kaldım ,pekde yediklerime dikkat etmiyorum şu sıralar havalardan mıdır nedir anlamadımmm ..

günaydın güzel hatunlar...

ben valla 59,5 takılıp kaldım ,pekde yediklerime dikkat etmiyorum şu sıralar havalardan mıdır nedir anlamadımmm ..

Günaydıııın,
hoşgeldiiiiin..
Ben de december nerelerde diyordum.
Canım senin boyun 168 değil mi?
Hedefine baktım da 50 kilo görünüyor. Çok az değil mi ?
Ben bile 158 boyla 50 kiloda kopacak gibiyim :)

Bu arada havalardan olabilir iştah kapanması veya açılması. Artık herkeste farklı etki yapıyor.

bu hafta çok dikkat edecem yediklerime bakalım nolcakk ne çıkcak tardıda akşam 6 dan sonra kesınlıkle bişey yemiycem bide erken yatıp erken kalkcam kı sabah yürüyüş yapabıleyım :)

Günaydın, tşk.ler.
Nasılsın?

iiyim cnaım sen nasılsın bu hafta bmyle daha bi istekliyim diyete :) 6dan sonra bişey yemıycem ve sabahda spor yapcam diyetisyene gitcektim yaa vazgeçtim boyle deniycem boylede veremezsem o zaman gitcem diyetisyene diyetisyen ne diycek bana yedıklerıne dikkat et spor yap falan filan :) ben bunları düzenli yapayımda gelişme olmazsa ondna sonra diyetisyene giderim :)

Sağol canım ben de iyiyim.
Sen kafaya koy, hedef belirle, tarih belirle, kesin kilo verirsin canım bu şekilde.

sadeceyalan hamılemı acaba geçmişe bakamadım da :)

Yok canım değil. Test sonucu bişey çıkmamıştı...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…