Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

bir sitede gördüm fiyatlar daha uygun ve seçenek daha çok resimli kol düğmesi falan bile yapmışlar. db-dizaynkaydirigubbakcemile5

ikisi arasından bende birinciyi beğendim ama daha da güzel modeller var
acele etme derim?

Ya benim hediyem 1 ay önceden hazır olması lazımdı geç bile kaldım. Takıntılıyım ben :1rolleyes: Canım o zaman alabileceğim adresleri göndersene bana a.s.

Ya benim hediyem 1 ay önceden hazır olması lazımdı geç bile kaldım. Takıntılıyım ben :1rolleyes: Canım o zaman alabileceğim adresleri göndersene bana a.s.

İnternet adresini bilmiyorum ama sitede koymuşlardı bi foruma daha hoştu sanki?

yaaa ben hala sewgililer günü ne alacağıma ne yapacağıma karar weremedim .:KK43::KK43:

o kalp kutunun aynısını 2 ay önce ben de aldım sewgililer gunu için bekletıırum hala..bende carefurdan aldım..cok guzel bi kutu..keşke bana da KOL DUGMESI alacagına:çok üzgünüm: böle bı kutuyu boş yolllasaydı=)içine ördugum suveterı koydum parfum sıktım..mektup kart cd eklicem..hepsi hazır gun sayıyorum göndermek için..

Yaaa arkadaşlar bu kalpli kutuyu carrefourun neresinden ve kaça aldınız lütfen yazın bende arıyorum ama pahalı

Ayy gidemedim aşkımın yanına,
kargoyla gönderiyorum bugün hediyesini

wallahi senin kadar bende meraklandım, yaz buraya canım hemen tamam mı bekliyorum

ayy çok merak ediyorum kutuyu açıp da kendi davetiyesini görünce ne hissedecek?
:sm_confused:

bence şok olacak bi süre olee eline alıp bakacak
sonra tatlı bir gülümsemeyle öpücek.
sonra hep yastığının altına onu koyup her gece uyumadan öpecek
sonra geleceği ve sana kavuşacağı günü düşünecek :asigim:

ya hem öneri hem soru ben saate fotoğraf baskısı gördüm çok hoş duruo yani evlenince evinize evlenmeden nişanlınızın sevgilininz odasına çok güzel durur ama nerde yaptırılırkiii???

ya hem öneri hem soru ben saate fotoğraf baskısı gördüm çok hoş duruo yani evlenince evinize evlenmeden nişanlınızın sevgilininz odasına çok güzel durur ama nerde yaptırılırkiii???

Fotoğrafçılarda yaptırabilirsin canım, artık birçoğu yapıyor ve gerçektende çok hoş duruyor :CüvCüv:

evet kızlar buyrun kol düğmelerim hazır 70 TL en son halininde resmini çekip ekleyeceğim güzel kırmızı kalpli kutuya koyacagım içinide istemeye geldiğinde getirdiği güllerden bir kaçını içine heba edicem yada rafyayla süslicem :)
EZ

7508556.jpg

Son düzenleme:
X