Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

ayy çok merak ediyorum kutuyu açıp da kendi davetiyesini görünce ne hissedecek?
:sm_confused:

vallahi bende merak ediyorun... çünkü çok ince düşünceli bir armağan hayatım hele şu durumda daha motive edilecek bir hediye düşünülemezdi diyorum başkada bir şey demiyorum kaydirigubbakcemile5
evet kızlar buyrun kol düğmelerim hazır 70 TL en son halininde resmini çekip ekleyeceğim güzel kırmızı kalpli kutuya koyacagım içinide istemeye geldiğinde getirdiği güllerden bir kaçını içine heba edicem yada rafyayla süslicem :)
EZ

canım ben kol düğmelerinin işçiliğini çok beğendim harf karakteri çok hoş ve harfler kalın birinde görmüştüm çok inceydi. netten aldıysan sitesinin adresini özelden atarmısın canım? bayapıda uyguna yaptırmışsın... iyi günlerde takar inşallah...
verirken ortamı hazırla arka fonda fa barış mançodan kol düğmeleri şarkısı çalsın süper olurr :roflol:

bence şok olacak bi süre olee eline alıp bakacak
sonra tatlı bir gülümsemeyle öpücek.
sonra hep yastığının altına onu koyup her gece uyumadan öpecek
sonra geleceği ve sana kavuşacağı günü düşünecek :asigim:

ayy kalbime kelebekler kaçtı, içim bi tuhaf oldu
ne güzel hayal etmişsin sen öyle canım benim
:1hug:

vallahi bende merak ediyorun... çünkü çok ince düşünceli bir armağan hayatım hele şu durumda daha motive edilecek bir hediye düşünülemezdi diyorum başkada bir şey demiyorum kaydirigubbakcemile5

tatlımm benim, sevincimi ve heyecanımı benimle paylaşmanız öyle güzel ki:1rolleyes:

ya hem öneri hem soru ben saate fotoğraf baskısı gördüm çok hoş duruo yani evlenince evinize evlenmeden nişanlınızın sevgilininz odasına çok güzel durur ama nerde yaptırılırkiii???

bende daha cgeçen hafta burda bi fotoğrafçıda gördüm,
gerçekten hoş, içirdeki nişan resmiydi, ama başka bi foto da olabilir ikinize dair
:asigim:

canım ben kol düğmelerinin işçiliğini çok beğendim harf karakteri çok hoş ve harfler kalın birinde görmüştüm çok inceydi. netten aldıysan sitesinin adresini özelden atarmısın canım? bayapıda uyguna yaptırmışsın... iyi günlerde takar inşallah...
verirken ortamı hazırla arka fonda fa barış mançodan kol düğmeleri şarkısı çalsın süper olurr :roflol:[/QUOTE]

tesekkürler canım ama ben netten değil normal bi gümüşçüde yaptırdım o akşam yemekte olucaz bakarsın o şekilde bi süpriz yapabilirim :)))) hoş olurrrrr bencedeeeehihoyyyt

verirken ortamı hazırla arka fonda fa barış mançodan kol düğmeleri şarkısı çalsın süper olurr :roflol:

tesekkürler canım ama ben netten değil normal bi gümüşçüde yaptırdım o akşam yemekte olucaz bakarsın o şekilde bi süpriz yapabilirim :)))) hoş olurrrrr bencedeeeehihoyyyt[/QUOTE]

fotosunu koysana?

aaaa eklemiştimmm resmi niye yok şimdi :KK43: offfffff

Aşkım kargosunu almış,
sesi titriyodu resmen, aldığım en güzel hediye diyor, tek kelimeyle HARİKA diyor,
daha bi dolu şey söylemiş ama söylemem :KK66:

Aşkım kargosunu almış,
sesi titriyodu resmen, aldığım en güzel hediye diyor, tek kelimeyle HARİKA diyor,

:)))) süper oldu bakkkk hadi gözün aydın..Aşkının ağzından çıkan güzel sözler hiç eksik olmasın inş. :))) ay ben senden de mutlu oldum heeee :)))):eek:

:)))) süper oldu bakkkk hadi gözün aydın..Aşkının ağzından çıkan güzel sözler hiç eksik olmasın inş. :))) ay ben senden de mutlu oldum heeee :)))):eek:

uzaklardan tanımadığın birilerinin senin mutluluğunu paylaşması ne güzel bilemezsin,
canım saol... :)
gerçekten hem değişik farklı ,hem anlamlı hemde gerekli bir hediye oldu benimki :)
umarım sizinkiler de öyle olur
:asigim:

Aşkım kargosunu almış,

işte şu duyduğun güzel sözler herşeye beden diymi canm :asigim:
allah daha güzel günleri birlikte yaşamanızı nasip etsin... Şeniz

GLCNNN canım en az senin kadar mutlu oldum inan:1hug:
en kötü gününüz böyle olsun inşallah bi ömüüüür mutluluklara.s.:nazar:

şimdi bakın bakalım tekrardan ekliyorummm :)

Bunlarda aşkıma Sevgililer Günü hediyelerimden biri. Nikahımızda takması için..
p2030560custombp2.jpg

p2030563customkm8.jpg

Aşkım kargosunu almış,

canıııııım benim çook sewindim :):)):
ayy ne güzeeel yaa ...
Allah hiiiiç ayırmasın gülçinim. :Saruboceq:

GLCNNN canım en az senin kadar mutlu oldum inan:1hug:
en kötü gününüz böyle olsun inşallah bi ömüüüür mutluluklara.s.:nazar:

CANIM çok tşk ediyorum, aynı dilekler sizin için :)

işte şu duyduğun güzel sözler herşeye beden diymi canm :asigim:
allah daha güzel günleri birlikte yaşamanızı nasip etsin... Şeniz

amin amin amin :1hug:

canıııııım benim çook sewindim :):)):
ayy ne güzeeel yaa ...
Allah hiiiiç ayırmasın gülçinim. :Saruboceq:

tşk ederim güzellik,içim öyle rahat ki, tedirgindim beğenmez mi diye
"ben kendi davetiyemi kendim seçmek isterdim" der diye :)
ama öyle mutlu ve heyecanlı geliyordu ki sesi,
hele de askerlik gibi bi yerde :) çok şükür Allahım, heyecanımı boşa çıkarmadın,
sizin hediyelerinizi de merak ediyorum ayrıca ?:teytey:

şimdi bakın bakalım tekrardan ekliyorummm :)
ImageShack - Image Hosting :: grnt004ik9.jpg

çıkmış canım, hem önceki sayfadaki de görünüyo şimdi :)
güle güle kullansın çok hoş, yalnız bir sorum olacaktı? kararma yapıyormu acaba gümüş ya hani?

Aşkım kargosunu almış,

Allah bu mutluluğunuzu daim etsin canım :nazar: Bundan daha güzel bir hediye olamazdı herhalde hihoyyyt

X