Hem evlilik hazırlığına katkı hem sevgililer gününe süpriz???

kız burcu ne güzel yapmışsın o kutuyu vallahi ben beceremem herhalde böyle birşeyi:))))

kesinlikle on numara :)
bende bu kutu süslemesini içine davetiyemizi koyup 14 şubatta askerdeki aşkıma göndererek kullanmak istiyorum :) izin verir misin Burcuözge'cim?

kesinlikle on numara :)
bende bu kutu süslemesini içine davetiyemizi koyup 14 şubatta askerdeki aşkıma göndererek kullanmak istiyorum :) izin verir misin Burcuözge'cim?

ayyy tatlımm izin ne demek yaaaaaaaaa :1hug:
kurban olsun fikirlerrrr Şeniz
kullan tabi tatlişkommmŞeniz

benim kardeşim plaketçiye gitmişti 40 tl demişler ve hiç güzel değilmiş. ben bunu netten bulup adamla konuştum yazılacak yaz falan. sonra a dam son halini mail attı bazı değişiklikler yaptık. adama havale gönderdim oda aynı gün kargoya verdi. istersen sende sor plaketçiye bu mukavva plaket değil bide mobilya gibi tahtadan kaydirigubbakcemile3

int sitesini hatırlıyomusun cnm...tek bitane yapıyolarmı ya.ben ilk duyduğumda ypmazlar diye düşünmüştümde:sm_confused:

''Beylerin işine yarayabilir diye düşünüyorum.bir cüzdan alıyoruz önce.şeffaf kısmına ikinizin küçültülmüş resmini koyuyorsunuz.kimliğinin fotokopisini çektirip soyad kısmına kendi soyisminizi yazıyorsunuz.(ama dikkat etmek lazım buda bir nevi evlilik teklifi olucaktır)sonrasında kimliğin arkasındaki bekar kısmınıda evli olarak değiştirip tekrar fotokopisini çektirip kaplatıyoruz.ve cüzdanın içine koyup paket yapıyoruz.bi bayanı mutlu edebilecek orjinal bir fikir diye düşünüyorum.''

Bir yerde okudum çok hoşuma gitti.Bayanlara hem güzel bir sevgililer günü hediyesi olr hemde güzel bir evlenme teklifi :1rolleyes:

teşekkürler burcucum gerçekten çok kolaymış cd kapağı böyle olacağını tahmin etmemiştim.çok güzel görünüyor..

"sayın Gülçin .... thynin 304296258 nolu uçagından 14 şubat günü için iki kişilik vıp uçuş rezarvasyonunun yapılmıştır.atatürk hava limanında sizi özel limuzinimiz karşılayacaktır. otelimizde odanız ve kişisel eşyalarınız kullanım alanınıza göre yerleştirilecektir. Sevgiliniz sizinle ilgili tüm detayları düşünmüştür.otele yerleşip atmosferi kokladıktan sonra şoförümüz sizi reina ya götürecek üç restauranttan istediginizi seçip yemeginizi istediginiz dünya mutfagından seçebileceksiniz. her türlü ihtiyaçlarınız tarafımızdan karşılanmış olunup saygıda kusur edilmeyecektir."

ne hoş bi teklif dimi

int sitesini hatırlıyomusun cnm...tek bitane yapıyolarmı ya.ben ilk duyduğumda ypmazlar diye düşünmüştümde:sm_confused:

şimdi baktım canım still reklam firmanın ismi böyle yazarsan çıkacaktır ik sayfada. ben orda mustafa bey diye biriyle mesajlaşmıştım. daha önce arkadaşım yaptırmış falan gibi konuşabilirsin. eğer yaptıracaksan. 1 tane yapıyor tabi. bende 1 tane yaptırdım. sonra kardeşim beğendi oda erkek arkadaşına yaptırdı doğum gününde izmire kargo ile gönderdi. 22 tl+kargo (5tl) güzel bir yazı yapabilirsin benim plaket büyük boydu birde ufak boyu var o 18 tl di az yazı yazacaksan ondanda yaptırabilirsin. :lepi:

ayy çok tatlııı... küçük görünüyo resim içinde şiir mektup tarzı bisi mi yazılı?

netten bulduğun adama nasıl güvendin canım yaa ben cesaret edemem ki:))

nerye yaptırdığını hatırlıyo musun peki??

içinde şu yazı yazıyordu ;

Hayatım Anlamı;

Bugün doğduğun beni bulduğun için;

Çocuksu küsmelerime katlanıp…

Bana öylece bakarak gülümseyip, şefkatle sarıldığın için…

Zırladığımda, Tıksırdığımda, ağladığımda, güldüğümde,

hastalığımda,mutluluğumda yanımda olduğun için…

Önce; Allah’a seni hayata getirdiği için;

Sonra; sana benim hayatıma girdiğin için çok teşekkür ediyorum.

İyi ki doğdun hayatımın anlamı iyi ki varsın…

S.D.S.B.Y.

bide az önce yukarıdada yazdım ismi still reklam...

dublebump valla doğum gününe 3-4 gün kalmıştı güzevmek zorundaydım. bide telefonda konuştum ilk başta adamla gayet dürsüt geldi. nasıl yapabiliriz falan demiştim. oda kargo ile gönderirim iszde havale yaparsınız demişti. sipariş verdim sabah 10 gibi ertesi gün elime ulaşmştı. 2. sefer yine yaptık kardeşim için ondada sorun çıkmadı. :kahve:a.s.

kızlar çoook güzel şeyler düşünmüşsünüz. Henüz bende ne alacağıma karar weremedim.
Ama size nişanlıma ilk doğum gününde yaptığım süprizi anlatayım, belki fikir olur.

Doğum günü haftasonuna geldiği için öğleden sonra işten izin alıp onun evine gittim. Akşam için önce en sewdiği yemekleri planladım. çarba+balık+roka salata yaptım. Akşam onu balık kokarak karşıladım ama olsun :)
Daha sonra aldığım hediyeyi güzel bi kutuyu kaplayarak süsledim. Ana hediye hazır.,,
-Sonra renkli renkli balonlar aldım birtane de kırmızı kalp balon aldım. Balonları şişirdim ve içlerine minik minik teşekkür notları yazdım. 'bana değer verdiğin için' 'bu kadar tatlı olduğun için' vs. vs. en son kırmızıyı balonada 'benim olduğun için..... gibi güzel bi teşekkür yazısı yazdım. Balonlarda hazır.
-Marketten bir sürü çeşit çeşit çikolata-gofret almıştım. 30 çeşit vardı galiba. ama sadece çikolata-gofret. Bunlarıda daha önce aldığım kırmızı boncuklu bir sepete koydum. Kırmızıyla kapladım ve kurdeladım. Üstünede 'Senin kadar tatlı değiller' yazdım. Çikolatalarda tamam.
Veeee nişanlım geldi. Önce yemek yedik, süprizimin sadce yemek olacağını zannetmişti. İlk kez ona yemek yapıordum. Ama daha sonra çikolataları, balonları ve asıl hediyesininde görünce sewgi pıtırcığı olup çıktı. :):):):)

kızlar çoook güzel şeyler düşünmüşsünüz. Henüz bende ne alacağıma karar weremedim.
Ama size nişanlıma ilk doğum gününde yaptığım süprizi anlatayım, belki fikir olur.

Doğum günü haftasonuna geldiği için öğleden sonra işten izin alıp onun evine gittim. Akşam için önce en sewdiği yemekleri planladım. çarba+balık+roka salata yaptım. Akşam onu balık kokarak karşıladım ama olsun :)
Daha sonra aldığım hediyeyi güzel bi kutuyu kaplayarak süsledim. Ana hediye hazır.,,
-Sonra renkli renkli balonlar aldım birtane de kırmızı kalp balon aldım. Balonları şişirdim ve içlerine minik minik teşekkür notları yazdım. 'bana değer verdiğin için' 'bu kadar tatlı olduğun için' vs. vs. en son kırmızıyı balonada 'benim olduğun için..... gibi güzel bi teşekkür yazısı yazdım. Balonlarda hazır.
-Marketten bir sürü çeşit çeşit çikolata-gofret almıştım. 30 çeşit vardı galiba. ama sadece çikolata-gofret. Bunlarıda daha önce aldığım kırmızı boncuklu bir sepete koydum. Kırmızıyla kapladım ve kurdeladım. Üstünede 'Senin kadar tatlı değiller' yazdım. Çikolatalarda tamam.

gerçekten hoş, balonlar ve içinde notlar deyince aklıma "Doktorlar" dizisinde Levent'in Ela 'ya yaptığı süpriz geldi,
izleyen varsa bilir,çok etkilenmiştim

Kızlaaarrrrrrrrr davetiyemi aldım bugün, ayyy çok hoş
insanın kendi davetiyesini görmesi bambaşkaymış meğer,
buraya koymak için sabırsızlanıyorum ama şuan elimde ne fotoğraf makinası
ne de scaner var? nasıl yapcaz bilmiyorum?şimdi geriye güzel bi kutu almak kaldı

Kızlaaarrrrrrrrr davetiyemi aldım bugün, ayyy çok hoş
insanın kendi davetiyesini görmesi bambaşkaymış meğer,
buraya koymak için sabırsızlanıyorum ama şuan elimde ne fotoğraf makinası
ne de scaner var? nasıl yapcaz bilmiyorum?şimdi geriye güzel bi kutu almak kaldı

canım heycanla bekliyorum... :teytey:

yaaa çok hoş başka davetiyeler de gördüm :KK43:
benim için çok geç ama siz seçebilirsiniz bunlardan birini?

603buyukhv1.jpg

w270.png

4426fj3.jpg

Son düzenleme:
veee işte benim davetiyeee :)
aynısını bulabildim sonunda netten,
bizimkiyle tek farkı yazıları :) yorumları bekliyorum lütfen,

benimdavdg3.jpg

gülçincim bence çok güzel bi tercih yapmışşsın :) çoook güzeeeeel.
katlayınca üstünde bir şekil yok dimi?

veee işte benim davetiyeee :)
aynısını bulabildim sonunda netten,
bizimkiyle tek farkı yazıları :) yorumları bekliyorum lütfen,

benimdavdg3.jpg

gülçincim bende gönderdiklerinin içinde bir seninkini birde birincisini beendim zaten canım...
çok güzel bir tercih olmuş bence... :1hug:

kızlar benimde aklıma bir fikir geldi ama azcık şeeeyyy :jeyyar:
XXL bir tişört alsam yine hoş bir kutu hazırlayıp koysam
( 86 gün son düğünümüz var) not olarak da "sence ikimizde içine sığar mıyız 86 gün sonra denemeye ne dersin" yazsam nasıl olur :roflol:
hatta tişörte baskıda yaptırılabilir sırnaşık şey

X