Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Iyi aksamlar kizlar bugun tukettiklerim;
Sabah bol domates salatalik cay
Ara sade turk kahvesi
Oglen 1 yesil elma, sekersiz ice tea
Aksam sebze sote(brokoli, kapya biber, yesil biber, sogan), bir kase yogurt, sekersiz ice tea
Gece sade turk kahvesi

Öğle yemegimi biliyorsun hem de erken yedim, çok acıkmam lazımdı ama ceviz doyurdu beni hayret.
750 ml su ne la. çok az ya en az 2 litre diyolla.
Evet cok az yedin bugun. 59u gordun diye istahin gitmis olabilir bence. Ben keyifli oldugumda canim hic yemek istemez mesela. En az 2 litre icmek lazim evet. Ben genelde 1.5 iciyorum

Iyi aksamlar kizlar bugun tukettiklerim;
Sabah bol domates salatalik cay
Ara sade turk kahvesi
Oglen 1 yesil elma, sekersiz ice tea
Aksam sebze sote(brokoli, kapya biber, yesil biber, sogan), bir kase yogurt, sekersiz ice tea
Gece sade turk kahvesi
Cok guzel kilo vermissin, calisiyor musun, gun icinde ne kadar hareket ediyorsun? Ben ofis disina pek cikmadigim haftalarda bu kadar az yesem de senin kadar veremiyordum

Cok guzel kilo vermissin, calisiyor musun, gun icinde ne kadar hareket ediyorsun? Ben ofis disina pek cikmadigim haftalarda bu kadar az yesem de senin kadar veremiyordum
Oncelikle tesekkurler :)
Calisiyorum ama part time ingilizce ogretmeniyim ozel kursta calisiyorum is yerinde tenefuslerde hep merdiven cikip iniyorum onun disinda gunde 6500 adim atiyorum en az onun disinda spor yapmiyorum. Gunden gune attigim adim sayisi 6500-10000 arasi degisiyor yurumeye calisiyorum hep mesela bugun 7000 adim atmisim :)

6500 adim 3.5-4 kmye falan denk geliyordur, hareketliymissin bana gore :) ben ofiste kaldigim gunlerde 300-400 adim falan atiyorum

Slm kızlar kayınpeder bende pikniğe gittik arkadasimin büyük bi sorunu var ona inanılmaz çok üzüldüm bugün duygusal açlık çekip piknikte Allah ne verdiyse yedim üzgünüm yarın toparlamaya calısıcam
Yediklerimi yazmaya utanıyorum hiç spor yok malesef hem bedenen hem beynen çok yorgunum
Anlayışınızı bekliyorum

İnşallah arkadaşın için iyi olur. nasıl yapmak istiyorsan öyle yap canım.

Arada olur boyle kafaya takma canim bugune cizgi cek yarin obur gun telafi edersin :) umarim arkadasin da iyi olur

Kilo verme inisli cikisli bir yol, yediklerini telafi edersin onumuzdeki gunlerde. Arkadasin en kisa zamanda her seyi yoluna koyar umarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…