Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Ogle 2 tabak zeytinyagli taze fasulye ve 2 dilim cavdar ekmegi. Az once bir seyler daha yedim ve yine cok yemis oldum Adliyede bir arkadasla karsilastim, tutturdu seni cok guzel nohut pilav yapan bir yere goturucem diye. Pilav yemedim ama 2 tabak nohut yedim ve 2 dilim kepekli ekmek bende nasil bir mide var anlamadim, 90-100 kilo insanin yiyecegi kadar yemek yiyorum kiz kardesim aksam bana gelecek, 1 saat yuruyus yapicaz. Yediklerimin anca ceyregini yakarim 1 saat yuruyusle hepsini yakabilmem icin 4-5 saat falan yurumem lazim :))

seni çok merak ediyorum.başlangıçta kaç kiloydun kaç kilo vrdin.ne kadar sürede verdin.çok sordum ama merak ettim.birde boyun 1,70 üzerinde sanki dimi

seni çok merak ediyorum.başlangıçta kaç kiloydun kaç kilo vrdin.ne kadar sürede verdin.çok sordum ama merak ettim.birde boyun 1,70 üzerinde sanki dimi
4-5 ayda 9-10 kilo almistim, 69.6yla basladim. 60.2ye dustum. 3 ya da 3.5 ayda verdim. Cok yavas verdim cunku hep bozuyorum diyeti Sonra tatil falan derken 3 haftada 3.5 kiloyu geri aldim. Boyum 166-167 arasi.

4-5 ayda 9-10 kilo almistim, 69.6yla basladim. 60.2ye dustum. 3 ya da 3.5 ayda verdim. Cok yavas verdim cunku hep bozuyorum diyeti Sonra tatil falan derken 3 haftada 3.5 kiloyu geri aldim. Boyum 166-167 arasi.
hımm ama güzel hatunsun Allah iiçinbozmasan çoktan vermiştin aslında..bu tatil molaları yaramadı sana

Kizlar cuma aksami arkadaslar sofra kuralim falan diyor cok korkuyorum diyeti bozucam diye cips cikolata misir fast food falan alirlar kesin, ben durabilecek miyim acaba diye cok merak ediyorum. Asla birakmak istemiyorum ama arkadaslarim da biri 90 biri 100 kilo onlar yedikce benim de yiyesim geliyor bakalim hayirlisi

kızlar nasılsınız benim yoğunluk devam ediyor bu yerden de çıkasım var iyice gergin gergin işyerinde takılıyorum çok kararsız takılıyorum .sabah kahvaltı yapamadım öğlen çorba bir dilim ekmek yedim bir tavuk bud fırında 4 çayıylada bir kurabiye yedim o akşama ayran çorbası sanırım

Tehlikeli bir durum :) benim surekli diyeti bozma sebebim arkadaslarla cok fazla disari cikiyor olmam. En az zararla atlatirsin umarim :)

Sutlu filtre kahve ve 1 tane tadim antep fistikli bar. Yemek faslini kapamis bulunuyorum, umarim kendimi tutabilirim. Birazdan eve gecicem. Aksam 8-9 gibi yuruyus yapicam.

Slm kızlar çok yoğunum bu aralar misafir var evde sen yemezsin cnm güveniyorum sana

Hani biz görmedik resimleri demekki en cesursunuz benim kimseden korkum yok ne laf ederlerse etsinler
Digerlerini bilmem ama benim sebebim korku degil gizlilik. Bir muvekkilimin ya da adliyede surekli muhatap oldugum katiplerin veya isle alakali herhangi birinin tesadufen buradaki laylaylom paylasimlarimi gormesi riskini almak istemem, karizmam cizilir :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…