Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

2 ayda 10 kilo mükemmel. Nasıl fark etmiştir görüntün:) ooo iyiymiş :))
Beni de gören nasil zayıflamışsın diyor seviniyorum:)
değişti baya evet.eski çamaşırda vucut ince göğüs iri duruyordu tahmin ettim küçüldüğünü.insan mutlu oluyor tabi çevreden duyunca.ama ne hikmetse bana bizimkiler dışında herkes söyledi.yengelerim hep :işsiz:bu moddalar beni görünce.

73'ten 59'a düşmek rüya gibi :) önce bi 55 olayım zaten çok iyi durur. Sonra yapabilirsem 52 olacam. Olmasa da olur ama olsa mükemmel olur.
kendini aynada nasıl iyi hissediyorsan o kilonda kal canım.sonrada istediğin hayalini kurduğun ne varsa al giy:KK36:şahsen benim hayalim o:KK68:

kendini aynada nasıl iyi hissediyorsan o kilonda kal canım.sonrada istediğin hayalini kurduğun ne varsa al giy:KK36:şahsen benim hayalim o:KK68:
Ben bir zamanlar 52 olmuştum muhteşemdi. Yine öyle olmak istiyorum. Dediğin gibi artık kilodan dolayı bu bana yakışmaz bu olmaz deyip mağazalardan mutsuz ayrılmak istemiyorum. İnsallah canım hepimiz hayalimize kavusuruz.

Screenshot_20180701-195404.png

Fotom dun aksamdan. Tam evden cikarken kardesim popon ve bacaklarin iyice sismis deyince foto cektirdim. Bazen aynada kendime bakinca normal kilodaymisim gibi gelse de fotolarda gercekler ortaya cikiyor. 1 ay sonra bu fotoyla karsilastirma yapicam. Siz de cekin kizlar, motive acisindan iyi olur.

Eki Görüntüle 2163918

Fotom dun aksamdan. Tam evden cikarken kardesim popon ve bacaklarin iyice sismis deyince foto cektirdim. Bazen aynada kendime bakinca normal kilodaymisim gibi gelse de fotolarda gercekler ortaya cikiyor. 1 ay sonra bu fotoyla karsilastirma yapicam. Siz de cekin kizlar, motive acisindan iyi olur.
Offf hatuna bakkk:eek:yikiliyorsuuunnn

Eki Görüntüle 2163918

Valla burda incecik görünüyorsun ? Ben senin gibi yesem var ya bunun iki katı olurdum.

Valla burda incecik görünüyorsun ? Ben senin gibi yesem var ya bunun iki katı olurdum.
Bana cok sis gorunuyorum gibi geliyor cunku ozellikle kotlarim ve kot eteklerim biraz sıkmaya basladi 3.5 kilo artidan sonra. Is sebebiyle kosturmasam ben de iki kati olurum kesin. Allahtan istanbulda surekli gittigim iki adliye cok buyuk :)

X