Hedef zayıflamak buyrun azimli bayanlar

Günaydın kızlar türk kahvesiyle günümü açıyorum evden çıkmadan 15 dk hiit cardio yaptım tabanlarım su toplamış yürüyüş yapabilirmiyim bilmiyorum

geçmiş olsun canım çocukmu istiyorsunuz hiç çocuğun var mı merak ettim bende çocuk istiyorum o yüzden sormak istedim ve hangi doktora gidiyorsunuz
10 aydır deniyoruz olmuyor ilk bebiş daha olcak nasipse, şuan ikitellide bir doktora gittim dün akşam , bu zamana kadar hep onlara gittim 1 yıl süre verdiler hepsi ,dün iyi bir doktordan randevu almıştım iptal ettim eylüle sarktı muayene çok pahalı bu ay eşimde test verecek canım o yüzden sarktı artık benim iş eylüle kaldı Mehmet alı mungana gitmek istiyorum onu övdüler eylülde bakalım

10 aydır deniyoruz olmuyor ilk bebiş daha olcak nasipse, şuan ikitellide bir doktora gittim dün akşam , bu zamana kadar hep onlara gittim 1 yıl süre verdiler hepsi ,dün iyi bir doktordan randevu almıştım iptal ettim eylüle sarktı muayene çok pahalı bu ay eşimde test verecek canım o yüzden sarktı artık benim iş eylüle kaldı Mehmet alı mungana gitmek istiyorum onu övdüler eylülde bakalım
olur inşallah cnm sıkma canını oluruna bırak bence bir hemşire olarak stres tek neden diyorum çünkü çok etkiliyor

kahvaltım yok öğlen bi tabak karabuğdaylı semizotu yemeği üzerine biraz yoğurt döktüm yedim iş yerinde arkadaşlar pasta kestiler yemedim afferim bana sonrada birbucuk saat yürüdüm tempolu

olur inşallah cnm sıkma canını oluruna bırak bence bir hemşire olarak stres tek neden diyorum çünkü çok etkiliyor
inş evet herkes stresden uzak dur diyor bıraktığım zamanda olmadı yaş geçince 33 oldum stres oluyor insan ister istemez, herkes sıkıştırıyor erkk tarafi ile iç içeyiz her gören bişe diyor vala dışarı bile çıkmak istemiyorum onları ziyarete gitmek vs

Anladım canım hayırlısı olsun inşallah tez zamanda kavuşuruz yavrularımıza

inş evet herkes stresden uzak dur diyor bıraktığım zamanda olmadı yaş geçince 33 oldum stres oluyor insan ister istemez, herkes sıkıştırıyor erkk tarafi ile iç içeyiz her gören bişe diyor vala dışarı bile çıkmak istemiyorum onları ziyarete gitmek vs
kimseye kulak asma gülümse geç herşeyin bi zamanı vardır Rabbim en iyisini bilir hayırlısını versin eksiksiz versin inşallah

Bende menümü yazayım
Sabah
Bir fincan şekersiz zerdeçallı süt
Bir nektarin

Öğle
Bir domates bir salatalık
Bir haşlanmış yumurta
Üç tane közlenmiş yeşilbiber
Bir tutam maydanoz
5 tane topi peynir

Ara
Bir tane sade activia
Bir tane sade maden suyu

Ara
Bir fincan şekersiz kremasız neskafe gold
Hindistan cevizi yağlı

Akşam
Bir tabak sarımsaklı yoğurtlu kabak haşlama
Bir porsiyon kara lahana çiçeği kızartması iki yemek kaşığı zeytin yağıyla granit kızartma tavasında kızarttım çok hafif oldu

Su 2,5 litre oldu yatana kadar üç olur
Spor 30 dakika leslie

Bende akşama yeşil fasulye ve iki yk makarna salatası bi kase küçük yayla çorbası
Yaklaşık 5 bin adım bugün sabahta 15 dk cardio

X